خواننده ای از  نسل بردگان آفریقایی

بیانسه خواننده معروف آمریکایی  است.آهنگ های بیانسه در میان علاقه مندان به موسیقی رپ بسیار  محبوب  است، این خواننده مشهور آمریکایی در تازه ترین مصاحبه خود با یک نشریه ابراز کرده است که اجداد او  از بردگان آفریقایی بوده اند.

بیانسه

بیانسه خواننده معروف آمریکایی در مصاحبه خود با  مجله ی «ووگ»  حقایقی را درباره ی اجداد و نیکان خود  بیان کرد  . در متن این گزارش می خوانید که اجداد بیانسه در آفریقا برده دار بوده اند. او در ادامه صحبتهایش درباره ریشه های خانوادگی خود می گوید  که‌ جدش  به یک زن برده ی سیاه پوست علاقه مند می شود و با او ازدواج می کندو بر این اساس می توان گفت که اجداد بیانسه از بردگان آفریقایی بوده اند.

 

  بیانسه در ادامه این مصاحبه می گوید با گذشت زمان سعی کرده است که  بر این حقیقت زندگی اش   که تا حدودی رنج آور است غلبه کند و امیدوار است که بتواند تمسخر و تنفر را از ریشه های خانوادگی اش دور کند.

بیانسه

بیانسه خواننده محبوب امریکایی

او در ضمن این گفتگو از حمایت های همسرشجی زی تشکر کرد و گفت که “جی” در زندگی شخصی و شغلی پشتوانه ی محکمی برای من  بوده است. این خواننده سیاه پوست به تازگی همراه همسرش آخرین آلبوم ترانه ی خود تحت عنوان «همه چیز عشق است» را منتشر کرد که با استقبال بسیاری از سوی مردم مواجه شد.

بیانسه

بیانسه خواننده معروف آمریکایی و همسرش جی زی

خانواده بیانسه را همسر و دوقلوهای بیانسه تشکیل می دهند، این خواننده معروف و پر طرفدار آمریکایی  فعالیت خود در عرصه  موسیقی را  از اواخر دهه ۱۹۹۰ به عنوان خواننده اصلی گروه آراندبی دستینیز چایلد آغاز کرد، همسر بیانسه همواره در فعالیت های هنری او با او همراه بوده است و حتی در برخی از  آلبوم های بیانسه با او همکاری کرده است.

بیانسه

بیانسه

  

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید