جدا از جذابیت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تماشاگران نیز با رفتار و گریم های جالب خود سوژه رسانه ها شده اند در این میان بدل های اسطوره آرژانتینی ها یعنی لیونل مسی و دیگو مارادونا بیشتر از همه جلب توجه می کند. بدل مسی و مارادونا در حاشیه این رقابت های مهم همدیگر را پیدا کرده و عکسی به یادگار در کنار هم انداخته اند که سوژه کاربران و فوتبال دوستان و طرفداران این دو اسطور فوتبال در دنیا شده اند.

دیدار بدل مسی و مارادونا تقلبی در روسیه

مارادونا و مسی

 

بدل مسی و مارادونا

روسیه این روز‌ها تحت تاثیر حال و هوای جام جهانی و توریست‌ هایی که برای دیدن این رقابت‌ها از نزدیک به آنجا سفر کردند قرار دارد.

رضا پرستش بدل ایرانی لیونل مسی

 

بدل آرژانتینی مارادونا که به روسیه سفر کرده است در کنار افراد مختلفی عکس انداخته که رضا پرستش، بدل ایرانی لیونل مسی هم در بین این افراد دیده می‌ شود. حضور بدل مسی و مارادونا در کنار یکدیگر از نکات جالب توجه بود. البته بدل ایرانی مسی حاشیه های زیادی را به دنبال خود آورد و در اولین روز ها از دستگیری وی در روسیه بحث می شد که وی آن را تکذیب کرد

تماشاگران حاضر در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با چهره‌ های خاص خود به سوژه این رقابت ها تبدیل شده‌ اند. در‌ این میان یکی از چهره‌ های محبوب در بین تماشاگران و هواداران فوتبال بدل‌ های مارادونا و لیونل مسی آرژانتینی محسوب می‌ شوند. بدل ایرانی لیونل مسی و بدل آرژانتینی دیگو مارادونا امروز در کنار یکدیگر یک عکس جالب توجه را رقم زده‌ اند.

بدل مارادونا در قشم

بدل مسی

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید