به تازگی فیلمی منتشر شده است که مبنی بر بریده شدن گوش یک کودک زباله گرد می باشد افرادی که این کار را کرده اند با پوشش و لباس مامور شهرداری بوده اند رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران این موضوع را پیگیری می کند و قرار شده است که با پیگیری های لازم از صحت و سقم این موضوع خبر دهند.

بریدن گوش کودک زباله گرد

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران از پیگیری موضوع بریده‌شدن گوش کودک زباله‌گرد خبر داد. در واکنش به انتشار فیلمی مبنی بر بریده‌شدن گوش یک کودک زباله‌گرد که مدعی شده افرادی با پوشش و لباس مامور شهرداری با تیغ اصلاح گوش وی را بریده‌اند، گفت: من با شهردار منطقه ۳ صحبت کردم و قرار شد که پیگیری‌های لازم را در مورد صحت و سقم این ادعا انجام دهد.

بریدن گوش کودک زباله‌گرد توسط ماموران شهرداری؟

بریده شدن گوش کودک

بریده شدن گوش کودک زباله گرد

 

ماجرای بریدن گوش کودک زباله گرد

وی با بیان این‌که موضوع این است که باید اصل ماجرا حل شود، اظهار کرد: در کمیته‌ اجتماعی شورای شهر تهران به دنبال آن هستیم که مولفه‌های دقیق‌تری را در مورد کنترل عملکرد پیمانکاران زباله داشته باشیم.

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با بیان این‌که بعضا دیده می‌شود که پیمانکاران وظایف خود را به پیمانکاران درجه ۲ و ۳ واگذار می‌کنند و حتی از اتباع بیگانه بهره‌کشی می‌شود، گفت: باید مدل نظارتی‌مان را موثرتر کنیم و قطعا این مهم پیگیری می‌شود.

فخاری با بیان این‌که باید نظام مدیریت و جمع‌آوری پسماند تغییر پیدا کند، گفت: لازم نیست که حتما از روش ‌های اروپایی برای جمع‌آوری زباله استفاده کنیم، بلکه برخی از شهرهای کشورمان نیز در این امر موفق بودند و تا وقتی که راه در رو در جمع‌آوری زباله‌ها وجود دارد، نمی‌توان مشکلاتی از این قشر را حل کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید