بهروز پرستویی متولد دهه 60 می باشد. وی در رشته بازیگری تحصیل کرده و لیسانس این رشته را دریافت نموده است. بهروز پرستویی پسر پرویز پرستویی سوپراستار و بازیگر پیشکسوت تئاتر , سینما و تلویزیون ایران است. در تانما با بیوگرافی بهروز پرستویی بیشتر آشنا شوید.

بهروز پرستویی

بهروز پرستویی

زندگینامه بهروز پرستویی

بهروز پرستویی بازیگر جوان کشورمان، پسر پرویز پرستویی اسطوره بازیگری در ایران می باشد. وی شباهت خیلی زیادی به پدرش دارد. بهروز پرستویی یک خواهر به نام الناز هم دارد.

بهروز پرستویی برای اولین بار در دوران کودکی در فیلم «آژانس شیشه ای» بازی کرده است می توان گفت نقش آفرینی بهروز پرستویی در آژانس شیشه ای نخستین کار سینمایی او بوده است.

. ابراهیم حاتمی کیا بعد از دیدن بهروز پرستویی وی را برای بازی در نقش ابوذر فرزند کوچکتر حاج کاظم (با بازی پرویز پرستویی) انتخاب می کند. و بعد از آن در سریال پهلوانان نمی میرند بازی کرد. بهروز پرستویی به دلیل شباهت زیادی که به پدر خود دارد در سریال هم گناه (به کارگردانی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی و به نویسندگی محسن کیایی در شبکه نمایش خانگی تولید شده است) نقش جوانی های پدرش ( پرویز پرستویی) را بازی کرده است.

بهروز پرستویی در طول تقریبا چهار دهه فعالیت پدر در سینما و تلویزیون هرگز وارد عرصه بازیگری نشده، بنابراین ظاهراً علاقه خاصی به بازیگری ندارد و بعید به نظر می رسد که او از این پس تصمیم جدی برای ادامه فعالیت در این عرصه داشته باشد، اما به واسطه شباهت ظاهری، شاید باز هم او را در نقش فرزند یا جوانی پدر ببینیم.

ازدواج بهروز پرستویی

خبری از ازدواج و همسر بهروز پرستویی در هیچ کجا ثبت نشده است.

آثار بهروز پرستویی

نمایش خانگی

  • هم گناه (1398) مصطفی کیایی

سینمایی

سریال

  • پهلوانان نمیمیرند (1376) حسن فتحی

اینستاگرام بهروز پرستویی

صفحه اینستاگرام وی خصوصی بوده و از دسترس عموم خارج است.

تصاویر بهروز پرستویی

بهروز پرستویی

پدر بهروز پرستویی

بهروز پرستویی

عکس خانوادگی بهروز پرستویی

بهروز پرستویی

بهروز پرستویی در همگناه

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید