کثرت کنسرت های پایتخت در هفته اول آذر

برنامه کنسرت های پایتخت در هفته اول آذر پر ازدحام است و ما در این هفته شاهد ازدحام کنسرتها در پایتخت هستیم در ادامه از اخبار دقیق این کنسرت ها مطلع شوید .

در هفته پیش رو علاقه ‌مندان موسیقی پاپ برای انتخاب برنامه مورد نظر خود قطعا با چالش وقت و هزینه روبه‌رو خواهند شد چرا که گروه‌ها و خوانندگان مختلف پاپ با توجه به این تعدد، شرایط دشواری را برای مخاطبان خود در انتخاب برنامه مورد نظرشان رقم زده‌اند. 

در لحظه تهیه این گزارش، بلیط بیش از نیمی از اجراهای موسیقی هفته پیش رو، سولد آوت (فروش کامل) شده که در این میان، همچون هفته گذشته محسن ابراهیم زاده ضمن اقدام به تمدید چند باره اجراهای خود با پیش فروش کامل بلیطها در این هفته هم پیشتاز (سولد آوت) بلیط بود.

کنسرت های پایتخت
در هفته آتی، علاقه‌مندان اکثر سبک‌های رسمی موسیقی خواهند توانست شب‌هایی پر از رویدادهای موسیقایی را تجربه کنند.
در اولین روز آذر، کنسرت ره عشق که دوئت پیانو و ویلن به نوازندگی علیرضا چراغچی و بردیا صدرنوری است در تالار وحدت اجرا خواهد شد و همزمان با این اجرا مهدی یراحی در برج میلاد و صبا علیزاده در کنار آندریاس اشپکتل در برج آزادی کنسرت خواهند داشت. 
دوم آذرماه سالن محک میزبان مخاطبان ثمر ثقفی زاده خواهد بود تا شاهد اجرای رسیتال پیانوی این بانوی هنرمند باشند و همزمان با این اجرا سامان جلیلی خواننده موسیقی پاپ در برج میلاد روی صحنه خواهد رفت.

محمد علیزاده دیگر خواننده موسیقی پاپ کشورمان نیز روزهای 2 و 3 آذرماه در سالن میلاد نمایشگاه‌های بین‌المللی، کنسرت خواهد داشت.
3 و 4 آذرماه محسن ابراهیم زاده در برج میلاد اجرا کننده کنسرت خود خواهد بود. همزمان با اولین شب کنسرت ابراهیم زاده، گروه ترنج در فرهنگسرای نیاوران اجرایی ویژه بانوان خواهد داشت و گروه گلبانگ در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت.
راستان، گروه دیگری است که در 4 آذرماه، اجرایی ویژه بانوان در سالن موسسه محک برگزار می‌کند و همزمان، گروه گنجلیک که اجرا کننده موسیقی و حرکات موزون آذری است در فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد داشت.

5 آذر گروه موسیقی ماکان بند در سالن میلاد نمایشگاه با هواداران خود دیدار خواهد داشت.
6 آذرماه، بهنام بانی خواننده موسیقی پاپ در برج میلاد روی صحنه می‌رود و گروه میرآترا با همراهی داوود آزاد در تالار وحدت رپرتوار جدید خود را اجرا خواهد کرد. 
7 آذر فرهنگسرای نیاوران مجددا میزبان بانوان علاقه‌مند به موسیقی خواهد بود تا شاهد اجرای کنسرت گروه تیدا باشند.
علیرضا طلیسچی دیگر خواننده پاپ کشورمان 7 آذر در برج میلاد روی صحنه خواهد رفت و برای مخاطبان خود خواهد خواند.

هفت روز آینده یکی از شلوغ‌ترین روزهای موسیقی ایران خواهد بود. در این میان، بازگشت دوباره داوود آزاد موسیقی‎دان بین‌المللی و هنرمند مولف کشورمان به عرصه موسیقی پس از مدتها سکوت شاید مهم‌ترین رویداد هنری در عرصه موسیقی ایران در بازه زمانی هفت روز آینده باشد. 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید