داریوش بیات‌نژاد در مراسم اختتامیه نمایشگاه عرضه محصولات مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان تهران ، که در مجموعه برج میلاد برگزار شد، اظهار کرد: این نمایشگاه با همکاری شهرداری تهران (معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری) و مدیریت برج میلاد از ۲۸ تیر تا اول مرداد ماه برگزار شد.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه برای نخستین بار است که با این کیفیت و ۹۶ غرفه برگزار شده است. ضمن این که علاوه بر مددجویان بهزیستی استان تهران، مددجویان ۹ استان دیگر نیز در این نمایشگاه شرکت داشتند.

بیات نژاد

داریوش بیات نژاد

 

سرپرست بهزیستی استان تهران با اشاره به ظرفیت و توانمندی‌های مددجویان اعم از معلولان تحت پوشش بهزیستی استان تهران بیان کرد: این نمایشگاه فرصت مناسبی بود تا شهروندان تهرانی آشنائیت بیشتری را نسبت به توانمندی‌های جامعه هدف بهزیستی استان تهران داشته باشند.

پرداخت وام 20 میلیونی به مددجویان

بیات‌نژاد با بیان این که بهزیستی استان تهران در سالجاری که از سوی مقام معظم رهبری مزین به تولید ملی و حمایت از کالای ایران، عنوان شده است، بهزیستی برنامه‌های متعددی را برای حمایت از تولیدات مددجویان پیش‌بینی کرده است، اظهار کرد: بنا داریم نمایشگاه‌های دائمی را در سطح تهرانی برپا کنیم که البته در این بخش نیازمند مساعدت و همکاری سایر بخش‌ها از جمله مجمع امور صنفی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین شهرداری تهران هستیم.

مدیر بهزیستی

وی ضمن اشاره به ارائه تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان تهران، گفت: در این بخش دولت تدبیر و امید برنامه‌های بسیار مناسبی را اجرا کرده است و در واقع محدودیتی برای ارائه تسهیلات در حوزه اشتغال نداریم. ضمن این که هم اکنون تا سقف ۲۰ میلیون تومان وام اشتغال به مددجویان تحت پوشش استان تهران با کارمزد ۴ درصد و بازپرداخت ۵ ساله پرداخت می‌شود.

سرپرست بهزیستی استان تهران اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی صورت گرفته، در سازمان بهزیستی، میزان اشتغال مددجویان اعم از زنان سرپرست خانوار، معلولان و معتادان بهبود یافته افزایش یابد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید