بنیامین بهادری مجری تب تاب شبکه سه سیما شد  

بنیامین بهادری مجری برنامه گفتگو محور  تب ‌تاب شد و  بزودی روی آنتن   شبکه سه سیما خواهد رفت.

 تب تاب یک برنامه جدید با محوریت گفت‌وگو با افراد مختلف در شبکه سه سیماست که روی آنتن می رود. موضوع گفت‌وگوهای این برنامه که چالشی است، توسط یک اتاق فکر طراحی می شود و شامل همه موضوعات سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و … است.

تهیه‌کنندگی این برنامه را مریم جلالی و عباس اختری بر عهده دارند و از نکات قابل توجه آن تعاملی بودن این برنامه و حضور پررنگ مخاطبان و نظرهای آنان در این برنامه است.

تب تاب در گروه اجتماعی شبکه سه سیما تولید شده است و سوالات آن از طریق اس ام اس از سوی مردم طراحی می شود و مجری از مهمان برنامه جواب ها را مطالبه می کند.

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری پیش تر با انتشار آثار و آلبوم های موسیقی در کشور فعالیت های هنری خود را آغاز کرد و با برزاری کنسرت در شهرهای مختلف به یکی از خواننده های سرشناس پاپ تبدیل شد.

این هنرمند با حضور و نقش آفرینی در فیلم «سلام بمبئی» بار دیگر توانایی های خود را در عرصه بازیگری نشان داد و همین باعث شد مورد توجه اهالی سینما نیز قرار بگیرد.

حضوربه عنوان مجری فصل جدیدی از فعالیت های هنری این خواننده است که باید دید در این عرصه چطور می تواند توانایی های خود را به اثبات برساند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید