بزرگترین سگ در جهان را بشناسید

بزرگترین سگ جهان از چه نژادی است و در کجا زندگی می کند؟ سگ ها موجوداتی هستند که همیشه در طول تاریخ مورد توجه انسانها بوده اند وانسان ها علاقه فراوان به این موجود با وفا داشته اند سگ ها همیشه در هر حادثه ای خود را به خطر انداخته تا صاحبانشان را هر طور که شده از آسیب رهایی بخشند . جالب است بدانید سگ ها هم گاهی غیر عادی می شوند .

در خدمت شما هستیم تا در مورد بزرگترین سگ ها وخصوصیات ظاهری ونژاد آنها کمی بیشتر بدانیم :

معرفی بزرگترین سگ دنیا

بزرگترین سگ جهان

بزرگترین سگ جهان

محل زندگی بزرگترین سگ جهان در شهر تاکسون در ایالات آریزونا است.این سگ که متعلق به افرادی به بنام های کریستین و دیوید ناصر است حدود 111 کیلو گرم وزن دارد وطول آن از بینی تا انتهای دم 2 مترو21 سانتی متر است وقد ارتفاع این سگ چیزی نزدیک به 119 سانتی متر است.

نام بزرگترین سگ جهان جرج است.

نژاد بزرگترین سگ جهان گریت دین وآلمانی است .البته باید گفت که این سگ بزرگ هر ماه حدود 51 کیلو گرم غذا مصرف میکند که نسبت به جثه غول پیکر او جای تعجب نیست ضمنا خاطر نشان میکنیم که به طور قطع هنوز به عنوان بزرگترین سگ جهان در کتاب گینس نام او ثبت نشده است.

یکی دیگر از کاندیدهای بزرگترین سگ دنیا سگی با 113 کیلو گرم وزن و6 اینچ قد که بارون نام دارد واز نژاد ماستیف می باشد محل زندگی این سگ در استرالیا می باشد ودر یک برنامه تلوزیونی هم که در سیدنی وملبورن ضبط شده بود برنده ج.ایزه شده است این سگ ب وآنطور که صاحبانش اعلام کرده اند هفته ای 200 دلار صرف هزینه غذای این سگ عظیم الجثه میشود.

بزرگترین سگ جهان

بزرگترین سگ جهان

سگ بزرگ دیگری در جهان وجود دارد به نام میجر است که حدود 2 متر طول دارد و وزن آن هم 76 کیلو گرم است برخلاف جثه بزرگ بسیار ترسو ومهربان است صاحبان وی (برایان وجولی )قید کرده اند که میجر حتی از سایه ی خود می ترسد وتا بحال به هیچ موجود زنده ای آسیب نزده است میجر به دلیل وزن زیاد وقدی غیر عادی به طور مداوم خسته است واز رژیم غذایی که در آن برنج ومرغ جز مواد اصلی آن هستند پیروی میکند

بزرگترین سگ جهان

بزرگترین سگ جهان

زئوس سگ دیگری که محل زندگی او میشیگان بود ومتعلق به فردی به نام کوین دور لاک است در حالت عادی ارتفاعش 44 اینج بود وزمانی که روی پاهایش می ایستاد 7.4 فوت بلندی او بود، نژاد زئوس (Great Dana )است .کوین از خصوصیات زئوس اینگونه می گوید: که زئوس تنها برای خانواده ی ما دوست داشتنی نبود بلکه در سطح شهر هم از محبوبیت برخوردار بود زئوس پس از اینکه با اختلاف یک اینج از هم نژادی خود مقام بزرگترین سگ جهان را از آن خود کرد در سن 6 سالگی وپس از اینکه در کتاب گینس نامش ثبت شد در گذشت وبرای همیشه ماندگار شد .

آیا این مطلب مفید بود؟ 203
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید