بیوگرافی جانی دپ

جان کریستوفر دپ دوم با اختصار جانی دپ زاده ۹ ژوئن ۱۹۶۳ در اوونزبروو، کنتاکی به دنیا آمد. پدرش جان کریستوفر دپ، مهندس شهرسازی و مادرش بتی سو پالمر یک خدمتکار بود. او یک برادر به نام دنیل دارد که رمان نویس است و دو خواهر نیز به نام های دبی و کریستی (که اکنون مدیر شخصی او است) دارد. خانواده او از مهاجران فرانسوی پروتستان بودند که در حدود سال ۱۷۰۰ در ویرجینیا ساکن شدند.

جانی دپ

خانواده جانی دپ

جانی دپ

دنیل دپ برادر جانی دپ

جانی دپ

جان کریستف دپ پدر جانی دپ

خانواده اش در دوران کودکی اش اغلب نقل مکان می کردند . او و برادر و خواهرانش در بیش از ۲۰ مکان مختلف زندگی کرده اند و در نهایت در سال ۱۹۷۰ در فلوریدا ساکن شدند. در سال ۱۹۷۸ والدینش از هم جدا شدند .مادرش با رابرت پالمر (متوفی سال ۲۰۰۰) ازدواج کرد. او همیشه از رابرت پالمر به عنوان «الهام بخش من» یاد می کند.

جانی دپ

پتی سو پالکر مادر جانی دپ

۱۲ سالش بود که مادرش به او یک گیتار هدیه داد و او شروع به نواختن در گاراژ راک های مختلف کرد. یک سال پس از جدایی والدینش، دبیرستان را رها کرد تا نوازنده موسیقی راک شود.دو هفته بعد سعی کرد به مدرسه بازگردد اما مدیر به او گفت که به دنبال رویایش برود و موسیقی دان شود.او با گروه «بچه» ها شروع به نواختن کرد. این گروه موفقیت محلی نسبتاً کمی را تجربه کرد. اعضای گروه بچه ها برای دستیابی به قراردادی برای ضبط موسیقی، راهی لس آنجلس شدند و نام گروه را به "روش شش تیر" تغییر دادند ولی پیش از ضبط آهنگ، این گروه متلاشی شد. او بلافاصله به گروه راک سیتی انجلز پیوست و در نوشتن آهنگ مری همکاری کرد.که در اولین اجرای این گروه برای شرکت نشر گفن رکوردز با نام اندوه مرد جوان ثبت شد

جانی دپ

زندگی نامه جانی دپ

جانی دپ در کودکی اش به خاطر استرس ناشی از رو به رو شدن با مشکلات خانوادگی دست به خودآزاری می زد و هفت یا هشت اثر زخم به جا مانده از آن زمان دارد. در مصاحبه ای که سال ۱۹۹۳ داشت، عنوان کرد: «بدن من نوعی مجله است. مانند کاری که سربازها می کنند. هر خالکوبی معنی خاصی دارد. چه می خواهد توسط خودت با چاقو صورت گرفته باشد یا توسط یک هنرمند این رشته.»

همسران جانی دپ لوری آن آلیسون (۱۹۸۵–۱۹۸۳) و امبر هرد (۲۰۱۷ – ۲۰۱۵) هستند . او زندگی مشترکی نیز به مدت 14 سال با ونسا پارادی (۲۰۱۲–۱۹۹۸) داشت.

جانی دپ

فرزندان جانی دپ

جانی دپ را بیشتر بشناسیم

خجالتی و خیال پرداز است. از شهرت متنفر است و از آن دوری می کند.عاشق موسیقی است . نوازنده گیتار آکوستیک در فیلم شکلات و آهنگ فیلم روزی روزگاری در مکزیک بوده است.

او دربارهٔ تأثیر موسیقی عنوان کرده است: «هیچ چیزی مثل موسیقی نیست. هیچ چیزی مثل موسیقی چنین تأثیر عمیقی روی انسان نمی گذارد. موسیقی می تواند احساساتی را در ما به وجود آورد که قبلاً از وجودشان بی خبر بودیم. این جادوی موسیقی روی صحنه، فیلم یا هرجای دیگر است. من عاشق موسیقی هستم. وقتی که کلمات نمی توانند احساسات ما را تحت تأثیر قرار دهند، موسیقی خیلی خوب این کار را انجام می دهد.»

از دوستان صمیمی" مارلون براندو" و "تام بیکر" است.از بدو تولد مبتلا به نزدیک بینی( از عیوب انکساری چشم )است.

جانی دپ

جانی دپ

او به شراب های فرانسوی از جمله شراب بوردو علاقه بسیار دارد و طی مصاحبه ای که با نشریه فیگارو داشت، عنوان کرد: «با این شراب ها انسان به نیروانا دست می یابد».

بسیار ولخرج است.او ماهانه، مبلغ دو میلیون دلار هزینه می کند.

جانی دپ حدود ۲۰ خالکوبی دارد که بیشتر آن ها نشان دهنده اشخاص و اتفاق های مهم زندگی اش هستند: روی بازوی راستش نیم رخ یک بومی آمریکایی و یک روبان که رویش قبلاً اسم وینونا رایدر نوشته شده بود (Winona forever) و بعد از جدایی شان دو حرف آن را پاک کرد (Wino forever)، لی لی رز (اسم دخترش) بالای قلبش، بتی سو (اسم مادرش) و یک مثلث برعکس روی بازوی چپش، سه قلب در قسمت داخلی بازوی چپش (قلب ها به ترتیب برای ونسا، لی لی رز و جک هستند) و یک پرنده در حال پرواز بر روی آب با کلمه جک (اسم پسرش) روی ساعد راستش (پرنده به سویش پرواز می کند نه اینکه از او دور شود)

به نظرش تنها مخلوقاتی كه عشق خالص را منتقل میكنند سگها و بچه ها هستند . زیباترین صدا را صدای دخترش می داند. وی از 15 سالگی مصرف سیگار و مواد مخدر را شروع کرد.

جانی دپ

جانی دپ

روابط _ ازدواج و طلاق

پیش از هرچیز باید بدانیم که جانی دپ از مخالفان ازدواج قانونی و رسمی است اما با این وجود وی دوبار ازدواج کرده است.

در ۲۴ دسامبر ۱۹۸۳ با لوری آن آلیسون خواهر خواننده و نوازنده باس گروه ازدواج کرد.همسرش به چهره پردازی می پرداخت و او به انواع شغل های عجیب و غریب اشتغال داشت، از جمله این شغل ها می توان به بازاریابی از راه دور برای فروش خودکار اشاره کرد. او و همسرش در سال ۱۹۸۵ از هم طلاق گرفتند.

جانی دپ

جانی دپ و لوری آن الیسون

او بعد از آن ۴ رابطه ناموفق دیگر داشت: در سال ۱۹۸۵ با شریلین فن آشنا شد و رابطه آن ها ۳ سال طول کشید. بعد با وینونا رایدر در نمایش توپ های بزرگ آتشین در ژوئیه ۱۹۸۹ آشنا شد و از ژوئیه ۱۹۹۰ به مدت ۳ سال با هم نامزد بودند. از سال ۱۹۹۴ به مدت ۴ سال با کیت ماس، سوپر مدل انگلیسی نامزد بود.

جانی دپ

کیت ماس پارتنر سابق جانی دپ

او سال ۱۹۹۸ در زمان فیلم برداری دروازه نهم با ونسا پارادی بازیگر و خواننده فرانسوی ملاقات کرداما بعد از ۱۴ سال زندگی مشترک و با داشتن دو فرزند، در سال ۲۰۱۲ از همدیگر جدا شدند.

جانی دپ

جانی دپ و ونسا پارادایر

جانی دپ از ونسا پارادی دو فرزند، دختری به نام لی لی رز ملودی دپ زاده ۲۷ مه ۱۹۹۹ و پسری به نام جان کریستوفر «جک» دپ سوم زاده ۹ آوریل ۲۰۰۲ دارد. لی لی رز که به بیماری سختی مبتلا شده بود در سال ۲۰۰۷ بهبود یافت. بیماری او نوعی عفونت باکتری اشریشیا کلی بود که نزدیک بود منجر به از کار افتادن کلیه های او شود و باعث شد که مدتی طولانی در بیمارستان بستری شود. جانی دپ برای تشکر از بیمارستان بزرگ خیابان اورموند، در نوامبر ۲۰۰۷ لباس کاپیتان جک اسپرو را پوشید و ۴ ساعت برای بچه های بیمار کتاب داستان خواند و سال ۲۰۰۸ حدود ۲ میلیون دلار به بیمارستان کمک کرد.

او دربارهٔ پدر بودن گفته است: «پدر بودن پایه و اساس محکمی در زندگی، کار و همه چیز است. نمی توانی عشق عمیقی را که نسبت به بچه ها به وجود می آید تصور کنی. پدر شدن من یک تصمیم آگاهانه نبود، بخشی از مسیر شگفت انگیزی بود که در آن قرار داشتم. قسمت و سرنوشت بود.»

جان کریستوفر «جک» دپ سوم

جان کریستوفر «جک» دپ سوم پسر جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ و دخترش لی لی رز دپ

خانواده دپ قبل از جدایی دپ و پارادی در خانه ای درشهر مودون در حاشیه پاریس، دو خانه در لس آنجلس، جزیره ای در باهاما (جزیره ای که دپ آن را خریده است) و ویلایی در شهر کوچکی در ۲۰ کیلومتری سن-تروپه در جنوب فرانسه زندگی می کردند.

جانی دپ

شرلین فن از پارتنر های سابق جانی دپ

دپ سال ۲۰۱۲ با امبر هرد بازیگر و مدل آمریکایی در فیلم خاطرات عجیب و غریب آشنا شد و آن ها ۴ فوریه ۲۰۱۵ با هم ازدواج کردند. این دو، یک سال پس از آشنایی هم خانه شدند و با اینکه جانی دپ هیچ اعتقادی به زندگی مشترک نداشت و بارها در گفتگوهایش اعلام کرده بود با هیچ زنی زندگی زناشویی رسمی را تجربه نخواهد کرد اما در فوریه سال ۲۰۱۵ با امبر هرد پیمان ازدواج بست.

طلاق او و امبر هرد، در ژانویه ۲۰۱۷ نهایی شد و دپ موافقت کرد که ۷ میلیون دلار به امبر هرد بپردازد و نگهداری از دو سگ این زوج به امبر هرد سپرده شود. هرد اعلام کرده که این پول را به دو سازمان خیریه اهدا می کند.

جانی دپ

جانی دپ و آمبر هرد

جانی دپ

جانی دپ وینونا رایدر

پس از جدایی از هرد خبر ازدواج جانی دپ با رقصنده ی 20 ساله روسی منتشر شد. خبرها حاکی از آن است که پس از عروسی ، این زن و شوهر به روسیه سفر می کنند تا با خانواده پولینا گلن ( همسر جدید دپ) آشنا شوند.

به گزارش رسانه ها، این دختر جوان روسی دو سال پیش، به لس آنجلس آمده است و یک سال است که با جانی دپ آشنا شده است. دپ از همه مهمانان عروسی خواسته است تا اطلاعات این عروسی را فاش نسازند. (صحت این خبر هنوز تایید نشده است)

جانی دپ

جانی دپ و پولینا گلن

حواشی

ماجرای ازدواج با آمبر هرد

بعد از ۱۴ سال زندگی مشترک با ونسا پارادی، جانی دپ از مادر فرزندان نامشروعش جدا شد. امبر هرد نیز مدتی بعد از تایسا ون ری جدا شد تا مشخص شود دپ و هرد تصمیم شان را برای شروع رابطه گرفته اند. در شروع ملاقات های این دو نفر با هم جانی دپ برای نشان دادن احساس اش به امبر هرد، یک اسب به او هدیه داد!

مجله معتبر «پیپل» در هفدهمین روز از ژانویه ۲۰۱۴ فاش کرد که جانی از زندگی غیر متعارف و غیر اخلاقی اش در رابطه با زنان متعدد، به عنوان شریک زندگی خسته شده است و قصد دارد زندگی رسمی و زناشویی خود را با امبر آغاز کند و از بودن در کنار او بسیار راضی است. جانی دپ به فاصله چند ماه با پیپل گفت و گو کرد و گفت قصد دارد همه سال های بعدی زندگی شان را نیز در کنار امبر سپری کند. او برای اولین بار از حلقه نامزدی اش رونمایی کرد و نشان داد رابطه اش با هرد در وضعیتی کاملا جدی قرار دارد. او دو فرزند نامشروع خود را نیز مورد ستایش قرار داد و تأکید کرد که قصد دارد در کنار امبر، زندگی خانوادگی شلوغ تری داشته باشدو در همین مصاحبه گفت: من عاشق بچه ها هستم. حالا دو فرزند عالی دارم و دوست دارم تعداد آن ها را به ۱۰۰ برسانم.

جانی دپ

جانی دپ و آمبر هرد

زندگی زناشویی این دو مدت زمان یکسال را پشت سر نگذاشته است که گزارشاتی منتشر می شود که حکایت از آن دارد که «امبر هرد» نسبت به ازدواج با «جانی دپ» دلسرد شده است .در ژوئن ۲۰۱۵، انتشار تصاویری از صورت کبود امبر هرد و پخش شدن گسترده اش در فضای مجازی خبر از کتک زدن آمبر توسط جانی دپ می داد.

جنجال های این زوج ادامه پیدا کرد تا اینکه در ماه می ۲۰۱۶، دیروز دادگاه ایالتی امریکا به صورت غیابی حکم طلاق "جانی دپ" و همسرش را صادر کرد. تنها ۱۵ ماه از زندگی مشترک جانی دپ ۵۲ ساله و امبر هرد ۳۰ ساله می گذشت که هرد با ادعای اذیت و ضرب و شتم از سوی جانی دپ به دادگاه رفته و درخواست طلاق کرد اما دادگاه حکم را به نفع جانی دپ صادر کرد تا همچنان پرونده جنجالی این بازیگر باز بماند.

جانی دپ

آمبر هرد همسر سابق جانی دپ

این ماجرا همچنان مسکوت ماند تا اینکه یکی از نزدیکان جانی دپ، از مشکلات موجود در رابطه این دو و عدم تعهد و پایبندی امبر پرده برداشت. تا اینکه در چهارم اردیبهشت ۱۳۹۶، سه شنبه ۲۵ آوریل سال ۲۰۱۷، امبر هرد، با ایلان ماسک میلیاردر پرآوازه عکسهایی را در اینستاگرام Instagram خود منتشر کردند که نشان از رابطه نزدیک و صمیمانه آنها دارد.

دپ در شکایتی که تقاضای غرامت ۵۰ میلیون دلاری در آن طرح شده نوشته «هرد قربانی خشونت خانگی نیست، اوست که مرتکب جرم شده است.»

در این شکایت هر نوع خشونتی از سوی دپ علیه همسر سابقش انکار شده و از این مطلب که در روزنامه منتشر شده به عنوان عملی برنامه ریزی شده و ساختگی برای تبلیغ و جلب توجه به فیلم «آکوامن» یاد شده است.

وکیل دپ گفت در این یادداشت همسر سابق دپ سعی کرده بود القا کند که او قربانی خشونت خانگی است و این خشونت از سوی همسرش علیه وی اعمال شده است.از سوی دیگر هرد ادعا کرده که این شکایت یکی دیگر از سلسه رفتارهایی است که دپ برای ساکت کردن او به کار گرفته است. وی اعلام کرده همه این کارها نشان می دهد که او قادر به کنترل خشم خود نیست و نمی خواهد این حقیقت را بپذیرد که دست به سوء رفتار زده است.

اما کمی قبل از این اتفاق زمانیکه قسمت پنجم دزدان دریایی کاراییب در استرالیا در حال فیلمبرداری بود، خبر آسیب دیدگی دست دپ منتشر شد و هرد مجبور شد در مقابل عوامل تولید اعتراف کند، دپ در واکنش به او مشتش را به دیوار کوبیده است.

جانی دپ

تصاویر کتک خورده آمبر هرد

دفاع از جانی دپ

بعد از ماجراهای پیش آمده درباره خشونت جانی دپ در برابر همسرش امبر هرد، دو همسر سابق وی و دخترش از او دفاع کردند.
ونسا پارادی (شریک زندگی جانی دپ از سال 1998 تا 2012):

در تمام این سال هایی که من جانی را می شناسم، او هیچ وقت آسیب فیزیکی به من نزد و این ماجراها به هیچ وجه شبیه 14 سال زندگی فوق العاده من با این مرد نیست.
لیلی رز دپ (دختر جانی دپ):

پدر من، مهربان ترین و دوست داشتنی ترین آدمیه که من میشناسم، او هیچ چیزی جز یک پدر فوق العاده برای من و برادرم نبوده و هرکس هم که او را بشناسد، همین حرف را میزند.
لوری آن آلیسون، اولین همسر جانی دپ:

جانی هیچ وقت در طول رابطه مان به من آسیب فیزیکی نزد. او حتی با خشم هم فریاد نمیزد.
در این مدت علاوه همسران سابق جانی دپ و دخترش، افراد سرشناس دیگری مانند پل بتانی، میکی رورک و .. نیز از او دفاع کردند و او را مردی آرام دانستند.

جانی دپ

جانی دپ

کتک کاری با مدیر صحنه

گرگ بروکس که مدیریت لوکیشن فیلم «شهر دروغ ها» را بر عهده داشت ضمن شکایت به دادگاه در تاریخ ۱۳ آوریل ۲۰۱۷ مدعی شده وقتی جانی دپ داشت صحنه بیرون هتل بارکلی را در مرکز شهر لس آنجلس فیلمبرداری می کرد، با وی کتک کاری کرده است.

این فیلم که ابتدا «شهر دروغ ها» خوانده می شد و بعد از مدتی «لابیرنت» خوانده شد، با اقتباس از کتابی به همین نام نوشته رندال سالیوان ساخته شده است و ماجرای تحقیقات پلیس درباره کشته شدن توپاک شکور و بیگی اسمالز ۲ خواننده هیپ هاپ در سال ۱۹۹۷ را بررسی و روایت می کند.

به گفته بروکس، تولید فیلم باید تا ساعت ۷ بعداز ظهر بیرون هتل تمام می شد و تا ساعت ۱۰ صحنه های داخلی گرفته می شد اما وقتی وی از جانی دپ خواست تا با پایان یافتن فیلمبرداری محل را ترک کند او حاضر نشد این کار را انجام دهد و می خواست با ۲ دوست دیگرش مدت بیشتری آنجا باشد و صحنه را جور دیگری کارگردانی کند.

جانی دپ

جانی دپ

این مسئول می گوید ۲ بار مجوز حضور او سر صحنه را تمدید کرد اما ساعت ۱۱ شب از همه آنها خواسته شد تا محل را ترک کنند و در حالی که وی از برد فورمن کارگردان خواست فیلمبرداری را تمام کند، فورمن به او گفت: چرا این حرف ها را به جانی دپ نمی زنی؟

بروکس سپس به دفتر پلیس مستقر در هتل مراجعه کرد و از او کمک خواست اما پیش از آن دپ با اعتراض به وی، به او گفت کسی نیست که حق داشته باشه تا به او بگوید چه کار باید بکند.

بروکس گفته است سعی کرد دپ را متوجه کند که وظیفه اش همین است اما دپ به اعتراضش ادامه داد و ۲ بار به قفسه سینه او کوبیده است و بعد هم گفته حاضر است ۱۰۰ هزار دلار به او بدهد تا او ۲ بار به صورتش مشت بزند.

در هر حال محافظان دپ وی را از بروکس دور کردند و بروکس مدعی است می توانست بوی الکل را از تنفس دپ استشمام کند.

بروکس می گوید ۳ روز بعد از کارش اخراج شده چون حاضر نشد برگه ای را امضا کند که بر طبق آن از حق شکایت خودش صرف نظر می کرد.

جانی دپ

جانی دپ

بایکوت هری پاتر

بازیگر ۵۴ ساله «دزدان دریایی کاراییب» در نخستین فیلم این مجموعه در قسمتی کوتاه نقش شخصیت گلرت گریندوالد را بازی کرد و وقتی برای نخستین بار خبر انتخاب او اعلام شده بود، هواداران در رسانه های اجتماعی به شدت اعتراض کرده بودند.

حالا که عنوان جانبی «جرایم گریندوالد» به فیلم دوم داده شده و دپ قرار است نقشی بسیار پر رنگ تر در آن داشته باشد، خیلی ها خواستار بایکوت فیلم شده اند. یکی از هواداران در توییتر خطاب به جی کی رولینگ نوشت: چرا جانی دپ هنوز بخشی از این فیلم است؟ مسلما فیلم را به خاطر حضور او بایکوت خواهم کرد.

یک طرفدار دیگر گفت: دلیل این که من یک دلار هم خرج دیدن «هیولاهای خارق العاده: جرایم گریندوالد» نمی کنم این است که جانی دپ در آن حضور دارد و به خودم قول داده بودم تمام فیلم های او را بایکوت خواهم کرد. درک نمی کنم چرا کسی باهوش مثل جی کی رولینگ قبول می کند او در فیلم بازی کند.

یک نفر دیگر هم گفت «هنوز خیلی برای تغییر جانی دپ دیر نیست»، اما بقیه سعی کردند با این نوع منطق هواداران مبارزه کنند و بعضی ها هم گفتند حضور دپ در فیلم برای دور کردن مردم از این فرنچایز کافی نخواهد بود.

جانی دپ

جانوران شگفت انگیز از آثار جانی دپ

یک هوادار نوشت که پس مردم قرار است مثل «قتل در قطار سریع السیر شرق» که بایکوت نشد این فیلم را هم بایکوت کنند؟ و دیگری هم گفت مردم ممکن است از حضور جانی دپ در فیلم عصبانی باشند، اما چند نفر واقعا این فیلم را بایکوت خواهند کرد و به سینماها نخواهند رفت؟

دلیل اصلی خشم هواداران از جانی دپ رفتار او طی ۲ سال گذشته است. سال پیش شریک زندگی او امبر هرد که خود بازیگر معروف هالیوودی است از دادگاه درخواست قرار منع موقت کرد و به عنوان دلیل گفت جانی دپ او را کتک زده و به صورت شفاهی او را آزار داده است. دپ این ادعاها را انکار کرد. علاوه بر این، دپ در سال های اخیر فروش باکس آفیسی بسیار کمتری داشته و در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در صدر لیست مجله فوربز از بازیگرانی که بیش از حد استحقاق شان پول می گیرند جای گرفت.

جی کی رولینگ سال گذشته از انتخاب دپ برای ایفای این نقش دفاع کرد و در پیش نمایش نخستین فیلم «هیولاهای شگفت انگیز» گفت بسیار از این انتخاب خوشحال است چون دپ «کارهای فوق العاده ای با این شخصیت انجام داده است.»

جانی دپ

پوستر فیلم جانوران شگقت انگیز از آثار جانی دپ

تنش بین استرالیا و دپ

این حادثه زمانی رخ داد که گروه سازنده فیلم «دزدان دریایی کاراییب» در حال ساخت این فیلم در سواحل استرالیا بودند و دپ همراه همسرش امبر هرد که به تازگی ازدواج کرده بودند، با دو سگشان پیستول و بوو بدون کسب مجوز قانونی برای ورود این حیوانات از طریق جت خصوصی شان وارد خاک استرالیا شدند.

جویس که در آن زمان وزیر کشاورزی بود دپ را تهدید کرد که سگ هایش را خواهد کشت و به همین دلیل این زوج مشهور حیوانات را به آمریکا بازگرداندند.

در حالی که جانی دپ خرداد پیش تن به عذرخواهی اجباری از دولت استرالیا برای بردن غیرقانونی سگ هایش به این کشور داد، حالا گیر جدیدی در این پرونده ایجاد شده است.

حالا دولت استرالیا با اعلام این که جانی دپ از ممنوعیت ورود بدون مجوز حیوان به خاک این کشور اطلاع داشته اعلام کرده این امر صرفا بر مبنای یک اشتباه رخ نداده است.

این زوج در عین حال برای عذرخواهی از طریق ویدیویی عجیب که نشان می داد کاملا از سر اجبار تن به این عذرخواهی داده اند، از استرالیا پوزش خواسته بودند و بارها و بارها از قوانین امنیت زیستی استرالیا تعریف و تمجید کردند.

جانی دپ

جانی دپ و آمبر هرد

جانی دپ اندکی پس از آن عذرخواهی با حضور در برنامه شوی شبانه جیمی کیمل در آمریکا گفته بود به نظر او بارنابی جویس به جای خون آب گوجه فرنگی در رگ هایش دارد و گفت با کشوری که با یک موجود خانگی چنین رفتاری انجام دهد، مشکل دارد.

استرالیا برای ورود هر نوع حیوان یا محصول کشاورزی به این کشور قوانین قرنطینه جدی دارد و در برابر رفتار این زوج کار به احتمال ۱۰ سال زندان برای دپ و کشتن سگ هایش رسیده بود اما همسرش مسئولیت اصلی حمل سگ ها را به عهده گرفت و بلافاصله همراه سگ ها به کالیفرنیا بازگشت تا دپ بتواند کار ساخت فیلمش را به پایان ببرد. در نهایت امبر هرد مقصر شناخته شد و جریمه ای هزار دلاری نیز پرداخت کرد.

جانی دپ

جانی دپ

زندگی هنری

همسر اولش لوری آن آلیسون او را به نیکلاس کیج معرفی کرد و کیج به او پیشنهاد کرد تا وارد عرصه بازیگری شود. نخستین نقش اصلی جانی دپ در فیلم ترسناک و کلاسیک کابوس در خیابان الم در سال ۱۹۸۴ بود. او نقش دوست قهرمان فیلم، نانسی تامپسون (با بازی هدر لنگن کمپ) و یکی از قربانیان فردی کروگر را بازی کرد. او اولین گزینه کارگردان برای ایفای نقش یک اسکیت باز آمریکایی در فیلم درام تراشین محصول سال ۱۹۸۶ بود، اما بعداً توسط تهیه کننده فیلم کنار گذاشته شد. همچنین در این سال در نقش دوم فیلم جوخه به کارگردانی الیور استون ظاهر شد.

جانی دپ و شرلین فن برای فیلم تراشین در سال ۱۹۸۶ تست دادند و هر دو پذیرفته شدند. کارگردان فیلم جانی دپ را به عنوان ستاره اصلی برگزید. این نقش دومین نقش اصلی او محسوب می شد. اما بعداً تهیه کننده فیلم با انتخاب کارگردان مخالفت و او را رد کرد.

جانی دپ

تصاویر جانی دپ

آغاز موفقیت های او به نقش اصلی مجموعه تلویزیونی خیابان جامپ شماره ۲۱ را برای شبکه رسانه ای فاکس در سال ۱۹۸۷ بازی کرد. او به این علت بازی در این فیلم را پذیرفت تا بتواند با فردریک فورست که الهام بخش او بوده است هم بازی شود. نقش مکمل او، سل جنکو دوست قدیمی اش بود که در نقش خدمتکاری به نام بلوفیش بازی کرد. او در این مجموعه به یک بازیگر نوجوان محبوب تبدیل شد. موفقیت این سریال، او را به یک بازیگر محبوب نوجوان در اواخر دهه ۱۹۸۰ تبدیل کرد.اما با این وجود مدتی بعد احساس کرد که مجبور به بازی در این نقش شده است. پس از آن تصمیم گرفت فقط در فیلم هایی بازی کند که احساس می کند مناسب او هستند.

جانی دپ

تصاویر جانی دپ

پس از آن در سال ۱۹۹۰ در فیلم ادوارد دست قیچی به کارگردانی تیم برتون بازی کرد که موفقیت فیلم به ارتباط طولانی مدت آن دو انجامید و آینده حرفه ای جانی دپ را تحت تأثیر قرار داد. بعد با فیلم هایی مانند اسلیپی هالو، چارلی و کارخانه شکلات سازی، سری دزدان دریایی کارائیب، سوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت، آلیس در سرزمین عجایب، رنگو و سایه های سیاه به موفقیت های بزرگی در گیشه دست یافته است. جانی دپ برای به تصویر درآوردن شخصیت هایی مانند ادوارد دی وود در اد وود، جوزف دی. پیستن در دنی براسکو، هانتر اس. تامپسون در ترس و نفرت در لاس وگاس، جورج جانگ در کوکائین و جان دیلینجر در دشمنان مردم تحسین شده است.

جانی دپ

جان کریستف دپ دوم

او در سال ۲۰۰۴ نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد برای ایفای نقش جیمز بری، نویسنده اسکاتلندی در فیلم در جستجوی سرزمین رؤیایی شد. پس از آن، در نقش ویلی وانکا در فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی، محصول سال ۲۰۰۵، ظاهر شد که موفقیت زیادی در گیشه کسب کرد] و او به خاطر ایفای این نقش نامزد جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی شد.

در سال ۲۰۰۹ در فیلم دشمنان ملت به کارگردانی مایکل مان شخصیت جان دیلینجر، دزد بانک آمریکایی دهه ۱۹۳۰ میلادی را به تصویر کشیده است. او همان سال به همراه جود لا و کالین فارل در قسمت های باقی مانده از نقش هیث لجر در فیلم دکتر پارناسوس، مردی که به شیطان رو دست زد که به دلیل مرگ ناگهانی اش ناتمام مانده بود، بازی کرد. هر سه بازیگر دستمزدشان را به ماتیلدا، دختر هیث لجر دادند.

جانی دپ

جانی دپ در جانوران شگفت انگیز

در سال ۲۰۱۰ در نقش فرانک توپلو/الکساندر پیرس در فیلم توریست به کارگردانی فلوریان هنکل فون دونرسمارک و در نقش کلاهدوز دیوانه در فیلم آلیس در سرزمین عجایب به کارگردانی تیم برتون بازی بسیار درخشانی ارائه کرده است.

سال ۲۰۱۱ دپ علاوه بر بازی در نقش پل کمپ در فیلم خاطرات عجیب و غریب و فیلم جک و جیل، به نقش کاپیتان جک اسپرو در فیلم دزدان دریایی کارائیب: سوار بر امواج ناشناخته برگشت. این فیلم در اولین هفته اکران در سطح جهانی ۳۴۶٫۴ میلیون دلار در گیشه فروش کرد و رکورد زد.

او همچنین صداپیشه نقش رنگو در فیلم رنگو به کارگردانی گور وربینسکی بوده است. فیلم رنگو برنده جایزه اسکار بهترین فیلم پویانمایی آکادمی اسکار در سال ۲۰۱۲ شد و گور وربینسکی در مراسم اسکار از جانی دپ تشکر کرد.

سال ۲۰۱۲ نقش تام هنسن را در خیابان جامپ شماره ۲۱ ایفا کرد. سال ۲۰۱۳ در فیلم وسترن، اکشن و ماجراجویی رنجر تنها به کارگردانی گور وربینسکی در نقش سرخپوستی به نام تانتو ظاهر شد.

جانی دپ

جانی دپ

شرکت فیلم سازی

در سال ۲۰۰۴ جانی دپ شرکت فیلم سازی اینفینیتم نیهیل را برای پروژه هایی که خودش بازیگر و/یا تهیه کننده آنهاست تأسیس کرد. نام این شرکت، لاتین و به معنای «هیچِ بی نهایت» است. جانی دپ مدیر عامل اجرایی شرکت است و خواهرش کریستی امور اجرایی شرکت را به عهده دارد.

اولین محصول این شرکت فیلم خاطرات عجیب و غریب بود که در سال ۲۰۱۱ تولید شد و از رمانی با همین نام نوشته هانتر اس. تامپسون اقتباس شده بود. نویسنده و کارگردان این فیلم بروس رابینسون است. دپ دربارهٔ این فیلم گفته است: «خاطرات عجیب و غریب عمل کردن به قولی بود که به هانتر داده بودم. من این رمان را قبل از اینکه چاپ شود پیدا کردم. هانتر آن را در آرشیوش در زیرزمین گذاشته بود. از نثر زیبای آن متعجب شدم. نمی توانستم باور کنم که در سن ۲۲ سالگی آن را نوشته است. با هم تصمیم گرفتیم که آن را به فیلم تبدیل کنیم. از اول این یک کار مشترک بود. حالا به قولم عمل کردم.»

فیلم بعدی این شرکت هیوگو به کارگردانی مارتین اسکورسیزی در سال ۲۰۱۱ ساخته شد. این فیلم برنده ۵ جایزه آکادمی اسکار در بخش های: بهترین جلوه های ویژه، بهترین تدوین فیلم، بهترین صداگذاری، بهترین فیلم برداری و بهترین کارگردان هنری در سال ۲۰۱۲ شد.محصول بعدی این شرکت فیلم سایه های سیاه به کارگردانی تیم برتون است که ۱۰ مه ۲۰۱۲ اکران شد.

جانی دپ

جانی دپ در کارخانه شکلات سازی

افتخارات جانی دپ در طول دوران زندگی هنری اش کم نیست. از جوایز جانی دپ میتوان به دریافت جایزه امپایر بهترین بازیگر برای چارلی و کارخانه شکلات سازی اشاره کرد.

آثار

فیلم شناسی

 • ۱۹۸۴کابوس در خیابان الم
 • ۱۹۸۵استراحتگاه خصوصی
 • ۱۹۸۶خشم
 • جوخه
 • ۱۹۹۰گریان
 • ادوارد دست قیچی
 • ۱۹۹۱فردی مرده است: آخرین کابوس
 • ۱۹۹۳چه چیزی گیلبرت گریپ را آزار می دهد
 • بنی و جون
 • رؤیای آریزونا
 • ۱۹۹۴ادوود
 • ۱۹۹۵آخرین لحظه
 • مرد مرده
 • دون خوان دی مارکو
 • ۱۹۹۶مرد کن
 • ۱۹۹۷دانی براسکو
 • شجاع
 • ۱۹۹۸ترس و نفرت در لاس وگاس
 • لس آنجلس بدون نقشه
 • ۱۹۹۹دروازه نهم
 • اسلیپی هالو
 • همسر فضانورد
 • ۲۰۰۰شکلات
 • پیش از آغاز شب
 • ۲۰۰۱جهنمی
 • مردی که گریست
 • کوکائین
 • ۲۰۰۳روزی روزگاری در مکزیک
 • دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه
 • ۲۰۰۴خوشبختی تا ابد
 • در جستجوی سرزمین رؤیای
 • پنجره مخفی
 • افسارگسیخته
 • ۲۰۰۵چارلی و کارخانه شکلات سازی
 • عروس مرده
 • ۲۰۰۶دزدان دریایی کارائیب: صندوقچه مرد مرده
 • ۲۰۰۷دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان
 • سوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت
 • ۲۰۰۹دشمنان ملت
 • تخیلات دکتر پارناسوس
 • ۲۰۱۰آلیس در سرزمین عجایب
 • توریست
 • ۲۰۱۱رنگو
 • دزدان دریایی کارائیب: سوار بر امواج ناشناخته
 • خاطرات عجیب و غریب
 • جک و جیل
 • ۲۰۱۲خیابان جامپ شماره ۲۱
 • سایه های سیاه
 • ۲۰۱۳رنجر تنها
 • ۲۰۱۴برتری
 • عاج
 • به سوی جنگل
 • ۲۰۱۵مورتدکای
 • عشاء ربانی سیاه
 • بازنده های یوگا
 • ۲۰۱۶آلیس آنسوی آینه
 • ۲۰۱۶جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها
 • ۲۰۱۷دزدان دریایی کارائیب: مردگان قصه نمی گویند
 • ۲۰۱۷قتل در قطار سریع السیر شرق
 • ۲۰۱۸جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد
 • ۲۰۱۸کشتزارهای لندن
 • ۲۰۱۸پروفسوv
 • ۲۰۱۸شهر دروغ ها
 • تهیه کننده
 • ۲۰۱۱خاطرات عجیب و غریب
 • ۲۰۱۱هوگو
 • ۲۰۱۲سایه های سیاه
جانی دپ

تصاویر اینستاگرام جانی دپ

کارگردان

 • ۱۹۹۲وسایل
 • ۱۹۹۷شجاع
 • ۲۰۱۲مستند کیت ریچاردز

نویسنده

 • ۱۹۹۷شجاع

مستند

 • ۱۹۹۹منبع
 • ۲۰۰۲گمشده در لامانچا
 • ۲۰۰۶دریای عمیق
 • ۲۰۰۷نابودی یک رؤیا
 • ۲۰۰۸گونزو: زندگی و کار دکتر هانتر اس تامپسون
 • ۲۰۱۰وقتی تو غریبه ای
جانی دپ

جانی دپ در ادوارد دست قیچی

موسیقی

 • ۲۰۰۰شکلات
 • ۲۰۰۳روزی روزگاری در مکزیکو
 • ۲۰۰۷سوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت

تلویزیون

 • ۱۹۸۵بانوی آبی
 • ۱۹۸۶خشم
 • ۱۹۹۱–۱۹۸۷خیابان جامپ شماره ۲۱
 • ۱۹۸۷هتل
 • ۱۹۹۹نماینده دهکده دیبلی
 • ۲۰۰۰نمایش سریع
 • ۲۰۰۴پادشاه تپه
 • ۲۰۰۹باب اسفنجی شلوارمکعبی
 • ۲۰۱۱زندگی خیلی کوتاه است
 • ۲۰۱۲مرد خانواده
جانی دپ

تصاویر اینستاگرام جانی دپ

جوایز

جایزه اسکار

 • ۲۰۰۸جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مردسوئینی تاد_نامزدشده
 • ۲۰۰۵جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرددر جستجوی سرزمین رؤیایی_نامزدشده
 • ۲۰۰۴جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرددزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_نامزدشده

جایزه بفتا

 • ۲۰۰۵جایزه بفتا بهترین بازیگر نقش اول مرددر جستجوی سرزمین رؤیایی_نامزدشده
 • ۲۰۰۴جایزه بفتا بهترین بازیگر نقش اول مرددزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_نامزدشده

جایزه گلدن گلوب

 • ۲۰۱۱جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی آلیس در سرزمین عجایب_نامزدشده
 • جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی توریست_نامزدشده
 • ۲۰۰۸جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدیسوئینی تاد_برنده
 • ۲۰۰۷جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدیدزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده_نامزدشده
 • ۲۰۰۶جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی چارلی و کارخانه شکلات سازی_نامزدشده
 • ۲۰۰۵جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم درام در جستجوی سرزمین رؤیایی_نامزدشده
 • ۲۰۰۴جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدیدزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_نامزدشده
 • ۱۹۹۵جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی اد وود_نامزدشده
 • ۱۹۹۴جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی بنی و جون_نامزدشده
 • ۱۹۹۱جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی ادوارد دست قیچی_نامزدشده
جانی دپ

نقاشی از جانی دپ

جایزه انجمن بازیگران نمایش

 • ۲۰۰۵جایزه انجمن بازیگران نمایش برای نقش آفرینی درخشان در جستجوی سرزمین رؤیایی_نامزدشده
 • ۲۰۰۴جایزه انجمن بازیگران نمایش /بازیگر مرد نقش اصلی برای نقش آفرینی درخشان دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_برنده
 • ۲۰۰۱جایزه انجمن بازیگران نمایش برای نقش آفرینی درخشان شکلات_نامزدشده

جایزه سینمایی ام تی وی

 • ۲۰۰۸جایزه فیلم ام تی وی بهترین نقش کمدیدزدان دریایی کارائیب: پایان جهان_برنده
 • ۲۰۰۸جایزه فیلم ام تی وی بهترین نقش منفی سوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت_برنده
 • ۲۰۰۷جایزه فیلم ام تی وی بهترین بازیدزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده_برنده
 • ۲۰۰۴جایزه فیلم ام تی وی بهترین بازیگر مرددزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_برنده
 • ۲۰۰۴جایزه فیلم ام تی وی بهترین تقش کمدیدزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_نامزدشده
 • ۲۰۰۴جایزه فیلم ام تی وی بهترین تیمدزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_نامزدشدهبه همراه اورلاندو بلوم
 • ۱۹۹۴جایزه فیلم ام تی وی بهترین نقش کمدیبنی و جون_نامزدشده
 • ۱۹۹۴جایزه فیلم ام تی وی بهترین اجرای دو نفری بنی و جون_نامزدشده به همراه مری استوارت مسترسون
جانی دپ

تصاویر جانی دپ

جایزه برگزیده مردم

 • ۲۰۱۲جایزه برگزیده مردم صداپیشه انیمیشن محبوب رنگو _برنده
 • ۲۰۰۷جایزه برگزیده مردم ستاره مرد محبوب دزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده_برنده
 • ۲۰۰۷جایزه برگزیده مردمستاره مرد محبوبدزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده_برنده
 • ۲۰۰۷جایزه برگزیده مردمستاره اکشن مرد محبوب و ستاره مرد محبوب و زوج محبوبدزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده_برنده زوج محبوب با کیرا نایتلی
 • ۲۰۰۵جایزه برگزیده مرد,ستاره مرد محبوب در جستجوی سرزمین رؤیایی_نامزدشده
 • ۲۰۰۵جایزه برگزیده مردمبهترین ترکیبدر جستجوی سرزمین رؤیایی_نامزدشده به همراه کیت وینسلت
 • ۲۰۰۴جایزه برگزیده مردمبازیگر مرد محبوبدزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_نامزدشده
 • جایزه آکادمی فیلم های علمی –تخیلی، فانتزی و ترسناک آمریکا
 • ۲۰۰۸جایزه ساترن بهترین بازیگر مردسوئینی تاد_نامزدشده
 • ۲۰۰۵جایزه ساترن بهترین بازیگر مرد در جستجوی سرزمین رؤیایی_نامزدشده
 • ۲۰۰۴جایزه ساترن بهترین بازیگر مرددزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_نامزدشده
 • ۲۰۰۲جایزه ساترنبهترین بازیگر مردجهنمی_نامزدشده
 • ۲۰۰۰جایزه ساترنبهترین بازیگر مرداسلیپی هالو_نامزدشده
جانی دپ

کاریکاتور جانی دپ

جایزه انجمن منتقدان پخش کننده فیلم

 • ۲۰۰۸جایزه برگزیده منتقدین بهترین بازیگر سوئیینی تاد_نامزدشده
 • ۲۰۰۵جایزه برگزیده منتقدین بهترین بازیگردر جستجوی سرزمین رؤیایی_نامزدشده
 • ۲۰۰۴جایزه برگزیده منتقدین بهترین بازیگر دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_نامزدشده

جایزه امپایر

 • ۲۰۰۹جایزه امپایر بهترین بازیگرسوئینی تاد_نامزدشده
 • ۲۰۰۶جایزه امپایربهترین بازیگرچارلی و کارخانه شکلات سازی_برنده
 • ۲۰۰۵جایزه امپایر بهترین بازیگردر جستحوی سرزمین رؤیایی_نامزدشده
 • ۲۰۰۴جایزه امپایربهترین بازیگردزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_برنده
 • جایزه انجمن منتقدین فیلم لندن
 • ۱۹۹۶جایزه ALFSبازیگر سالاد وود_برنده
 • جایزه ALFSبازیگر سالدون خوان دی مارکو_برنده

جایزه ستلایت

 • ۲۰۱۰جایزه ستلایت بهترین بازیگر مرد فیلم درامدشمنان مردم_نامزدشده
 • ۲۰۰۶جایزه ستلایت طلاییبازیگر برگزیده فیلم درام/ماجراجوییدزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده_برنده
 • ۲۰۰۵جایزه ستلایت طلایی بهترین بازیگر مرد فیلم درامدر جستجوی سرزمین رؤیایی_نامزدشده
 • ۲۰۰۴جایزه ستلایت طلایی بهترین بازیگر مرد فیلم کمدی /موزیکال دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_نامزدشده
 • ۲۰۰۴جایزه ستلایت طلاییبهترین بازیگر مرد فیلم کمدی /موزیکالروزی روزگاری در مکزیکو_نامزدشده
 • ۲۰۰۰جایزه ستلایت طلایی بهترین بازیگر مرد فیلم کمدی /موزیکال اسلیپی هالو_نامزدشده
جانی دپ

جانی دپ و تیم برتون

جایزه برگزیده کودکان نیکلودین

 • ۲۰۱۳جایزه بلیمپ بازیگر مرد محبوب سایه های سیاه_برنده
 • ۲۰۱۲جایزه بلیمپ بازیگر مرد محبوب دزدان دریایی کارائیب: سوار بر امواج ناشناخته_نامزدشده
 • ۲۰۱۲جایزه بلیمپ صدای محبوب انیمیشن رنگو_نامزدشده
 • ۲۰۱۱جایزه بلیمپ بازیگر مرد محبوب آلیس در سرزمین عجایب_برنده
 • ۲۰۰۸جایزه بلیمپ ستاره مرد محبوب دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان_برنده
 • ۲۰۰۷جایزه بلیمپستاره مرد محبوبدزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده_نامزدشده
 • ۲۰۰۶جایزه بلیمپ صدای محبوب انیمیشن عروس مرده_نامزدشده

جایزه فیلم و تلویزیون ایرلندی

 • ۲۰۰۵جایزه مخاطب بهترین بازیگر بین المللی چارلی و کارخانه شکلات سازی_نامزدشده
 • ۲۰۰۴جایزه مخاطب بهترین بازیگر بین المللی دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_برنده

جایزه ملی فیلم انگلیس

 • ۲۰۰۸جایزه فیلم ملی بهترین بازیگر مردسوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت_برنده
 • ۲۰۰۷جایزه فیلم ملی بهترین بازیگر مرد دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان نامزدشده

جایزه رمبراند

 • ۲۰۱۱جایزه رمبراندبهترین بازیگر بین المللی آلیس در سرزمین عجایب_برنده
 • ۲۰۰۸جایزه رمبراند بهترین بازیگر بین المللی دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان_برنده
 • ۲۰۰۷جایزه رمبراند بهترین بازیگر بین المللیدزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده_برنده

جوایز برگزیده نوجوانان

 • ۲۰۱۱جایزه بهترین بازیگر مرد اکشن توریست_برنده
 • جایزه بهترین بازیگر مرد در ژانر تخیلی دزدان دریایی کارائیب:سوار بر امواج ناشناخته_نامزدشده
 • جایزه بهترین صداپیشه انیمیشن رنگو_برنده
 • ۲۰۱۰جایزه بهترین بازیگر مرد در ژانر تخیلی آلیس در سرزمین عجایب_نامزدشده
 • ۲۰۰۹جایزه بهترین ستاره فیلم تابستان دشمنان مردم_نامزدشده
 • ۲۰۰۸جایزه بهترین نقش منفی سوئینی تاد_برنده
 • ۲۰۰۸جایزه بهترین بازیگر مرد بهترین فیلم ماجراجویی اکشن دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان_برنده
 • ۲۰۰۶جایزه بهترین بازیگر کمدی چارلی و کارخانه شکلات سازی_برنده
 • ۲۰۰۵جایزه بهترین بازیگر مرد در ژانر درام در جستجوی سرزمین رؤیایی_نامزدشده
 • ۲۰۰۴جایزه بهترین جنگیدن دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_برنده همراه با اورلاندو بلوم
 • جایزه بهترین دروغگو دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_برنده
جانی دپ

آلیس در سرزمین عجایب از آثار جانی دپ

دیگر جوایز

 • ۱۹۹۹پیاده روی مشاهیر هالیوود: ستاره
 • ۲۰۰۰جایزه سرگرمی های بلاکباستر بازیگر محبوب فیلم ترسناک اسلیپی هالو_برنده
 • ۲۰۰۴ جوایز سینمایی ام تی وی مکزیک بهترین نگاه دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه_برنده

اینستاگرام جانی دپ

جانی دپ هیچ صفحه ی اینستاگرامی ندارد و تمام پیج ها با نام او زیر نظر ادمین هستند.

تصاویر جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ

تصاویر جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ

جان کریستفر دپ دوم

جانی دپ

تصویر جوانی جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ

تصاویر جانی دپ

جانی دپ

تصاویر جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ

جان کریستفر دپ دوم

جانی دپ

جدیدترین تصاویر جانی دپ

جانی دپ

تصاویر جدید جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ در مرد مرده

جانی دپ

فرزندان جانی دپ

جانی دپ

تصاویر جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ در سایه های سیاه

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید