بلال یا همان ذرت خواص فراوانی دارد ذرت را به گونه های مختلفی می توان استفاده کرد طعم بی نظیر ذرت همه را به وسوسه می اندازد این گیاه برای اولین بار در آمریکا شناخته شده است ذرت سرشار از نشاسته و قند می باشد و برای تقویت ناخن و مو بسیار موثر است و در بین غلات مقام سوم را دارد در حال حاضر در بیشتر نقاط جهان کاشته می شود در یکی از شهرهای ایران مردی با ماشین لاکچری خود بلال فروشی می کند.

نوشته ای جالب تحت عنوان "بلال شیرین محلی 3 عدد 2000 تومان" بر روی کارتن پاره ای به همراه تعداد زیادی بلال در صندوق عقب این خودرو توجه هر رهگذری را به خود جلب می کرد.

نکته جالب کمک و توزیع بلال رایگان توسط این فرد در بین افراد محروم و میهمانان شهر ارومیه می باشد.

شاید حرکت این شهروند عزیز ارومیه ای در یکی از محله های پایین شهر بیانگر نکته ای عظیم و مهم باشد که حتی بلند پایه ترین مسئولین فرهنگی کشوری، استانی و شهری از آن غافلند. دیوار کشی ها و حریم کشی هایی که ما انسان ها خود آنها را بوجود آورده ایم تا مایه فخر و مباهات خود سازیم ولی واقعا چه حریمی بین داشته های ثروتمندان و فقیران وجود دارد؟

فاصله طبقاتی شاید گاهی مرزش خیلی کوتاه تر باشد ولی در اثر ندانم کاری های فرهنگی مسئولین این فاصله به قدری زیاد گشته است که انواع و اقسام بزه کاری های اجتماعی را به دنبال دارد.

بلال فروش میلیونی این روزهای ارومیه شاید می خواهد به جوانان پایین شهر خودش این نکته را یادآور شود که روزی خودش نیز بلال فروش بوده و حالا با سعی و تلاش توانسته به این داشته و دارایی برسد.

فروش بلال با ماشین لاکچری

در یکی از شهرهای ایران فردی با ماشین اپیروس بلال فروشی می کند او سه عدد بلال را ۲۰۰۰ تومان می فروشد در ادامه عکس این خودروی لاکچری را مشاهده کنید.

فروش بلال با ماشین لاکچری

فروش بلال با ماشین اپیروس

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید