مراسم عروسی کاوه رضایی نه هتل های مجلل و نه در کشورهای خارجی بلکه در میان مردم زلزله زده زاده گاهش کرمانشاه و اسلام آباد غرب با بانوی والیبالیست ایرانی یعنی فرنوش شیخی برگزار شد. بختیار رحمانی که دوست نزدیک کاوه می باشد به خاطر اینکه استقلالی ها در مراسم وی حضور نداشتند از آن ها گله کرده است و ابراز ناراحتی کرده است چرا که حتی وریا غفوری هافبک تیم استقلال نیز در این مراسم حضور نداشته است اما بختیار رحمانی برای دوستش و مهاجم مطرح شارلوا بلژیک آرزوی خوشبختی و موفقیت در زندگیش را کرده است.

کاوه رضائی

 

عروسی کاوه رضایی

بختیار رحمانی بازیکن سابق تیم استقلال شب گذشته در مراسم ازدواج کاوه رضایی به همراه آرش افشین حضور یافت تا در جشن رفیق صمیمی اش حضور داشته باشد. رحمانی گفت: ابتدا از تمام کسانی که حضور داشتند تشکر می کنم، از سعید لطفی، آرش افشین و آقا یحیی گل محمدی که تیمشان در اردو بود و تشریف آوردند نیز ممنون هستم و تمام دوستانی که حضور داشتند و اکنون اسمشان به خاطرم نیست.

وی ادامه داد: اما هیچکدام از استقلالی ها در مراسم حضور نداشتند و این موضوع به نظرم قشنگ نبود و من خیلی ناراحت شدم، وریا و مهدی رحمتی گفتند دلیل مشکلات شخصی نتوانستند به مراسم بیایند. ای کاش حداقل یک نفر به نمایندگی از استقلال می آمد، کاوه فصل قبل برای استقلال بهترین بود و حقش این نبود که هیچکس از این باشگاه به مراسمش نیاید، در هر صورت برای کاوه و همسرش آرزوی موفقیت می کنم.

عروسی کاوه رضایی ستاره سابق استقلال در میان همشهریانش

او همچنین درباره غیبت نوید محمدزاده بازیگر کرد زبان که رابطه خوبی با او و کاوه داشت نیز گفت: دلیلش را نمی دانم که چرا نوید نبود، اینکه دعوت بود یا خیر را نمی دانم اما ای کاش او هم در جمع ما بود.

مراسم عروسی کاوه رضایی در کرمانشاه

 

ملی پوش سابق تیم ملی ایران درباره عملکرد تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز گفت: واقعا بچه ها در تیم ملی نمایش خیلی خوبی داشتند و در همه پست ها عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشتند. امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد و بتوانیم در جام ملت های آسیا قهرمان شویم. بازیکن سابق فولاد خوزستان درباره وضعیت خودش نیز گفت: من این همه مدت قرارداد نبستم بخاطر این که می خواهم جایی برم که هم برای آینده فوتبالی ام خوب باشد و هم بتوانم برای تیم ملی باز هم بازی کنم.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید