بهنام صفوی خواننده سرشناس موسیقی پاپ کشورمان می باشد که مهندسی خود را در رشته عمران از دانشگاه نجف آباد اصفهان گرفته است.

این خواننده ۳۴ ساله که از چند سال پیش تومور مغزی داشته است که بیماری او به مرحله پیشرفته رسیدو به همین خاطر پزشکان تشخیص دادند برای درمان این خواننده، دست به عمل جراحی بزنند. همچنان مراحل درمان بیماری خود را پشت سر می گذارد.

بهنام صفوی که در عرصه موسیقی چند سالی توانسته بود موفق عمل کند چند سال پیش اعلام کرد که به تومور مغزی مبتلا شده است و شواهد نشان می داد که بیماری این خواننده بی حاشیه وارد مراحل پیشرفته ای شده است که از چند سال پیش شروع به درمان کرد و فعالیتش در زمینه خوانندگی به شدت کاهش یافت.

 

پدر شدن بهنام صفوی و به دنیا آمدن فرزندش

بیماری بهنام صفوی

بهنام صفوی از سال ۱۳۹۲ دچار ضایعهٔ مغزی شده بود که با پیشرفت بیماری بهنام در صبح ۲۹ تیرماه ۱۳۹۴مجبور به عمل جراحی سختی شد او به دلیل پیشرفت تومور مغزی هم اکنون دوره‌های پرتودرمانی و شیمی درمانی را پشت سر می‌گذارد.

حال بهنام صفوی بعد از عمل خود در ایران بسیار بهتر شده بود و حتی آلبوم جدید خودش به نام (معجزه) را هم منتشر کردو کنسرت ها و اجرا های زیادی را هم برگزار نمود همچنین چندین تک آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر کردولی در سال ۱۳۹۶ دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و ایندفعه برای درمان به آلمان سفر کردو توسط پورفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت.بهنام صفوی بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران باز گشت و هم اکنون دوره های شیمی درمانی و پرتودرمانی و روند ادامه درمان خود را انجام میدهد. در حال حاضر حال عمومی بهنام صفوی خوب است.

آیا این مطلب مفید بود؟ 2
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید