بهاره رهنما یکی از بازیگران خوب و مشهور کشورمان است. همسر سابق او پیمان قاسم خانی نویسنده سینما بود که آنها یک دختر به نام پریا نیز دارند که تجربه بازیگری هم دارد. بهاره رهنما بعد از پیمان قاسم خانی با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد. این بازیگر که در زمینه طنز نیر استعداد زیادی دارد در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده است. او یکی از بازیگران محبوب سینما و تلویزیون ایران است و به تئاتر نیز علاقه زیاد و خاصی دارد.

بازیگری بهاره رهنما در سینما و تلویزیون و تئاتر

بهاره رهنما:همسرم گفت اگر مخالف کارکردنت باشم چه می کنی؛ گفتم سینمامهم نیست اما تئاتر را رها نمی کنم .

بهاره رهنما و همسرش امیرخسرو عباسی

 

بهاره رهنما گفت: در مورد بازی در «آینه بغل»، آقای منوچهر هادی دوست من هستند. ایشان برای بازی در آن نقش، تماس گرفتند در حالی‎که آن نقش، اصلا نقش خانم نبود و یک چیزی یک روزه پیش آمد که من کار کنم و اصولا دیگر کار این مدلی نخواهم کرد. به عنوان این‎که کسی رفیقم است و بروم کوتاه برایش بازی کنم، بعید می‎دانم، مگر آدمی باشد که من دین فرهنگی به او داشته باشم.

وی افزود: من چند کار در سینما دارم که هنوز اکران نشده. یکی کار « هشتگ » است ساخته آقای بهبودی‎فر که کمدی خیلی خوبی شده و من و « نیوشا ضیغمی » نقش‎های اصلی را بازی کردیم. در «آقای سانسور» و فیلم کمدی «ترمیناتور» هم بازی کردم.

بهاره رهنما

 

پاسخ بهاره رهنما به همسرش درمورد مخالف با بازیگری او

یک‎بار همسرم اوایل آشنائی‎مان به شوخی به من گفت که اگر آدمی بودم که می‎گفتم تو کار نکن، چه عکس‎العملی داشتی؟ من هم گفتم که کار در سینما و تلویزیون، اهمیت زیادی برای من ندارد اما تئاتر را نمی‎توانم کنار بگذارم. کلا در زندگی ، تئاتر برایم حکم خط قرمز را دارد. آن‎قدر برایم مهم است که وقتی می‎روم سر کار و می‎بینم فلان دوستم دارد در فضای کار، یک نامردی در حق تئاتر می‎کند یا یک کار غیرمتعهدانه‎ای انجام می‎دهد، حتی روی دوستی ‎مان هم ممکن است تاثیر بگذارد. من تئاتر را اندازه پدر و مادرم دوست دارم و می‎توانم بگویم بعد از دخترم پریا، مهم‌ترین اتفاق زندگی‎ام است.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید