بازیگر و فعال اجتماعی بریتانیایی جوانا لاملی برای ساخت اپیزودی از مجموعه‌ٔ مستند «جاده ابریشم جوانا» به ایران آمده است. این مجموعه مستند درباره کشورهای جاده ابریشم است  و به شرح درباره آنها پرداخته است.تا به حال اپیزودهایی از ژاپن، هند ، لبنان و … منتشر شده که توانسته است نظر افراد بسیاری را در انگلیس به خود جذب کند. بهرام رادان هم نقش بسزایی دارد.

بهرام رادان در کنار جوانا لاملی بازیگر زن امریکایی

 

جوانا لاملی

شبکه آی‌تی وی (ITV) انگلیس که با همکاری فرزاد پاک اپیزود جاده ابریشم ایران را برای پخش در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ آماده می‌کند، در این اپیزود به کشور ایران در راه ابریشم می‌پردازد.جوانا لاملی که به دعوت بهرام رادان ستاره سینمای ایران از پشت صحنه آخرین فیلم این هنرمند بازدید کرده قرار است این اپیزود از مجموعه مستند «جاده ابریشم جوانا» را با سینمای ایران آغاز کند.

جوانا لاملی ۷۳ ساله که با کارگردانانی چون تیم برتون، مارتین اسکورسیزی و … همکاری داشته و جوایز متعددی هم از فستیوال‌های بین المللی در کارنامه خود دارد، در این مجموعه با سفر به کاشان، اصفهان، یزد و شیراز برای بازدید از تخت جمشید و بسیاری از بناهای تاریخی و ارزشمند ایران سعی دارد تا مردم انگلیس را با ایران زیبا آشنا کند.

 

بهرام رادان در کنار بازیگر زن انگلیسی

جوانا لاملی بازیگر بریتانیایی

 

جوانا لاملی، بازیگر سرشناس بریتانیایی با بهرام رادان در پشت صحنه فیلم «سونامی» دیدار کرد. باعث افتخار من بود که میزبان لاملی بازیگر و فعال اجتماعی  بریتانیایی  باشم.بهرام رادان با انتشار یک فیلم در اینستاگرام، از دیدار با جوانا لاملی، بازیگر سرشناس بریتانیایی خبر داد که در حال ساخت قسمت مربوط به ایران در مستند «جاده ابریشم جوانا» است.

بهرام رادان بازیگر

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید