آیتک جاوید نژاد متولد 8 مهر سال 1372 در تهران است. وی کارشناسی ارشد طراحی لباس و پارچه را دارد. او ابتدا آموزش های بازیگری را در یک دوره کلاس های آموزشی مسعود کیمیایی که به صورت آزاد برگزار شد گذرانده است. در تانما با بیوگرافی آیتک جاوید نژاد بیشتر آشنا شوید.

آیتک جاوید نژاد

آیتک جاوید نژاد

زندگینامه آیتک جاوید نژاد

پدرش مهداد جاویدنژاد معمار و طراح دکوراسیون است و یک خواهر به نام آیناز دارد. آیتک به زبان انگلیسی مسلط است. خانواده پدری آیتک جاویدنژاد تقریباً همه معمار هستند. یکی از معماری های برجسته پدر آیتک طراحی مرکز خرید و سینمایی کوروش در تهران است. باتوجه به معمار بودن اکثر اعضای خانواده شرایط معمار شدن برای آیتک جاویدنژاد هم آماده بود ولی او مسیر دیگری را انتخاب کرد.

خانم جاویدنژاد کارشناسی ارشد طراحی لباس و پارچه را دارند. آیتک ابتدا آموزش های بازیگری را در یک دوره کلاس های آموزشی مسعود کیمیایی که به صورت آزاد برگزار شد گذرانده است.

جاویدنژاد بازیگری را با فیلم یک دزدی عاشقانه به کارگردانی امیرشهاب رضویان در سال 1394 آغاز کرد. آیتک در سال 1398 در سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی در شبکه خانگی دیده شد.

با توجه به تناسب اندام و زیبایی آیتک جاویدنژاد او به فعالیت های مدلینگ و تبلیغاتی هم روی آورده و همچنین یک آتلیه هم دارد.

ازدواج آیتک جاوید نژاد

از وضعیت ازدواج و همسر آیتک جاوید نژاد اطلاعات دقیقی در دست نیست.

حواشی آیتک جاوید نژاد

آیتک جاویدنژاد در اواخر مرداد 1399 با پایان یافتن پخش سریال هم گناه از شبکه نمایش خانگی , ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می دهد کشف حجاب کرده و به شبکه ماهواره ای دی دی تیوی پیوسته است.

آیتک جاوید نژاد

کشف حجاب آیتک جاوید نژاد

آثار آیتک جاوید نژاد

سریال

  • هم گناه (1398) (مصطفی کیایی)

سینمایی

  • ترانه ای عاشقانه برایم بخوان (1397)
  • یک دزدی عاشقانه (1394)

اینستاگرام آیتک جاوید نژاد

آیتک جاوید نژاد از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و aitak-javidnejad نشانی اینستاگرام آیتک جاوید نژاد است.

تصاویر آیتک جاوید نژاد

آیتک جاوید نژاد

آیتک جاوید نژاد در نقش الناز

آیتک جاوید نژاد

آیتک جاوید نژاد در کافه

آیتک جاوید نژاد

آیتک جاوید نژاد در کنار پدر و مادرش

آیتک جاوید نژاد

الناز در همگناه

آیتک جاوید نژاد

عکسی از آیتک جاوید نژاد

آیتک جاوید نژاد

آیتک جاوید نژاد در همگناه

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید