بیوگرافی آدرینا صادقی

آدرینا صادقی از بازیگران جوان ایرانی است او که پیشتر ها در عرصه تئاتر فعالیت داشته است این روزها در حال نقش آفرینی در سریال تلویزیونی احضار است و در نخستین تجربه بازیگری خود در عرصه تصویر توانسته است عملکرد قابل قبولی داشته باشد او در این سریال بازیگر نقش مائده است در تانما با بیوگرافی آدرینا صادقی بیشتر آشنا شوید.

زندگینامه آدرینا صادقی

آدرینا صادقی از چهره های جوانی است که در رمضان امسال در جدیدترین اثر تلویزیونی علیرضا افخمی ایفای نقش کرده است . این بازیگر جوان که پیش از آن تجربیاتی را در تئاتر و نمایش داشته است بازیگر نقش مائده در سریال احضار است . او در این سریال بازیگری در کنار چهره هایی چون آرش مجیدی ، افسانه چهره آزاد ، رضا توکلی ، صالح میرزا آقایی و علی دهکردی را تجربه کرده است سریال احضار در ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ و به مناسبت فرا رسیدن ایام ماه رمضان از شبکه اول سیما بر روی آنتن رفته است و پخش آن هم چنان ادامه دارد .

آدرینا صادقی

آدرینا صادقی در سریال احضار

در سریال احضار چه می گذرد

مائده و زهره دختر عمه و دختر دایی هستند. آن ها همراه با دو نفر از دوستان خود به نام های سوسن و شکیبا، برای یک سفر تفریحی عازم شمال کشور می شوند . گرچه هر چهار نفر ظاهرا از دوستان صمیمی یکدیگر هستند اما یکی از آن ها نسبت به مائده حسادت می ورزد و دل خوشی از او ندارد و همین سفر بهانه ای می شود تا کینه ورزی های او برملا شود. با پیوستن محسن ـ خواستگار قبلی مائده ـ به این جمع حوادثی رقم می خورد که زندگی و سرنوشت مائده و زهره را دگرگون می کند.

از آدرینا صادقی بیشتر بدانیم

چنانچه گفته شد سریال تلویزیونی احضار نخستین فعالیت رسمی و حرفه ای آدرینا صادقی است و از دیگر آثار آدرینا صادقی در عرصه تئاتر اصلاعاتی در دست نیست هم چنین اطلاعاتی از همسر آدرینا صادقی و ازدواج او در دسترس نیست . گفتنی است که اینستاگرام آدرینا صادقی به نشانی adrinasadeqi فعال است .

تصاویر آدرینا صادقی

آدرینا صادقی

تصاویر آدرینا صادقی

آدرینا صادقی

جدیدترین تصاویر آدرینا صادقی

آدرینا صادقی

آدرینا صادقی

آدرینا صادقی

آدرینا صادقی در کنار مینو آذرمگین

آیا این مطلب مفید بود؟ 59
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید