امیرخسرو عباسی همسر دوم بهاره رهنما میباشد. لذا ویدیویی در اینترنت منتشر شده است که در آن انیس دختر همسربهاره رهنما امیرخسرو عباسی صحبت های جنجالی درمورد پدرش کرده است و در یک درخواست معصومانه گفته است: بابا امیر منم حق دارم ببینمت و دلم برات تنگ شده لطفا برای منم وقت بذار منتظرتم !! این ویدیو بازدید های زیادی در فضای مجازی داشت.

صحبت های جنجالی دختر همسر بهاره رهنما

امیر عباسی، همسر بهاره رهنما در واکنش به صحبت های دخترش که از همسر سابق او است در صفحه اینستاگرامش واکنش نشان داد.

صحبت های دختر همسر بهاره رهنما و واکنش امیرخسرو عباسی به آن

 

واکنش امیر خسرو عباسی همسر بهاره رهنما به صحبت های دخترش

او نوشت:

دکتر ازیتا علیشاه،روانکاو : قابل توجه والدین و مربیان هرگز هرگز هرگز با کودکان و فرزندانتان درد دل نکنید! دانشمندان امریکا سالها قبل با نسلی از دختران مواجه شدند که رفتارشان نشان از مورد تجاوز گرفتن در کودکیشون داشت در حالی که هیچ تجاوزی صورت نگرفته بود.

نتایج نشان داد تمام این دختران در کودکی سنگ صبور مادرانشان بودند. یعنی به روح و روان کودک تجاوز شده. هرگز نه پدر و نه مادر بدی همسرتان را به کودکتان نگویید. این مصداق بارز تجاوز به کودک است.

پی نوشت: لطفا در نشر و اطلاع رسانی این موضوع مهم همراهی کنید ، متاسفانه در کشور ما یار کشی بین والدین بر سر فرزندان امر نا پسند اما مرسومی است، کاش فراموش نکنیم، رشته ای که برای شما گسسته شده برای فرزندتان تا اخر عمر پابرجاست!، در و دل هایتان را در مورد زندگی مشترک هرگز با فرزند این زندگی نکنید که آثار مخرب جبران نشدنی خواهد داشت.

آیا این مطلب مفید بود؟ 63
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید