دختران بسکتبال سه‌نفره ایران پس از قهرمانی در رقابت‌های بسکتبال سه‌نفره غرب آسیا و کسب سهمیه حضور در قهرمانی آسیا، ساعتی پیش(بامداد یکشنبه) از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) به کشور بازگشتند.

بازی بسکتبال
بازگشت دختران بسکتبال
بازگشت دختران بسکتبال

 

و مورد استقبال فریبا محمدیان معاون وزیر ورزش در امور بانوان، موسوی مدیرکل دفتر هماهنگی امور بانوان، رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال، عماری دبیر فدراسیون بسکتبال، حیدری عضو هیأت‌رئیسه این فدراسیون و گلاره کاکاونپور مسئول دپارتمان بسکتبال سه‌نفره بانوان قرار گرفتند.

بازگشت دختران بسکتبال سه‌نفره

دختران بسکتبالیست ایران در رقابت‌های بسکتبال سه‌نفره غرب آسیا که در لبنان برگزار شد، پنج بازی انجام دادند که در مرحله مقدماتی با کسب دو پیروزی برابر تیم‌های لبنان و عراق و یک شکست برابر سوریه به نیمه‌نهایی این رقابت‌ها صعود کردند و در این مرحله با شکست دوباره لبنان راهی فینال شدند و بار دیگر برابر سوریه به میدان رفتند که با پیروزی در فینال ضمن این‌که جام قهرمانی بسکتبال این رقابت‌ها را از آن خود کردند، سهمیه حضور در قهرمانی آسیا را نیز به دست آوردند. 

تیم ایران با ترکیب سعیده علی، معصومه اسماعیل‌زاده، تینا عیسائیان و مژگان خدادادی و با سرمربی‌گری نیکا بیک لیک‌لی در رقابت‌های غرب آسیا شرکت کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید