محسن مسلمان به عنوان مغز متفکر تیم پرسپولیس همیشه به مهندس این تیم معروف بود حال پس از جدایی این ستاره ظاهرا برانکو سرمربی سرخپوشان بشار رسن را به عنوان مهندس جدید این تیم مشخص کرده است . با درخشش این بازیکن عراقی مورد توجه برانکو ایوانکوویچ قرار گرفته است . او از وی خواسته تا در زمان ارسال توپ به بازیکن مورد نظرش بهترین تصمیم را برای پاس دادن انتخاب کند و اینگونه این بازیکن با خلاقیتش می تواند ستاره پرسپولیس در فصل پیش رو به شمار آید.

برانکو سرمربی سرخپوشان

در شرایطی که در ۳ فصل گذشته محسن مسلمان به‌عنوان مغز متفکر پرسپولیس شناخته می‌شد. حالا با رفتن او برانکو فرد دیگری را به عنوان مهندس جدید سرخپوشان مشخص کرد.

سرمربی سرخپوشان با جذب نفراتی مانند سروش رفیعی ، مهدی شریفی و مهدی ترابی خیال خود را برای نیم‌فصل دوم راحت کرده اما برای نیم‌فصل اول با رفتن محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده و صادق محرمی کار سختی را در پیش خواهد داشت و باید دید چگونه از پس آن بر خواهد آمد.

بشار رسن و برانکو

 

برانکو به همین دلیل در نیم‌فصل اول روی بشار رسن هافبک بازیساز عراقی خود حساب ویژه‌ای بازی کرده است. برانکو در اردوی کرواسی در تمام بازی‌های دوستانه خود از بشار در پست هافبک بازیساز استفاده کرد و از این بازیکن خواست تا سایر نفرات را با پاس‌های خود تغذیه کند.

معرفی مهندس جدید توسط برانکو سرمربی سرخپوشان

نکته مهم اینجاست که خود بشار در ۴بازی دوستانه پرسپولیس عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و حتی روی یک ضربه ایستگاهی توانست دروازه حریف را باز کند تا برانکو او را تحسین کند. در شرایطی که در ۳فصل گذشته محسن مسلمان به‌ عنوان مغز متفکر پرسپولیس شناخته می‌شد حالا بشار رسن این وظیفه را بر عهده خواهد داشت. برانکو امیدوار است که عنوان آقای پاس گل لیگ را این بار بشار رسن کسب کند.

بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس

 

برانکو در جریان بازی تیمش برابر گل‌گهر بارها با فریادهای خودش بشار را به تحرک بیشتر و حضور موثر در حملات تیمش تشویق می‌کرد. از هافبک خود می‌خواست تا با دوندگی مضاعف فضای خالی پشت سر مهاجمانش را پر کرده تا بتواند از توپ‌های سوم به خوبی استفاده کند.

زمانی که او صاحب توپ بود، پروفسور اصرار داشت رسن در انتخاب بازیکن هدف برای پاس، از بین وینگرهای روی دستش و زوج خط حمله تیمش بهترین تصمیم را بگیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید