قرار است بهنام بانی خواننده مشهور پاپ تیتراژ ابتدایی ماه عسل ۹۷ را بخواند. بهنام بانی در سال گذشته توانست با خواندن ترانه های جوان پسند، مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب کند.

پیش ازین در فضای مجازی زمزمه هایی مبنی بر اینکه خواننده ماه عسل 97 شهاب مظفری می باشد ، بود . ولی در آخر برنامه ی جذاب ماه عسل با اجرای احسان علیخانی با صدای گرم بهنام بانی روی آنتن خواهد رفت .

کدام خواننده‌ها برای ماه عسل و تیتراژ برنامه ماه‌ عسل ترانه خوانده‌اند؟

حدود ۱۲ سال از تولید برنامه «ماه عسل» با اجرای احسان علیخانی می‌گذرد. برنامه‌ای که از ابتدای حضورشدر سیما به دلیل نوع و محتوای مورد بحث و همچنین پخش در بهترین زمان آنتن ماه مبارکرمضان مورد توجه قرار گرفته است.

سال ۸۶ که احسان علیخانی کار خود را با ماه عسل شروع کرد،هنوز خوانندگی تیتراژ مرسوم نبود و برای مخاطبان به خوبی جا نیفتاده بود، اما علیخانی با سپردنتیتراژ ابتدایی برنامه خود به خواننده‌هایی که آن روزها چهره نبودند، ریسک بزرگی را تجربه کرد.

همه خوانندگان تیتراژ برنامه ماه‌ عسل

 

مهدی یغمایی یکی از خوانندگان تیتراژ برنامه ماه‌ عسل

مهدی یغمایی

علیخانی در سال ۹۰ برای اولین بار تیتراژ ابتدا و انتها را در کنار یکدیگر قرار داد.در این سال مهدی یغمایی تیتراژ ابتدایی «ماه عسل» و مهدی یراحی تیتراژ پایانی را خواندند.

یغمایی ترانه «حس می‌کنم تو رو تو هر شب خودم» و همچنین یراحی آهنگ معروف«هر جای دنیایی دلم اونجاست» را زمزمه کردند.

 

مرحوم مرتضی پاشایی خواننده تیتراژ برنامه ماه‌ عسل در سال ۱۳۹۳

سال ۹۳ تیتراژخوان‌های «ماه عسل» مرتضی پاشایی و مهدی یراحی بودند.«نگران منی» عنوان تیتراژ ابتدایی و «بغض تو» تیتراژ پایانی این برنامه بود که پاشایی نیز مانند یراحی و یگانه بعد از خوانش این تیتراژ به شدت به محبوبیت رسید و حتی بعد از اینکه به دلیل ابتلا به سرطان از دنیا رفت،علیخانی در ارتباط زنده‌ای که با پخش شبکه سه سیما گرفت درباره پیدایش این ترانهو آهنگ توسط پاشایی صحبت کرد و گفت که از مرتضی خواستم تا حال این روزهایش را برایمان بخواندو او نیز با کمال میل پذیرفت. حتی در سال ۹۴ و در روز ابتدایی برنامه، علیخانی با پخش تیتراژ سال ۹۳ از این خواننده یادی کرد.

زمان پخش برنامه ماه عسل

گفتنی است؛ اولین برنامه ماه عسل امسال، امشب ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می شود .

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید