پرسپولیسی ها فصل قبل قهرمان لیگ برتر شدندو و این را مدیون مربی با ثبات خود هستند که بعد از حضور متوالی اش در این تیم و نظم دادن به بازیکنان موجبات قهرمانی های تیم پرسپولیس را فراهم کرده است بازیکنان سرخپوشان که اکنون در کرواسی به سر می برند بعد از پایان این اردو مراسمی را برای تقدیر از سرمربی خود ترتیب داده اند. در مراسم تقدیر بازیکنان پرسپولیس از برانکو همه بازیکنان حضور داشتند و آن ها از زحمات کادر فنی این تیم و میزبانی خوب شهر واراژدین کرواسی تقدیر کردند و قرار است بازیکنان پرسپولیس امروز به ایران باز گردند.

تقدیر بازیکنان پرسپولیس از برانکو

اعضای باشگاه پرسپولیس و بازیکنان این تیم در روز پایانی اردوی سرخ‌ پوشان در شهر واراژدین کرواسی، با برگزاری مراسمی از زحمات برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس و کادر فنی این تیم و میزبانی این شهر تقدیر و تشکر کردند.

تقدیر از برانکو و اعضای کادر فنی در اردوی کرواسی

 

تقدیر بازیکنان پرسپولیس از سرمربی سرخپوشان

بازیکنان پرسپولیس امروز (پنجشنبه) با پایان اردوی ۱۲ روزه خود در کرواسی به تهران باز خواهند گشت. قرار است در پایان این اردو برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس و دستیاران خارجی او چند روزی در کشور خود باقی بمانند و همراه بازیکنان تیم به تهران باز نخواهند گشت.

کیک مخصوص تقدیر از برانکو و دستیارانش

تقدیر بازیکنان پرسپولیس از آقای سرمربی

 

حال باید دید برانکو و شاگردانش چگونه در لیگ برتر دوباره خواهند درخشید آن ها از ۲۶ خرداد اردوی آماده سازی را بر پا کرده بودند و با بازیکنانی که در اختیار داشتند به تمرین خود در اردوی واراژدین کرواسی ادامه دادند و باید ببینیم که این مربی کروات چه برنامه های برای درخشش در نیم فصل بعد تیم پرسپولیس خواهد داشت و با و جود ستاره های که در اختیار دارد دوباره قهرمان خواهد شد یا خیر …

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید