اسمه کرید مایلز متولد ۵ فوریه سال ۲۰۰۰ در کشور انگلستان شهر لندن است. در مدرسه شبانه روزی انگلیس تحصیل کرده است. او از بازیگران سینمای انگستان می باشد. در تانما با بیوگرافی اسمه کرید مایلز بیشتر آشنا شوید.

اسمه کرید مایلز

بیوگرافی اسمه کرید مایلز

زندگینامه اسمه کرید مایلز

خانواده اسمه کرید مایلز هنرمند و اهل سینما در محله شمالی بارنت لندن به دنیا آمده پدر و مادر او،یعنی چارلی کرید مایلز و سامانتا مورتون هر دو بازیگر هستند و در زمینه سینما فعالیت می کنند. اسم پدر بزرگ و مادربزرگ وی ،پیتر مورتون و پاملا مورتون است. اسمه کرید مایلز یک فمنیسم و موزیسین است .

مایلزدر مدلینگ

او به عنوان یکی از بازیگران پر طرفدار سینما در عرصه مدلینگ فعالیت می کند و در صفحه اینستاگرامش با اشتراک گذاشتن عکسهای مدلینگ خود توانسته طرفداران بسیاری به دست آورد.

اسمه کرید مایلز در فیلم Mister Lonely فعالیت بازیگری خود را در سن هفت سالگی به عنوان معبد شرلی کوچک محصول 2007 به کارگردانی هارمونی کورین آغاز کرد. اکران بعدی فیلم او ده سال بعد اتفاق افتاد که او در رودخانه تاریک کلیو بارنارد به عنوان بازیگر حرفه ای شناخته شد.

در سال ۲۰۱۹ او در سریال هانا شبکه امازون پرایم بازی کرد. او در یک مصاحبه گفته است که بعد از چندین مصاحبه برای این نقش انتخاب شده است. بعد از انتخاب او به مدت یک ماه ، شش ساعت در روز را مشغول تمرینات رزمی برای ایفای بهتر نقشش بوده است. طرفداران سریال هانا انتخاب وی را به عنوان شخصیت اصلی یکی از جذابیت های اصلی سریال می دانند.

داستان این سریال درباره اریک هلر در یک مجموعهٔ نظامی سرّی زیر نظر سی آی ای کار می کند که به صورت مخفیانه از نوزادان نگهداری می کند. او یک کودک را از آنجا دزدیده و به همراه نامزدش فرار می کند. مأموران سی آی ای در درگیری برای دستگیری آن ها باعث کشته شدن همسر اریک می شوند. سپس خودروی آن ها در آتش می سوزد و مأموران تصور می کنند تمام سرنشینان خودرو کشته شده اند اما اریک با نوزادی که همراه دارد به عمق جنگل میرود.

ازدواج اسمه کرید مایلز

اسمه کرید مایلز مجرد است و هنوز ازدواج نکرده و درباره روابط عاشقانه و زندگی خصوصی او نیز خبری درج نشده است.

اسمه کرید مایلز

عکسی از اسمه کرید مایلز

آثار اسمه کرید مایلز

سینمایی

  • 2007 Mister Lonely (هارمونی کورین)
  • 2017 رودخانه تاریک (کلیو بارنارد)
  • 2018 Undercliffe
  • 2018 Pond Life

سریال

  • 2021 - 2019 هانا (جو رایت)

اینستاگرام اسمه کرید مایلز

اسمه کرید مایلز از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و esme_creedmiles نشانی اینستاگرام اسمه کرید مایلز است.

تصاویر اسمه کرید مایلز

اسمه کرید مایلز

اسمه کرید مایلز

اسمه کرید مایلز

اسمه کرید مایلز در مدلینگ

اسمه کرید مایلز

تیپ خاص اسمه کرید مایلز

اسمه کرید مایلز

اسمه کرید مایلز در کنار پدرش

اسمه کرید مایلز

عکسی از اسمه کرید مایلز

اسمه کرید مایلز

اسمه کرید مایلز در هانا

آیا این مطلب مفید بود؟ 10
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید