المیرا دهقانی بازیگری را در شیراز و زیر نظر سیامک کمالی آغاز کرده است و پس از اجرای تئاتر در شیراز به تهران آمده و با کارگردانانی، چون امیرضا کوهستانی، محمد یعقوبی و همایون غنی‌زاده همکاری کرد. او مدرک فوق لیسانس صنایع غذایی را داراست و اولین سریالی که وی در آن بازی کرده است سریال همه چیز آنجاست به کارگردانی شهرام شاه حسینی بوده است. از دیگر سریال هایی که المیرا دهقانی در آن بازی کرده است و با کارگردانی شهرام شاه حسینی بوده، می توان به سریال هشت و نیم دقیقه اشاره کرد که در سریال هشت و نیم دقیقه وی ایفاگر نقش مریم مادر احسان است. از دیگر سریالان معروف که وی در آن نقش بازی کرده است می توان به سریال پرستاران شبکه یک سیما اشاره کرد.

المیرا دهقانی در گرگ و میش

المیرا دهقانی در لحظه گرگ و میش

المیرا دهقانی در یک خانواده شش نفره زندگی می کند و دارای سه خواهر است. وی از وضعیت ازدواج خود به هیچ عنوان خبری منتشر نکرده است و عکس ‌ه ایی که در فضای مجازی به عنوان همسر وی منتشر می گردد، صحت ندارد و شایعه است. المیرا دهقانی همچنین در سریال لحظه گرگ و میش نیز به تازگی بازی کرده است و المیرا دهقانی در هشت و نیم دقیقه گریمی خاص داشته که شاید به سختی قابل تشخیص باشد. او در این سریال نقش زنی جذامی و مسن تر از خود را بازی کرده است که پیش از پخش شدن این سریال، هیچ گونه تصویری از گریم وی منتشر نگردید.

المیرا دهقانی در هشت و نیم دقیقه

المیرا دهقانی در هشت و نیم دقیقه

المیرا دهقانی

المیرا دهقانی

المیرا دهقانی بازیگری را در سال 88 آغاز کرده و سال 92 با نمایش پورتره ناتمام از کلاغ سفید در تهران وارد عرصه بازیگری شده است. المیرا دهقانی در نمایش فهرست از رضا ثروتی در تالار ایرانشهر به صحنه رفته است. المیرا دهقانی در زمستان سال 97 با سریال لحظه گرگ و میش به تلویزیون آمد، او در این سریال در نقش یاسمن ایفای نقش کرد و به شهرت رسید. المیرا دهقانی در لحظه گرگ و میش، نقشی استثنائی را بازی کرده که به شدت در کیفیت سریال تاثیرگذار بوده است.

المیرا دهقانی

المیرا دهقانی

کمی با زندگی شخصی المیرا دهقانی

المیرا دهقانی متولد 5 شهریور 1370 در شیراز بوده و در زمینه تئاتر و سینما هیچ گونه زمینه آکادمیکی نداشته اما فعالیت هنری خود را بسیار زود با تئاتر آغاز کرده است و زودتر از آن چه پیش بینی می شد در تلویزیون به شخصیتی معروف تبدیل گشت. او موفق شد چه در شیراز و چه در تهران به موفقیت های قابل توجهی دست پیدا کند که از جمله آن ها حضور در جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاه تهران در سال 92 بود که بسیاری از نظر ها را به سمت خود جلب کرد. بازی در نمایش اکوئوس به کارگردانی محمد معتمدی که از 23 بهمن 93 اجرای آن در تئاتر باران شروع شد و چندین ماه روی صحنه رفت نوید موفقیت این بازیگر جوان را می داد و پس از آن بود که شاهد بازی های متنوع از این بازیگر جوان بودیم!

المیرا دهقانی و عکس اینستاگرام وی

المیرا دهقانی و عکس اینستاگرام وی

المیرا دهقانی و بازی در گرگ و میش

المیرا دهقانی و عکس خاص او

المیرا دهقانی

المیرا دهقانی

آیا این مطلب مفید بود؟ 119
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید