بوکسور معروف در خیابان نبرد تهران جنایتی خونین را رقم زد این مرد ۴۷ ساله بعد از قتل عام خونین شب روز بعد خود را به کلانتری معرفی و جزئیات جنایت هولناک خود را تشریح کرد وگفتنی است وی در اعترافات خود اعلام کرده است به خاطر اختلافات خانوادگی با همسرش مرتکب این جنایت شده و دو دختر جوان و مادر زن و پدر زنش را به قتل رسانده است و همسر این مرد در خانه برادرش در قهر به سر می برده است.

جنایت هولناک بوکسور معروف تهرانی

ساعت ۳ بعد از ظهر مرد ۴۷ ساله ای همراه برادر بزرگترش پای در کلانتری ۱۳۲ نبرد گذاشت و از ماجرای قتل عام اعضای خانواده اش پرده برداشت.

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس وِزه قتل در خانه این مرد جوان در خیابان نبرد جنوبی حاضر شدند. بررسی های ابتدایی نشان از آن داشت که ۲ دختر جوان داخل اتاق خواب به طرز هولناکی به قتل رسیده و زوج میانسالی نیز با ضربات مرگبار چاقو تسلیم مرگ شده بودند.

عامل این جنایت به ماموران گفت: از چهار سال قبل با همسرم به خاطر اختلافات خانوادگی دچار اختلاف شدم تا اینکه او یک هفته قبل به خانه برادرش در کرج رفت.

وی افزود: ساعت ۱۰ شب سه شنبه ۲۴ مهر ماه سال جاری با توجه به اینکه پدر و مادر زنم برای دیدن نوه هایشان در خانه ما میهمان بودند اقدام به خرید موز و شیر کردم.

اعتراف بوکسور معروف به قتل عام خانواده اش

این مرد ادامه داد: پس از تهیه شیر موز آنها را به داروی خواب آور مسموم کردم و به هر یک از آنها شیرموز مسموم دادم و منتظر ماندم تا آنها بخوابند.

بوکسور

اختلاف خانوادگی عامل جنایت بوکسور معروف

وی گفت: ابتدا ۲ دخترم برای خوابیدن به اتاقشان رفتند و سپس پدرزن و مادرزنم با پهن کردن رختخواب در سالن پذیرایی خوابیدند و این درحالی بود که من خودم را سرگرم دیدن تلویزیون کرده بودم.

بوکسور معروف این پدر جنایتکار افزود: پس خوابیدن همه افراد به آشپزخانه رفته و یک چاقوی بزرگ برداشته و سپس به اتاق دخترانم رفتم، نخستین فرد که کشته شد دختر ۱۹ ساله امبود که در رشته حقوق درس می خواند، دخترم به پهلو خوابیده بود

که ابتدای سعی داشتم او را خفه کنم که از خواب بیدار شد و به ناچار مجبور شدم با چاقو گلویش را ببرم که بعد از آن دختر ۱۷ ساله ام با صدای درگیری من و خواهرش بیدار شد که به سراغش رفتم و درحالی که روی سینه او نشسته بودم قصد داشتم خفه اش کنم که مقاومت کرد و پس از یک درگیری کوتاه چند ضربه با چاقو به گلویش زدم.

این مرد که ۲۵ سال سابقه ورزش حرفه ای بوکس را دارد، ادامه داد: پس از اطمینان مرگ دخترانم به سالن پذیرایی رفتم و گلوی پدرزن ۷۹ ساله ام را بریدم که در این صحنه مادرزن ۷۰ ساله ام از خواب بیدار شد که او را با ضربات چاقو به ناحیه سینه و گلویش از پای درآوردم.

وی افزود: پس از جنایت شروع به خوردن میوه و آب کردم و چند ساعتی را بالای سر دخترانم گریه می کردم تا اینکه موضوع با برادرم در میان گذاشته و خودم را تسلیم پلیس کردم.

این مرد درباره انگیزه جنایتش گفت: خانوداه همسرم باعث اختلافات شدید من و همسرم شده بودند و آنها را همراه ۲ دخترم به قتل رساندم تا سرنوشت دخترانم مثل مادرشان نشود که زندگی دیگران را خراب نکنند.

بنا به این گزارش، متهم به دستور بازپرس ویژه قتل در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار داده شد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید