اتفاقات عجیب و غریب زیادی هر روز در دنیا می افتد و بسیاری از آنها بسیار ناراحت کننده هستند و غم انگیز . تجاوز به کودکان یکی از تلخ ترین اتفاقاتی است که می تواند در دنیا بیفتد. در داستان زیر ماجرای دختری را میخوانید که به مدت ۱۲ سال برده جنسی ناپدری منحرف خود شده بود و مادرش نیز با ناپدری همکاری می کرد و جلوی او را نمی گرفت. او در این مدت ۴ فرزند هم به دنیا اورده بود . تجاوز های ناپدری به او از سن کودکی شروع شده بود و این دختر در ۱۳ سالگی باردار شده بود . او در نهایت توانسته بود با مراجعه به دادگستری راز این جنایات بزرگ را آشکار کند.

تجاوز ناپدری منحرف به دختر بچه

دختری جوان سالیان طولانی با پدر و مادرش رابطه نامشروع داشت. رابطه جنسی یک دختر جوان با پدر و مادرش به مدت ۱۲ سال به طور مستمر ادامه داشت. این دختر هیچ رضایتی از برده جنسی و رابطه جنسی سه نفره با والدین خود نداشت اما اجبارا تن به این کار می داد.

تجاوز

مادر و ناپدری منحرف دختر بچه

 

خانم استسی اسپیون به دادگاه رفت و در خواست گرفتن وکیلی داشت که از او در برابر پدر و مادرش که دو جنایتکار شیطان صفت بودند دفاع کند .یک زن اهل لویی زیانا پرده از رازی مخوف برداشته است و پس از ۱۲ سال خواستار مجازات جنایت کاران که پدر و مادرش بودند شد.برده جنسی این ناپدری بی رحم که از کودکی شروع شده است در حالی بود که مادرش هیچ وقت مداخله نکرد و باعث شد که اسپیون در سن ۱۳ سالگی باردار شود و ۳ فرزند بعدی اش نیز در سن ۱۵ و ۱۸ سالگی به دنیا آمدند .

تجاوز

دختری که ناپدری اش به او تجاوز می کرد

 

تصمیم دادگاه و مجازات تعیین شده برای ناپدری منحرف و مادر دختر

هیئت منصفه دادگاه تصمیم به متهم کردن مادر قربانی گرفت و او به جرم چندین سال تجاوز و اذیت و آزار جنسی و سوء استفاده از کودک ، محکوم به پرداخت ۲۵۰/۰۰۰دلار جریمه نقدی و ناپدری نیز به حبس ابد محکوم شد .

قربانی در گفته های خود افزود که من هیچ راه فرار و یا هیچ انتخاب دیگری نداشتم و باید بگویم که این از مرگ بدتر بود زیرا هرگز پایانی نداشت.

منبع: رکنا

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید