آلبوم موسیقی بهاره رهنما شب گذشته در باغ یکتا با حضور هنرمندان مشهور عرصه هنر و موسیقی به همراه همسر این بازیگر سرشناس برگزار شد. این آلبوم دکلمه و موسیقی با همکاری اردوان طاهری و با صدای بهاره رهنما بازیگر زن ایرانی رونمایی و به بازار عرضه شد.

آلبوم موسیقی بهاره رهنما

رونمایی از آلبوم موسیقی بهاره رهنما

 

آلبوم موسیقی بهاره رهنما

رونمایی از آلبوم موسیقی “تمام شد” با شعر و صدای بهاره رهنما شب گذشته ۱۳ مرداد ماه در باغ یکتا برگزار شد و هنرمندان مشهوری در آن حضور داشتند از جمله شهرام ناظری , زوج جنجالی ماه عسل فرهاد ایرانی و همسرش مهسا قنواتی , قطب الدین صادقی , و بسیاری از هنرمندان عرصه هنر و موسیقی حضور داشتند.

آلبوم موسیقی بهاره رهنما

هنرمندان در رونمایی از آلبوم بهاره رهنما

 

«تمام شد» نام اثر تازه ای با دکلمه و شعر بهاره رهنماست که اردوان طاهری طراحی صدا، موسیقی و تدوین متن آن را بر عهده داشته است. این آلبوم در قالب ۱۰ قطعه به نام های «ما انتخاب می شویم»، «تمام شد»، «هوایت را از من گرفته ای»، «مرا به قعر آب ها بازگردان»، «شعر را گم کرده ام»، «همین»، «نترس من بودم»، «ماه را به من بده»، «یک شب به خیر تو» و «امتداد دارد» به اجرا در آمده است.

آلبوم موسیقی بهاره رهنما

بوسه امیر خسرو عباسی بر پیشانی همسر هنرمندش

 

چندی پیش “بهاره رهنما” ، با انتشار عکسی در استوری اینستاگرامش، خبر از فعالیت جدیدش در حوزه موسیقی داده بود.

درباره بهاره رهنما

بهاره رهنما، بازیگر تلویزیون و سینما ، سال (۱۳۵۲) در اراک متولد شد. وی فارغ‌التحصیل رشته‌ی‌حقوق قضایی، کارشناسی ادبیات فارسی و کارشناسی‌ارشد ادبیات نمایشی است. بهاره رهنما مصداق بارز خانم‌هایی است که از هر انگشتشان یک هنر می‌چکد.

آلبوم موسیقی بهاره رهنما

بهاره رهنما و همسرش

 

البته واقعاً هنر به‌مثابه خود هنر. او سال‌هاست علاوه بر بازیگری درزمینهٔ کارگردانی، نمایشنامه‌نویسی، داستان‌نویسی، شعر و … فعالیت دارد. در کنار حضور مستمرش در فعالیت اجرایی، تحصیلاتش را هم ادامه داده است.

از به‌ یاد ماندنی‌ ترین نقش‌آفرینی‌ های او در سینما می‌توان به بازی در «نان، عشق ، موتور ۱۰۰۰»، «سن‌پترزبورگ»، «ورود آقایان ممنوع » و… اشاره کرد.

آلبوم موسیقی بهاره رهنما

بهاره رهنما بازیگر

 

بهاره رهنما همچنان یکی از هنرمندان فعال در حیطه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی و موسیقی است. خودش را یک زن قوی و آزاده می‌داند و با ازدواج اخیرش این را به همه ثابت کرد.بهاره رهنما و پیمان قاسم‌خانی پس حدود ربع قرن به زندگی مشترکشان پایان دادند. خانم رهنما اکنون با امیرخسرو عباسی زندگی می‌کند.

آلبوم موسیقی بهاره رهنما

هنرمندان در مراسم آلبوم موسیقی بهاره رهنما

 

پدرش جلال رهنما و مادرش پروین قائم‌مقامی بازیگر سینما و تلویزیون است. برخلاف روال عادی دنیای هنر که فرزندان به‌واسطه والدینشان بازیگر می‌شوند، این بار یک مادر بود که به‌واسطه دخترش بازیگر شد. انصافاً خانم قائم‌مقامی هم در عرصه طنز دست‌کمی از دخترش ندارد. حتماً بازی شیرین او در مجموعه‌های «مرد هزارچهره»، «ساختمان پزشکان» و … را به یاد دارید.

از همه این‌ها که بگذریم بهاره رهنما دوره لیسانس را در رشته ادبیات نمایشی و فوق‌لیسانس را در رشته حقوق قضایی به پایان رسانده است.

آلبوم موسیقی بهاره رهنما
بهاره رهنما
آلبوم موسیقی بهاره رهنما
آلبوم بهاره رهنما
آلبوم موسیقی بهاره رهنما
بهاره رهنما و امیر خسرو عباسی
آلبوم موسیقی بهاره رهنما
آلبوم موسیقی
آلبوم موسیقی بهاره رهنما
رونمایی آلبوم موسیقی بهاره رهنما
آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید