افسانه کمالی متولد ۱۹ خرداد ۱۳۶۶ در تهران، به دنیا آمده است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته جانور شناسی دانشگاه شهید بهشتی و فوق لیسانس رشته فیزیولوژی از دانشگاه تربیت مدرس می باشد. در تانما با بیوگرافی افسانه کمالی بیشتر آشنا شوید.

افسانه کمالی

بیوگرافی افسانه کمالی

زندگینامه افسانه کمالی

افسانه کمالی در یک خانواده کم جمعیت ۴ نفره زندگی کرده و یک برادر کوچکتر به نام بابک دارد. نام کاملش افسانه کمالی انارکی است که در کنکور رتبه 2000 و در مقطع کارشناسی ارشد رتبه 2 را آورد.افسانه در دبیرستان تجربی خوانده و در سال ۸۴ از دانشگاه شهید بهشتی لیسانس زیست شناسی گرفته است. او در سال ۹۰ رتبه ۲ کنکور کارشناسی ارشد رشته فیزیولوژی پزشکی دانشگاه تربیت مدرس است. و اکنون فارغ التحصیل همین رشته می باشد.

وی از سنین جوانی به بازیگری علاقه داشته و به خاطر تحصیل و درس نتوانسته به سوی این هنر برود که وی بعد از به اتمام رساندن تحصیلات و دانشگاه به کلاس های بازیگری رفته و به دنیای هنر وارد شده است. افسانه کمالی دوره های بازیگری خود را در موسسه بازیگری کارنامه گذرانده و از همین طریق توانسته وارد دنیای بازیگری شود.

به طور جدی بعد از پایان تحصیلات دانشگاهی در مقطع ارشد سال 1393 وقتی 27 ساله بود وارد دوره های بازیگری موسسه کارنامه شد.دقیقا سال 1394 که دوره اش در موسسه کارنامه تمام شد آقای همایون اسعدیان برای فیلم جدیدش فراخوان دادند و بعد از تست دادن انتخاب شد.
منتقدان و طرفداران سینما چهره افسانه کمالی را با لیلا حاتمی شباهت میدهند که وی میتواند مثل لیلا حاتمی با چهره مظلوم و ساده خودش در سینما بدرخشد.
افسانه کمالی بازیگر سریال سرباز می باشد که این روزها شاهد پخش آن در تلویزیون هستیم.

وی با این که مدت کمی است که پا به عرصه هنر و سینما گذاشته است، اما تجربه حضور در جشنواره فیلم فجر را دارد و برای فیلم یک روز بخصوص که بامصطفی زمانی هم بازی بود در این جشنواره حضور داشت.این بازیگر در نشست خبری فیلم سینمایی یک روز بخصوص گفت که همبازی بودن با مصطفی زمانی و قرهاد اصلانی کمک زیادی برای من بود و همینطور به دلیلپزشک بودن و اطلاعات پرشکی توانستم نقش را در این فیلم به خوبی و راحتی ایفا کنم.

«ماجرای عجیب سگی در شب» به کارگردانی افسانه کمالی در عمارت نوفل لوشاتو از دیگر کارهای خانوم کمالی نی باشد.

ازدواج افسانه کمالی

افسانه کمالی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

افسانه کمالی

زندگینامه افسانه کمالی

آثار افسانه کمالی

فیلم شناسی

  • یک روز بخصوص (1394) (همایون اسعدیان)

مجموعه تلویزیونی

  • سایه بان (1396) (برادران محمودی)
  • سر دلبران (1397) (محمدحسین لطیفی)
  • سرباز (1399) (هادی مقدم دوست)

اینستاگرام افسانه کمالی

افسانه کمالی از بازیگران فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و afsaneh.kamali.anaraki نشانی اینستاگرام افسانه کمالی است.

تصاویر افسانه کمالی

افسانه کمالی

افسانه کمالی در سریال سرباز

افسانه کمالی

افسانه کمالی در سایه بان

افسانه کمالی

افسانه کمالی و متین ستوده

افسانه کمالی

افسانه کمالی در کنار مادر و برادرش

افسانه کمالی

افسانه کمالی در سردلبران

افسانه کمالی

سارا در سریال سایه بان

افسانه کمالی

افسانه کمالی و دوستان هنرمندش

افسانه کمالی

افسانه کمالی و برادرش

افسانه کمالی

افسانه کمالی در سر دلبران

کارگردانی افسانه کمالی

نمایش افسانه کمالی

افسانه کمالی و بازی او

افسانه کمالی و بازی او

افسانه کمالی

افسانه کمالی در یک روز به خصوص

آیا این مطلب مفید بود؟ 9
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید