بهنوش بختیاری که این روزها برای بازی در نمایش زبان اصلی در خارج از کشور به سر می برد و عکس هایی از این سفر خود در برلین و وین منتشر کرده است این بار در یک موزه با تام کروز عکس یادگاری گرفتند و در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشته است.

بیوگرافی بهنوش بختیاری بازیگر مشهور

بهنوش بختیاری متولد ۱۳۵۴ در تهران به دنیا آمد.با چند مجموعه داستانی تلویزیونی پربیننده مانند شبهای برره (در نقش لیلون)، زندگی به شرط خنده و…بازیگری را شروع کرد . بهنوش بختیاری دانش آموخته زبان فرانسه است و از سال ۷۵ به بازیگری روی آورد.

با مجموعه هوای تازه ساخته محمد رحمانیان پا به عرصه بازیگری گذاشت و بعد از آن در مجموعه‌های وکیل محله، خانه قدیمی، سایه‌ها و معجزه وکیل هم بازی کرد.قبل از بازیگری به عنوان منشی صحنه فعالیت می‌کرد که این کار او را بسیار مسئولیت‌پذیر و منظم بار آورد که پایه‌گذار موفقیت‌های او در بازیگری بود.

سال ۷۵ به مدت یک سال زیرنظر خانم مهتاب نصیرپور در مدرسه رسام هنر دوره یکساله تئاتر را گذراند که به واسطه آن با ادبیات بازیگری آشنا شد.

حضور بهنوش بختیاری به عنوان دستیار کارگردان

در مجموعه زیر آسمان شهر(۳) و ورود ممنوع ممنوع به عنوان دستیار کارگردان در کنار مهران غفوریان حضور داشت. علاقه زیادی به فوتبال ندارد اما فوتبال‌های ملی رادنبال می‌کنددر صورتی که فرصت پیدا کند به ورزش بدنسازی می‌پردازد.علاقه‌ای به بیزینس ندارد. به قول خودش هر کسی جلوی او از پول و حساب و کتاب حرف بزند احساس می‌کند او سرگرم صحبت به زبان اسپانیایی است.

عاشق خطاطی است و خیلی دلش می‌خواهد این هنر را به صورت حرفه‌ای دنبال کند.با توجه به مشغله کاری فراوان زیاد به کارهای خانه‌داری و آشپزی نمی‌رسداما بسیار منظم و خوش‌سلیقه است. چلوکباب از غذاهای مورد علاقه اوست.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید