برانکو ایوانکوویچ :تمام تمرکزم روی بازی های باقی مانده پرسپولیس است 

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس امروز (شنبه) در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: در طول فصل سه دربی بزرگ را تجربه می کنیم که یکی از این دربی ها مقابل تراکتور برگزار می شود. دو بازی دیگر با استقلال و سپاهان است که از برگزاری این سه دیدار بسیار خوشحال هستم. 
وی ادامه داد: تراکتورسازی در دیدار مقابل سپیدرود با حمایت بسیار خوب هواداران خود روبه رو شد و قطعا آنها باز هم تیم خود را تنها نخواهند گذاشت. هواداران آنها و هواداران ما باعث ایجاد یک جو عالی و زیباتر شدن این مسابقه خواهند شد. 

برانکو ایوانکوویچ
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تراکتورسازی و پرسپولیس روزهای بسیار خوبی را تجربه می کنند و قطعا فردا کار بسیار دشواری در پیش خواهیم داشت. حریف با اضافه کردن بازیکنان بسیار با کیفیت شرایط بهتری نسبت به ابتدای فصل پیدا کرد.
وی تصریح کرد: خوشبختانه بشار رسن امروز به تمرینات بازگشت و تمام بازیکنانم آماده دیدار با تراکتورسازی هستند. تمام نفرات من به اهمیت دیدار فردا آگاه هستند و از این پس تمام تمرکز ما روی لیگ و جام حذفی خواهد بود. 
برانکو اظهار کرد: در دوران حضورم در پرسپولیس ثابت کردم بهترین دفاع را در اختیار داریم و بازیکنان دفاعی من حتی در لیگ قهرمانان هم کیفیت بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشتند. 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به جریمه علیرضا بیرانوند از سوی کمیته انضباطی گفت: شاید دلیل جریمه او از سوی فدراسیون عملکرد بسیار خوبش باشد. مطمئن باشید هیچ چیز نمی تواند جلوی موفقیت های پرسپولیس را بگیرد. 

وی در خصوص پیشنهادهای که از برخی باشگاه های شرق آسیا دارد، اظهار داشت: از ابتدا فصل پیشنهادهای بسیار خوب و جدی دریافت کردم، اما تصمیم ما حضور در پرسپولیس بود و نمی خواستم در سخت ترین شرایط باشگاه و هواداران را تنها بگذاریم. 
برانکو تاکید کرد: در حال حاضر از خاورمیانه و شرق آسیا پیشنهاد دارم، اما باید منتظر ماند تا ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد. در حال حاضر تمام تمرکز ما روی بازی های پیش رو است. 

وی در واکنش به اینکه آیا با 300 هزار دلار می تواند قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کند، گفت: این مساله صحت ندارد.
سرمربی پرسپولیس گفت: باید از سید جلال حسینی و مسعود شجاعی به عنوان دو کاپیتان باشگاه به خاطر بیانیه ای که در رابطه با شعار های نژاد پرستانه دادند، تشکر کنم. 
تیم پرسپولیس تهران از ساعت 15 روز یکشنبه چهارم آذرماه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم تراکتورسازی تبریز خواهد بود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید