باربد بابایی متولد 20 شهریور سال 1357 در تهران است. وی فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان در مقطع کارشناسی است و از حدود سال 77 حضور در دنیای هنر را تجربه کرد. آقای بابایی یکی از توانمندترین و خوشتیپ ترین مجریان تلویزیون است و با برنامه شب کوک بر تعداد طرفدارانش افزوده شد. در تانما با بیوگرافی باربد بابایی بیشتر آشنا شوید.

باربد بابایی

کودکی باربد بابایی در آغوش پدرش

زندگینامه باربد بابایی

باربد بابایی مجری کشورمان برخلاف رشته تحصیلی اش به دنیای هنر علاقه مند بود و از دوران دانشجویی در تئاتر هم فعالیت می کرد و با اجرای یک برنامه موسیقی در شبکه ماهواره ای به شهرت رسید و بعد از آن با شب کوک در تلویزیون ایران دیده شد.

پدرش یک زمانی خارج از کشور رستوران دار بود و اوضاع مالی مناسبی داشتند، اما باربد از 17 سالگی سعی کرده با کار کردن هزینه های زندگی خودش را در بیاره و متکی به دیگران نبود.

علاقه اصلی او معطوف به رشته کارگردانی بود اما به اصرار خانواده اش که دوست داشتند مترجمی بخواند، به اجبار این رشته را انتخاب کرد.

او با یکی از دوستان خود در هامبورک دفتر موسیقی و تهیه کنندگی و برگزاری کنسرت دارد، و در همه زمان ها پیشنهادهایی برای کار مجری گری در شبکه های ماهواره را دارد !

باربد فوبیای ارتفاع و غرق شدن دارد، ولی از هواپیما نمی ترسد. به استخر هم نمی رود، ولی می گوید آدم بی کله ایست، اگر احساس کند کاری درسته سعی میکند سیاست به خرج ندهد و هر طور شده انجامش دهد.

باربد بابایی

کودکی باربد بابایی در آغوش مادرش

هنگامی که آقای مجری ۱۹ سال بیشتر سن نداشت و مشغول تحصیل در دانشگاه آزاد بود اقدام به تشکیل یک گروه تئاتری کرد و تقریبا ۳ سال به فعالیت در این گروه پرداخت.

باربد در ابتدای جوانی و در حالی که تنها 25 سال داشت به یک شبکه ماهواره ای پیوست و در پشت صحنه برنامه ایران موزیک فعالیت داشت و مدتی هم به پیشنهاد امیرغفارمنش به عنوان مجری در این برنامه فعالیت کرد.

باربد بابایی حضور در دنیای بازیگری را از حدود سال 77 آغاز کرد و در سریال روزهای به یادماندنی به ایفای نقش پرداخت.

این مجری و بازیگر کشورمان از میان سینما و تلویزیون، به سینما علاقه بیشتری دارد و اگر نقشی به او پیشنهاد شود که فاصله زیادی با او نداشته باشد قبول می کند.

بی خوابی اسب ها فیلمی به کارگردانی شهرام اسدزاده است که سال 1394 ساخته شد و باربد بابایی با بازی در این فیلم سینمایی بیش از پیش دیده شد.

باربد بابایی در فیلم بی خوابی اسب ها با بازیگرانی چون علیرام نورایی، افسانه پاکرو ، امیر غفارمنش ، تینا آخوند تبار ، مریم معصومی ، چنگیز وثوقی، مجید محرابی و... همبازی بود.

باربد کارش را با بازیگری تئاتر آغاز کرد و از سال 1381 وارد دنیای اجرا شد و به گفته خودش احساس میکند در دنیای اجرا موفق تر از بازیگری است.

باربد بابایی کارگردانی و اجرای این برنامه را به تهیه کنندگی هادی دمیرچی برعهده داشت و این برنامه با حضور چهار داور شناخته شده اهل موسیقی و شرکت کننده هایی که برای تست خوانندگی می آمدند برگزار میشد.

فریدون آسرایی، مهدی یغمایی، پوریا حیدری و فرهاد برنجان داوری برنامه شب کوک را با اجرای باربد بابایی برعهده داشتند.

اگرچه چند آهنگ با صدای باربد بابایی را احتمالا شنیده اید اما این هنرمند کشورمان خوانندگی را تنها برای دلش خودش انجام میدهد و به گفته خودش هرگز جسارت نمیکند که وارد دنیای خوانندگی شود اما در نواختن گیتار تبحر دارد.

باربد بابایی در سالروز تولدش مهمان برنامه علی ضیا و فرمول یک شد و در این برنامه درباره شغل دومش غیر از اجرا صحبت کرد. باربد به همراه برادران دمیرچی که از تهیه کننده های دنیای موسیقی هستند کار برگزاری کنسرت و انتشار آلبوم را در خارج از کشور برعهده دارد.

باربد بابایی

از گذشته تا این روزهای باربد بابایی

ازدواج باربد بابایی

باربد در سن بسیار پایین ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک دوقلو به نام آیلین بابایی و شایلین بابایی است که احتمالا سال 81 متولد شده اند و باربد بابایی پدر جوانی است که دیدن او در کنار فرزندانش قطعا تعجب برانگیز است.

حواشی باربد بابایی

یکی از بزرگترین شایعات پیرامون زندگی باربد بابایی مربوط به ازدواج او با غزل حشمت است.غزل حشمت بازیگر و مجری کشورمان است که چند سال پیش شایعه ازدواج او با باربد بابایی شکل گرفت و بسیاری از طرفداران این دو هنرمند به اشتباه گمان کردند که این دو هنرمند با یکدیگر ازدواج کرده اند اما این موضوع در حد یک شایعه است و اجرای مشترک یک نمایش باعث شکل گیری از شایعه شد.

آثار باربد بابایی

مجری

  • 1394 شب کوک
  • 1396 گپ کوک
  • 1396 دلوزیون
  • 1397 تب تاب
  • 1399 زوجی نو

سریال

  • 1378 روزهای به یادماندنی
  • 1394 بی خوابی اسب ها (شهرام اسد زاده)

کارگردان

  • 1396 دلوزیون

اینستاگرام باربد بابایی

باربد بابایی از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و barbodbabaee نشانی اینستاگرام باربد بابایی است.

تصاویر باربد بابایی

باربد بابایی

باربد بابایی در جمع دوستانش

باربد بابایی

باربد بابایی در ادابازی خندوانه

باربد بابایی

خوانندگی باربد بابایی در خندوانه

باربد بابایی

استایل باربد بابایی

باربد بابایی

عکسی از باربد بابایی

باربد بابایی

عکسی از اینستاگرام باربد بابایی

باربد بابایی

باربد بابایی در کنار دوقلوهایش

باربد بابایی

باربد بابایی در کنار هنرمندان

باربد بابایی

باربد بابایی در کنار علی ضیاء در برنامه فرمول یک

باربد بابایی

باربد بابایی در زوجی نو

باربد بابایی

باربد بابایی در شب کوک

باربد بابایی

باربد بابایی مجری برنامه تب تاب

باربد بابایی

فرزندان باربد بابایی

باربد بابایی

باربد بابایی در کنار داوران برنامه شب کوک

باربد بابایی

باربد بابایی و امیر غفارمنش

باربد بابایی

باربد بابایی در بی خوابی اسب ها

آیا این مطلب مفید بود؟ 53
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید