امین اسکندریان متولد 8 دی دهه 60 در تهران متولد شده است. وی فارغ التحصیل رشته بازیگری است و توانسته پس از سال ها تلاش و زحمت به این موفقیت و آرزوی کودکی اش برسد. در تانما با بیوگرافی امین اسکندریان بیشتر آشنا شوید.

امین اسکندریان

بیوگرافی امین اسکندریان

زندگینامه امین اسکندریان

امین اسکندریان بسیار به شعر علاقمند است و سعدی و مولانا دو شاعری هستند که به آنها علاقه دارد. آقای اسکندریان اهل مطالعه هستند و اوقات فراغتش را بیشتر کتاب می خواند و دوست دارد همیشه به روز باشد و در جریان اتفاقات و اخبار روز قرار داشته باشد.

امین اسکندریان از نوجوانی علاقه زیادی به بازیگری داشت و در دانشگاه این رشته را دنبال کرد، فعالیت او در سال 1379 شروع شد. اولین تجربه بازیگری او مقابل دوربین سال 79 در سریال آوایی در گلستان به کاگردانی رامین لباسچی بود که توانست به خوبی بدرخشد و از همان زمان کم کم به صورت حرفه ای فعالیتش را ادامه داد.

این چهره که بیشتر در عرصه تئاتر نقش آفرینی کرده است، توانسته چندین نمایش معروف را اجرا کند.گفتنی است که نمایش های «درخت سیب گناهکار نیست»، «مکبث»، «به خاطر پدرم» و …از جمله آثار شاخص وی در تئاتر می باشد.

امین اسکندریان بازیگری ست که با سریال «نفوذ» چهره می شود. اسکندریان سابقه بازی در تئاتر و سینما را هم در کارنامه خود دارد. او از نوجوانی و از سال ۱۳۷۹ وارد حرفه بازیگری شد و اولین تجربه بازیگری خود را در نوجوانی و در یک فیلم آغاز کرد.

«نفوذ» در سه فاز پیش بینی شده، فاز یک از پیش از انقلاب شروع می شود و تا تسخیر لانه جاسوسی را روایت می کند. فاز های بعدی هم به حوادث حین گروگانگیری تا کودتای نوژه و آغاز جنگ تحمیلی که با حمایت آمریکا صورت گرفت، می پردازد و تولید فاز اول دو سال به طول می انجامد.

سریال «نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری و تهیه کنندگی محسن علی اکبری این روزها در تهران و کردستان در حال انجام است.این هنرمند جوان در سریال روزهای ابدی نقش جوانی انقلابی به نام مهدی را ایفا میکند که از نقش های اصلی قصه این سریال به شمار می رود.

سریال روزهای ابدی به کارگردانی جواد شمقدری و تهیه کنندگی محسن آقاعلی اکبری از 8 دی ماه پخش شده است.این سریال با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر مقابل دوربین رفت اما با معرفی چند بازیگر جوان هم همراه بود که امین اسکندریان یکی از آنها است.

امین اسکندریان در سریال روزهای ابدی با بازیگرانی چون احمد نجفی، زهرا سعیدی، حمید گودرزی ، علیرام نورایی، جلیل فرجاد، رحیم نوروزی ، شهره لرستانی ، صالح میرزا آقایی ، امیرمحمد زند، کاوه سماک باشی ، کیمیا اکرمی ، یلدا افشارنیا و... همبازی است.

امین اسکندریان

امین اسکندریان در کنار صالح میرزایی

ازدواج امین اسکندریان

اطلاعات مشخصی در رابطه با وضعیت تاهل امین اسکندریان در دسترس نمی باشد اما به احتمال ایشان مجرد می باشد.

آثار امین اسکندریان

تئاتر

  • درخت سیب گناهکار نیست
  • مکبث
  • به خاطر پدرم
  • اوردوز
  • پزشک نازنین (کاگردان و بازیگر)
  • نیل سایمون (کاگردان و بازیگر)

سریال

  • 1397 خط تماس (جواد شمقدری)
  • 1399 روزهای ابدی (جواد شمقدری)

اینستاگرام امین اسکندریان

امین اسکندریان از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و amineskandarian نشانی اینستاگرام امین اسکندریان است.

تصاویر امین اسکندریان

امین اسکندریان

امین اسکندریان در سریال خط تماس

امین اسکندریان

مهدی در روزهای ابدی

امین اسکندریان

امین اسکندریان در سریال خانه ابدی

آیا این مطلب مفید بود؟ 7
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید