بیوگرافی جان سینا

جان فلیکس اَنتونی سینا جونیور در ۲۳ آوریل سال ۱۹۷۷ در وست نیوبری ماساچوست متولد شد. فرزند دوم خانواده است برادر بزرگش استیون نام دارد دارد و سه برادر دیگرش دن سینا، مت سینا، و استیو سینا هستند.

جان سینا

جان سینا و مادرش کارل سینا

پدر بزرگ مادری اش تونی لوپین بازیکن اسبق بیسبال است. پدرش تبار ایتالیایی دارد در حالی که مادرش فرانسوی است و تبار کانادایی و انگلیسی دارد.

وی در یک خانواده پیرو دین مسیحیت کاتولیک بزرگ شده و به یک دبیرستان کاتولیک رفت و سپس به یک مدرسه تحصیلی-ورزشی منتقل شد و پس از آن در دانشگاه اسپرینگ فیلد واقع در شهر خودش تحصیل کرد.

جان سینا

پدر و مادر جان سینا در یکی از مسابقاتش

در کالج عضو تیم فوتبال دانشگاهش بود و در لیگ دوم ال امریکن فعالیت می کرد و در تیم شماره ۵۴ را به تن می کرد که هنوز هم در دبلیودبلیوای از این شماره استفاده می کند و شماره مورد علاقه اش است.

سینا از کالج اسپرینگ فیلد در سال ۱۹۹۸ با مدرک فیزیولوژی ورزشی و حرکات بدن فارغ التحصیل شد، پس از آن او در حرفه بدنسازی فعالیت جدی خودش را شروع کرد، و به عنوان یک راننده لیموزین کار می کرد. جان سینا در تمپا، فلوریدا ساکن است.

جان سینا

زندگی نامه جان سینا

روابط_ ازدواج و طلاق

جان سینا زمانی که در فیلم خود در 2009 به نام 12 Rounds به بازی مشغول بود اعلام کرد که او با دوست سابق دبیرستان خود نامزد کرده. آن ها در ۱۱ ژوئیه سال ۲۰۰۹ ازدواج کردند. همسر جان سینا الیزابت هوبردو نام داشت اما در ۱ مه سال ۲۰۱۲ سینا درخواست طلاق داد و آن ها در ۱۸ ژوئیه جدا شدند.

جان سینا

الیزابت هوبردیو همسر جان سینا

سال ۲۰۱۲ جان سینا با یک کشتی گیر زن به اسم نیکی بلا وارد رابطه شد، هواداران برای آنها لقب نینا را که ترکیبی از اسم هردوی آن ها بود انتخاب کردند.

جان سینا

جان سینا و نیکی بلا

جان سینا پس از ۵ سال رابطه با نیکی بلا در ۲ آوریل ۲۰۱۷ در رویداد رسلمنیا ۳۳ از وی خواستگاری کرد. این دو در آوریل ۲۰۱۸ به رابطه خودشان پایان دادند، آن ها فقط چند هفته قبل از روز عروسی جدا شدند. آن ها قرار بود که در تاریخ ۵ می ۲۰۱۸ ازدواج کنند. دلیل جداییشان طبق برنامه ریالیتی شو توتال بلاز این بود که نیکی نمیدانست این ازدواج کار درستی است یا نه و از عروسی زده شده بود.

جان سینا

خواستگاری جان سینا از نیکی بلا در رینگ

حدود یک سال بعد از جدایی جان سینا و نیکی بلا، در تاریخ ۲۸ مارس ۲۰۱۹ عکسی از جان سینا با خانمی در خیابان های کانادا گرفته شد و معلوم شد او دوست دختر جدید سینا است، چند هفته بعد هویت دوست دختر جدید جان سینا مشخص شد و معلوم شد نام او شی شریعت زاده و متولد کانادا است و اصالتی ایرانی دارد. در تاریخ ۲۶ اکتبر جان سینا در مراسم فرش قرمز فیلم خود Playing With Fire با خانم شریعت زاده وارد این مراسم شد تا رابطه آنها به صورت رسمی رو به روی دوربین اعلام شود.

جان سینا

جان سینا و شی شریعت زاده

جان سینا را بیشتر بشناسیم

بسیار تو دار است و تمام مسائل شخصی زندگی خود را فاش نمیکند. به همین دلیل است که از زندگی شخصی جان سینا خبر زیادی در دست نیست. طرفدار انیمیشن های ژاپنی است و انیمیشن مورد علاقه او"Fist of the North Star" است. علاقه زیادی به بازی های کامپیوتری دارد و مجموعه بازی های"Command & Conquer" را خیلی دوست دارد. زیاد فوتبال نگاه نمی کند ولی تیم مورد علاقه او تاتنهام هاتسپر انگلیس است.

زیاد فوتبال نگاه نمی کند ولی تیم مورد علاقه او تاتنهام هاتسپر انگلیس است. پیانو می زند و به زبان چینی مسلط است.

جان سینا

جان سینا در ورزش کشتی کج

بعد از راک دومین کشتی گیر پولساز کمپانی است. بارها اعلام کرده که نمی خواهد پدر شود چراکه وقتی برای بزرگ کردن فرزندش ندارد و نمی خواهد بزرگ شدن فرزندش را از دست بدهد. همچنین سینا تحت عمل جراحی وازکتومی قرار گرفته و نمیتواند پدر شود و برای پدر شدن باید عمل انجام دهد.

رابطه صمیمی با رندی اورتن و جان هنینگان در خارج از مسابقه کشتی کج دارد. عاشق جمع کردن خودرو است و هم اکنون کلکسیون بزرگی از خودرو را در اختیار دارد.

از جمله کارهای خیرخواهانه جان سینا همکاری او با بنیاد Make-A-Wishاست که او در این بنیاد بیش از ۶۰۰ آرزو کودکان بیمار را براورده کرده که بیشتر از هرکس دیگر در کل تاریخ است.

جان سینا به عنوان بزرگترین کشتی گیر حرفه ای تمام دوران توسط افرادی مانند کشتی گیر هم دوره ای قدیمی خود و هال اف فیمر دبلیودبلیوای یعنی کرت انگل، جان بردشال لیفید و همچنین شخصیت کارکشته دبلیودبلیوای و منیجر حال حاضر براک لزنر یعنی پول هیمن معرفی شده.

جان سینا

جان سینا

قبل از شروع کریر حرفه ای جان سینا در دبلیودبلیوای سینا برای باشگاه Gold's Gym تبلیغات می کرد، جان سینا به عنوان یک کشتی گیر نوشیدنی انرژی زا YJ Stinger را تبلیغ کرد،

حواشی

شرکت فورد

در دسامبر ۲۰۱۷ شرکت فورد از جان سینا شکایت کرد، دلیل شکایت فورد آن بود که جان سینا خودرو Ford Gt ۲۰۱۷ که از این شرکت خریده بود را زودتر از زمان قرارداد با قیمت بیشتر فروخت، قرارداد فورد با سینا چنین بود که جان سینا تا دو سال نباید خودرویی که خریده را بفروشد چرا که برای شرکت عملکرد منفی داشت. سینا با اینکه این قرارداد را نقض کرد اما پایش به دادگاه باز نشد و به صورت دوستانه با فورد معامله کرد و خودرو خودش را مجدداً برای فروش گذاشت و این پول را به خیریه داد.

جان سینا

جان سینا و راک

میم اینترنی

در اواسط سال ۲۰۱۵ جان سینا وارد موضوع داغ میم اینترنتی شد و توجه مردم را در اینترنت برانگیخت، موضوع میم اینترنتی "Unexpected John Cena" یعنی جان سینای غیر منتظره بود، جان سینا به صورت غیر منتظره ای وارد میشد و هوادارهایش را سوپرایز می کرد همچنین خیلی ها این میم اینترنتی را با اسم "it is name is John Cena" میشناسند.

جان سینا

تصاویر اینستاگرام جان سینا

مستند cnn

در سال ۲۰۰۷ سینا با برنامه مستند تبلیغاتی"CNN Special Investigations Unit" مصاحبه ای دربارهٔ مرگ و میر در کشتی کج کرد که بر روی استفاده از استروئید و مواد مخدر در کشتی متمرکز بود، وقتی از جان پرسیدند که استروئید مصرف کرده یا نه جان سینا گفت: من نمی توانم بگویم که استفاده نکردم ولی شما هرگز نمی توانید اثبات کنید که من استروئید مصرف کردم. روز بعد پخش مستند دبلیودبلیوای CNN را مهتم کرد که CNN حرف های سینا را ویرایش کرده و بخش هایی را سانسور کرده و سینا گفت قطعاً مصرف نکردم و من حاضر هستم هر روز آزمایش بدهم. دبلیودبلیوای برای اثبات حرف های خودش ویدیویی از زاویه دیگر از حرف های سینا را پخش کرد و CCN هم در نسخه های بعدی حرف های سینا را به طور واضح بخش کرد.

جان سینا

رندی اورتون در کنار ماکت جان سینا

عذرخواهی از راک

پیش از این بارها سینا راک را سرزنش کرده بود که بیشتر وقت خودرا در سینما است و برای کشتی وقت نمی گذارد. اما بعد از مدتی که خودش نیز وارد عرصه بازیگری شد از راک معذرت خواهی کرد و گفت که درباره راک درست قضاوت نکرده است.

جان سینا

تصاویر جان سینا در تبلیغ ودکا

دنیای کشتی

جان سینا تمرینات خود را برای تبدیل شدن به یک کشتی گیر حرفه ای از سال ۱۹۹۹ در کمپانی آلتیمیت پرو رسلینگ آغاز کرد، این کمپانی توسط ریک باسمن اداره میشد، گیمیک و شخصیت وی به صورت یک انسان نیمه ربات بود و اسم کرکتر او پروتوتایپ نام داشت و برخی از لحظات کریر وی در شبکه دیسکاوری اکران شد. بعد از حدود یکسال در آوریل ۲۰۰۰ قهرمان کمربند یو پی دبلیو شد و توانست ۲۷ روز آن را نگه دارد.

سینا تا مارس ۲۰۰۱ در یو پی دبلیو فعالیت داشت و بعد از آن کاملاً در دبلیودبلیوای فعالیت کرد. در سال ۲۰۰۲ فعالیت در رشته ی کشتی کچ را شروع کرد. او تاکنون ۱۳ بار قهرمان کمربند دبلیو دبلیو ئی شده است، همچنین ۳ بار قهرمان سنگین وزن جهان در کل ۱۶ بار قهرمانی جهان شده و به همراه ریک فلیر در این زمینه رکورددار محسوب می شود.

او توانسته دو بار در مسابقات ۳۰ نفره رویال رامبل و در سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۳ پیروز شود. جان سینادر حال حاضر در راو و اسمکدون فعالیت می کند.

جان سینا

تصاویر تبلیغاتی جان سینا

جان سینا در اولین مسابقه اش مقابل کرت انگل قرار گرفت و با وجود اینکه در این مسابقه شکست خورد اما بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت. در سال ۲۰۰۴ در مسابقات رسلمنیا ۲۰ با شکست دادن بیگ شو برای اولین بار قهرمان کمربند ایالات متحده آمریکا شد.

مدتی کوتاه بعد از حمله کیدمن در یکی از شوهای اسمکدان در روز هالووین سینا لباس وانیلی آیس را میپوشد و یک فری استایل رپ انجام میدهد، هفته بعد در شوی اسمکدان جان سینا با شخصیتی جدید وارد اسمکدان شد، یک رپر درحالی که پرومو کات هایی همراه با قافیه استفاده می کرد و به این صورت گیمیک جان سینا رشد کرد.

جان سینا نماد سال ۱۹۸۰ دبلیودبلیواف را به عنوان نمادش انتخاب کرد و همچنین نماد سیگنیچر جان سینا F بود و شعار جان سینا هم در اون زمان Word Life بود. در پی پر ویو ریبلین ۲۰۰۲ جان سینا با کشتی گیر زنی به اسم دون ماری تیم می شود و مقابل کیدمن و توری ویلسون در یک مسابقه میکسد قرار می گیرند که سینا و ماری در کسب پیروزی ناموفق بودند.

جان سینا

جان سینا

در نهایت جان سینا با یک کشتی گیر انفکتور یا همان کشتی گیر همراه و مراقب به اسم بول بوچانان (B-2) همکاری کرد و باچمن در کیک اف اسمکدان ۲ ژانویه سال ۲۰۰۳ کمک کرد که جان سینا بتواند ریکیشی را شکست دهد و همچنین در ۹ ژانویه یکی دیگر از قسمت های شوی اسمکدان B-2 کمک کرد که سینا برای باری دیگر پیروز شود و این دفعه سینا تواست چاوو گوررو را شکست دهد.

سینا و B-2 هر دو در رویال رامبل سال ۲۰۰۳ شرکت کردند ولی ناموفق بودند،سینا و بول باچمن در شکست دادن گروه لوس گورروس هم ناموفق بودند و نتوانستند عنوان کمربندهای تگ تیم را بدست بیاورند که این باعث شد جان سینا کشتی گیر دیگری به اسم رد داگ را انفکتور خودش کند تا زمانی که رد داگ به برند راو فرستاده شد در فبریه ۲۰۰۳ و از جان سینا جدا شد.

جان سینا

جان سینا

جان سینا پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت در پی پر ویو هل این ا سل ۲۰۱۳ بازگشت و مقابل آلبرتو دلریو سر کمربند سنگین وزن مسابقه داد که جان سینا با شکست دادن دلریو برای بار سوم قهرمان این کمربند شد، جان سینا سپس از کمربند سنگین وزن خود در ۲۸ اکتبر در یکی از قسمت های شوی راو مقابل دیمین سندو که چمدان مانی این د بنک خودش را کش کرده بود دفاع کرد، جان سینا در یک بازی مجدد از کمربندش اینبار در سروایور سریز ۲۰۱۳ مقابل آلبرتو دلریو دفاع کرد، سینا پس از آن رندی اورتون قهرمان دبلیودبلیوای را به چالش کشید تا سر هر دو کمربند مسابقه بدهند که آتوریتی موافقت کردند و مسابقه تی ال سی در پی پر ویو تی ال سی ۲۰۱۳ برای جان سینا و رندی اورتون ثبت شد که جان سینا شکست خورد و رندی اورتون قهرمان هم زمان دو کمربند دبلیودبلیوای و سنگین وزن شد.

جان سینا

تمرینات جان سینا

سپس در یک مسابقه ریمچ بین رندی اورتون و جان سینا در رویال رامبل ۲۰۱۴ سر کمربندهای مشترک مقابل یکدیگر قرار گرفتند که دو کشتی گیر عملکرد خوبی داشتند و کلی فینیشر در این مسابقه اجرا شد و حتی فینیشرهای هم دیگر را روی هم انجام دادند ولی در آخر وقتی جان سینا روی رندی اس تی اف اجرا کرده بود چراغ ها خاموش شدند و گروه وایت فمیلی وارد شد و این گروه باعث باخت جان سینا شدند، وایت فمیلی همچنان به دخالت در مسابقات جان سینا ادامه دادند و حتی در المنیشن چمبر ۲۰۱۴ بری وایت با اینکه جزوی از مسابقه نبود ولی با زدن سیستر ابیگیل باعث حذف شدن جان سینا شد.

گیمک و شخصیت اصلی جان سینا در دبلیودبلیوای یک رپر حرفه ای بود که یه پیراهن میپوشید، کلاه اسنپ بک به پشت میذاشت، یک زنجیر که یه قفل هم رویش بود دور گردنش می انداخت و شلوارک جین میپوشید که اسم این شخصیت او داکتر اف فاگنامکس نام داشت، همچنین نام اول سینا پروتوتایپ نام داشت که بعد آن از اسم اصلی خودش استفاده کرد، سینا گاهی اوقات از تاکتیک های زیرکانه ای استفاده می کرد تا به پیروزی دست یابد مانند استفاده از زنجیر خود به عنوان یک سلاح که دور از دید داور با آن ضربه ای وارد می کرد، سینا بیشتر اوقات قبل از مسابقه خودش به رینگ رپ انجام میداد و به حریفان خودش، رویدادهایی که در شبکه های اجتمایی اتفاق می افتاد و همچنین به جمعیت توهین می کرد و تیکه می انداخت.

جان سینا

تصاویر ورزشی جان سینا

جان همچنین به طور منظم رپ بتل هایی انجام میداد یعنی خودش و حریفش به ترتیب با رپ به همدیگر تیکه می انداختند، جان سینا بعد از عوض کردن شخصیت خود به سینیشن لیدر یک بار دیگر در طول فیودش در سال ۲۰۱۲ با راک به شخصیت داکتر اف فاگنامکس بازگشت، در سال ۲۰۰۶ در مدت کوتاهی پس از بازی در اولین فیلم اول خود تفنگ دار دریایی شخصیت جان سینا از یک رپر به یک نظامی جوان تازه به دوران رسیده تغییر پیدا کرد، پلاک سربازان آمریکایی به گردن می انداخت و شلوارک کارکو میپوشید و سلام نظامی هم به جمعیت میداد، سینا در طول یک مصاحبه در سال ۲۰۱۳ با WWE.com گفت هر شب که او این سلام نظامی را انجام میدهد این یک علامت احترام به مردان و زنانی است که لباس یکنواخت نیروهای مسلح را می پوشند، در طول تغییر کمپانی دبلیودبلیوای از TV-14 به TV-PG در اواسط سال ۲۰۰۸ نام فینیشر جان سینا از F-U به اتتیود ادجاسمنت تغییر پیدا کرد تا با سیاست های جدید دبلیودبلیوای تناسب داشته باشد.

جان سینا

تصاویر اینستاگرام جان سینا

جان سینا در طی دوران حرفه ای خود برای پایان دادن به مسابقات خود با دنباله ای از حرکت های مخصوصی شناخته شده بود که اسم این مجموعه از حرکات جان سینا The Five Moves of Doom نام داشت که ۵ حرکت بود و نام این ۵ حرکت به این شرح است، فلایینگ شولدر بلاک، سیت اوت هیپ تاز، اسپسن اوت پاور بامب، فایو ناکل شافل و اتتیود ادجاسمنت،که در طول تابستان سال ۲۰۱۸ جان سینا یک حرکت جدید به این حرکات اضافه کرد در ۱ سپتامبر و این حرکت را انجام داد که این حرکت به لایتنینگ فیست معروف شد که این حرکت یک مشت قوی با دست چپ به صورت حریف بود، در طول کریر و دوره حرفه ای جان سینا او خودش را یک شخصیت قهرمانانه به تصویر کشیده بود به استثنای یک دوره منفورانه که در سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۳ داشت.

جان سینا

جان سینا به روی رینگ

لباس سینا در دوره شخصیت مثبتش که تا کنون ادامه دارد شامل یک شلوارک جین، کفش ورزشی، هدبند و مچبند بود و همچنین سینا از انواع لباس ها با طرح های مختلف که خودش طرح آن ها را میکشید و کلاه های بیسبال استفاده می کند که معمولاً از کچ فریس و شعارهای خود در تی شرت هایش استفاده می کند مثل "you can't see me" و "never give up" و "hustle، loyalty، respect" و "respect. Earn it" جان سینا سابقه بازگشت های زود هنگام بسیار زیادی خیلی زودتر از حد انتظار را دارد که هم شامل مصدومیت های واقعی و هم مصدومیت های نمایشی است.

دیوید شومیکر خبرنگار ESPN در سال ۲۰۱۶ گفت: هرگز توانایی های بهبود بخشی سینا را نادیده نگیرید. او در مقیاس بهبود درمانی وجود دارد بین پلاسمای غنی از پلاکت و شخصیت ددپول، کشتی گیرغول پیکر دبلیودبلیوای بیگشو دربارهٔ جان سینا اظهار داشت که او احساس می کند بهترین کسی که می تواند بلندش کند جان سینا است با وجود اینکه بیش از ۲۰۰ پوند سبک تر و تقریباً یک پا کوتاه تر از خودش است که این یک اظهار نظر برای قابلیت قدرت بسیار زیاد جان سینا بود.

جان سینا

جان سینا

جان سینا در طول کریر حرفه ای خود با لباس های خود تلاش کرد تا منحصر به فردترین مدل های لباس آن روزها را تغییر دهد با فرهنگ هیپ هاپ که این کرکتر سینا را میساخت، سینا از لباس های برند throwback jerseys استفاده می کرد تا زمانی که دبلیودبلیوای شروع کرد و محصولات سینا را عرضه کرد و سینا شروع به پوشیدن آن ها کرد.

در حالی که سینا عضو برند اسمکدان بود اولین تی شرتش تولید شد با عنوان "Ruck Fules" که یک جابجایی حروف در این تیشرت وجود داشت که هر زمان در تلویزیون ظاهر میشد تصویر سانسور میشد که این کار را شبکه انجام نمیداد بلکه کار خود دبلیودبلیوای بود برای اینکه تیشرت بیشتری به فروش برود و بر این اعتقاد تیشرت را سانسور می کردند چون معتقد بودند تیشرت برای تلویزیون مناسب نیست و هر کس آن را میخواهد باید آن را بخرد.

جان سینا

تصاویر جان سینا

همچین قبلاً یه زنجیر داشت که یه قفل بزرگ هم رویش داشت و داخل گردنش می انداخت و از اون به عنوان سلاح استفاده می کرد تا رسلمنیا ۲۱ که بعد از آن یک زنجیر چرخنده آویزان که با الماس هم تزیین شده بود جایگزین آن کرد، این مدال چرخشی یادآور گروه موسیقی گنگستا رپ جی یونیت بود که این گردنبند چرخان مطابق با کمربند چرخشی جان سینا بود، جان سینا تا زمان رسلمینیا ۲۳ از شخصیت نظامی خودش استفاده می کرد ولی بعد از رسلمینیا و بعد از تمام شدن فیلم تفنگ دار دریایی کم کم جان سینا از شخصیت نظامی خود خارج شد و دبلیودبلیوای تی شرتی با طرح Chain Gang Assault Battalion برای جان سینا درست کرد و سپس بعد از آن سینا تی شرت های سینیشن خودش را پوشید با علامت تجاری خودش You Cant See Me.

القاب جان سینا در دنیای کشتی : جان سینا، خوان سینا، مستر پی, د پروتوتایپ , قهرمان، رهبر سینیشن ها، بیگ مچ جان، مردی که تسلیم نمیشود.

از افتخارات ورزشی جان سینا می توان به بهترین کشتی گیر سال ( 2007-2010) نام برد.

جان سینا

تمرینات ورزشی جان سینا

دنیای بازی و فیلم

یک بخش از دبلیودبلیوای که کارش تولید و امور مالی فیلم های سینمایی است که این استدیو اولین فیلم جان سینا را تولید کرد که اسمش The Marine بود که توسط استدیو فاکس قرن بیستم توزیع شد، در ۱۳ اکتبر ۲۰۰۶، این فیلم در هفته اول حدود ۷ میلیون دلار در باکس آفیس قرار گرفت، پس از حدود ۱۰ هفته در پرده سینماها این فیلم ۱۸ میلیون دلار فروش رفت،ولی هنگامی که این فیلم در دی وی دی منتشر شد، خیلی سود بهتری داشت به ارزش 30 میلیون دلار در دوازده هفته اول خودش.

جان سینا

جان سینا و هیو جکمن

دومین فیلم او، باز هم توسط دبلیودبلیوای استدیو تولید شد، فیلم دوم فیلم 12 Rounds بود، که فیلمبرداری در ۲۵ فوریه ۲۰۰۸ در نیواورلئان آغاز شد، این فیلم در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۰۹ منتشر شد.

جان سینا در سومین فیلم تولید شده توسط دبلیودبلیوای استودیو بازی کرد به نام Legendary که در ۱۰ ژانویه ۲۰۱۰ در سینماها برای مدت زمان محدودی پخش شد،سپس در تاریخ ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۰ این فیلم در دی وی دی منتشر شد.

در همان سال در فیلم کودکان به نام Fred: The Movie بازی کرد، این فیلم بر اساس یکی از فیلم های یوتیوب لوکاس کرایشکان بود، که جان در این فیلم نقش پدر خیالی فرد را داشت، این فیلم اولین بار در سپتامبر ۲۰۱۰ در نیکلودین پخش شد.

جان سینا

تست گریم جان سینا

در سال ۲۰۱۵، در فیلم های کمدی Trainwreck Sisters ظاهر شد و یک نقش آفرینی کوتاه در فیلم Daddy's Home کرد.

جان سینا در سال ۲۰۱۶ به عنوان مهمان ویژه مسابقات Daytona 500 راننده خودروی سرعت شد.

در سال ۲۰۱۷، صدای خود را برای کارتون ها آماده کرد تا صدا پیشگی کند، سینا در کارتون های Surf's Up 2: WaveMania و Ferdinand صدا پیشگی کرد، او همچنین در فیلم Daddy's Home قسمت دوم هم نقش آفرینی کرد.

جان سینا

جان سینا و بازیگری در فیلم the marine

در سال ۲۰۱۸ سینا در فیلم کمدی Blockers بازی کرد و همچنین در فیلم Bumblebee بازی کرد و نقش برجسته ای در این فیلم داشت.

سینا سپس به عنوان یک ستاره ویژه وارد یک قسمت از چهار قسمت فیلم کمدی "Psych" شد و نقش ایوان اوهارا را بر عهده گرفت، او در فیلم برادر بزرگتر جولیت اوهارا بود، جان سینا همچنین به عنوان یک مهمان ویژه در سریال کمدی "Hannah Montana Forever" نقش آفرینی کرد.

جان سینا

فردیناند از آثار جان سینا

موسیقی

جان سینا در موسیقی نیز جدا از بازیگری و کشتی گیری، فعال است . او در زمینه ی موسیقی به عنوان یک رپر فعالیت دارد.

وی تم سانگ اولیه خود در دبلیودبلیوای "Basic Thuganomics" را خودش خواند و این آهنگ در آلبوم دبلیودبلیوای "WWE Originals" یک آهنگ برجسته بود.

جان سینا همچنین یک آهنگ به اسم "Untouchables" برای آلبوم موسیقی بعدی کمپانی دبلیودبلیوای ThemeAddict: WWE The Music ریکورد کرد. وی در یک ریمیکس هم برای آهنگ "H-U-S-T-L-E" با مورس، ای فورتی و چینگو بلینگ همکاری کرد.

جان سینا

جان سینا هنگام صداپیشگی

اولین آلبوم خود را با نام "You Can't See Me" با پسر عموی خود ترید مارک ضبط کرد، تم انترس یا همان تم ورودی جان سینا در دبلیودبلیوای آهنگ "The Time is Now" از جان سینا است، همچنین از تک آهنگ این آلبوم "Bad, Bad Man" یک موزیک ویدیو ساخته شد که سال ۱۹۸۰ را نشون میداد و جان سینا رهبر گروه The A-Team بود، در یک موزیک ویدئو دیگر برای تک آهنگ بعدی "Right Now" ساخته شد و برای اولین بار در ۸ اوت در شوی راو به نمایش در آمد، سپس جان سینا و ترید مارک در یک ترک با گروه "The Perceptionists" همکاری کردند به اسم "Champion Scratch"، همچنین سینا در آلبوم "Cena appeared on Tionne" در آهنگ"Still Cool" ظاهر شد.

در اکتبر ۲۰۱۴ جان سینا با رپر معروف ویز خلیفا برای دو آهنگ با نام های "Breaks" و "All Day" برای بازی کامپیوتری WWE2k15 همکاری کرد .

جان سینا

تصاویر جان سینا

فیلم شناسی

فیلم ها

 • Ready to Rumble
 • The Marine
 • 12 Rounds
 • Legendary
 • The Reunion
 • Scooby-Doo! WrestleMania Mystery
 • The Flintstones & WWE: Stone Age SmackDown!
 • Trainwreck
 • Sisters
 • Daddy's Home
 • Surf's Up 2: WaveMania
 • The Wall
 • Daddy's Home 2
 • Ferdinand
 • Blockers
 • Bumblebee
 • Playing with Fire
 • Dolittle
 • Project X-Traction
 • Fast & Furious
 • The Suicide Squad
جان سینا

تصاویر شخصی جان سینا

تلویزیون

 • Manhunt
 • Fast Cars and Superstars: The Gillette Young Guns Celebrity Race
 • Saturday Night Live
 • Psych
 • True Jackson, VP
 • Hannah Montana
 • Generator Rex
 • Fred: The Movie
 • Fred 2: Night of the Living Fred
 • Fred: The Show
 • Fred 3: Camp Fred
 • Total Divas
 • Parks and Recreation
 • Legendários
 • American Grit
 • ESPY Awards
 • Total Bellas
 • Southpaw Regional Wrestling
 • Tour de Pharmacy
 • Psych: The Movie
 • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles
 • Dallas & Robo
 • Are You Smarter than a 5th Grader?
 • The Substitute
جان سینا

جان سینا

بازی های ویدئویی

 • Marvel Avengers Academyدر نقش هالک (صدا) ۲۰۱۶

افتخارات و دستاورد ها

افتخارات جان سینا در دنیای ورزش تا زمانی که هنوز این کشتی گیر به کارش ادامه می دهد به نظر می رسد تمام شدنی نیست. جوایز جان سینا تنها به دنیای کشتی خلاصه نمی شود وی جوایز بسیاری در امور خیریه نیز دارد.

 • جان سینا ۱۳ بار قهرمان کمربند دبلیودبلیوای شده
 • جان سینا ۳ بار قهرمان سنگین وزن جهان شده که با ۱۳ قهرمانی دبلیودبلیوای جان سینا به ۱۶ قهرمانی جهانی تبدیل میشود
 • جان سینا یکی از بهترین قهرمانان کمربند یونایتد استیس است، جان سینا با ۵ بار پیروز شدن این کمربند همراه با ریک فلیر بیشتر از هر کس دیگر برنده این کمربند شده

افتخارات در اوهایو ولی رسلینگ

 • قهرمانی کمربند سنگین وزن او وی دبلیو ( 1 بار )
 • قهرمانی کمربند تگ تیم جنوبی ( 1 بار ) همراه با ریکو کانستانتینو

افتخارات در مجله کشتی در پرو رسلینگ ایلستریتد

 • برنده درگیری سال ( 2006 ) همراه با ادج
 • برنده درگیری سال ( 2011 ) همراه با سی ام پانک
 • برنده مسابقه سال ( 2007 ) با شاون مایکلز در راو
 • برنده مسابقه سال ( 2011 ) با سی ام پانک در مانی این د بنک
 • برنده مسابقه سال ( 2013 ) با دنیل برایان در سامراسلم
 • برنده مسابقه سال ( 2014 ) با بری وایت در مسابقه لست من استندینگ در پیبک
 • برنده مسابقه سال ( 2016 ) با ای جی استایلز در سامراسلم
 • انتخاب شده به عنوان کشتی گیر پیشرفت کرده در سال ( 2003 )
 • انتخاب شده به عنوان محبوب ترین کشتی گر بین دهه ( 2000-2009 )
 • انتخاب شده به عنوان محبوب ترین کشتی سال در سال های ( 2004, 2005, 2007, 2012 )
 • انتخاب شدن به عنوان گشتی گیر سال ( 2006, 2007 )
 • قرارگیری در رنکینگ 1# در بهترین کشتی گیر سال از بین 500 کشتی گیر برتر در سال های ( 2006، 2007, 3013 )
جان سنا

جان سینا

افتخارات در اسپورتس ایلوستریتد

 • جایزه میراث محمد علی برای ورزشکار بشردوست سال (2018)

افتخارات در آلتیمت پرو رسلینگ

 • قهرمانی سنگین وزن بو پی دبلیو ( 1 بار )

افتخارات در وورلد رسلینگ اینترتیمنت - دبلیودبلیوای

 • قهرمانی سنگین وزن جهان ( 3 بار )
 • قهرمانی تگ تیم جهان ( 2 بار ) یک بار همراه با باتیستا و یک بار همراه با شاون مایکلز
 • قهرمانی کمربند دبلیودبلیوای ( 13 بار )
 • قهرمانی کمربند تگ تیم دبلیودبلیوای ( 2 بار ) یک بار همراه با میز و یک بار همراه با دیوید اتانگا
 • قهرمانی کمربند یونایتد استیس - آمریکا ( 5 بار )
 • برنده کیف مانی این د بنک ( 2012 )
 • برنده مسابقه 30 نفره رویال رامبل ( 2008, 2013 )
 • نامبر وان کانتندر تورنومنت برای مسابقه سر کمربند دبلیودبلیوای ( 2003, 2005 )
 • برنده ۱۰ اسلمی آواردز
 • اسلمی بازی تغییر سال ( 2011 ) - همراه با راک
 • اسلمی قهرمان همه ما ( 2015 )
 • اسلمی حرکت وحشتناک سال ( 2010 ) - "ای ای وحشتناک جان سینا روی باتیستا از روی ماشین"
 • اسلمی توهین سال به دولف زیگلر و ویکی گوئرو ( 2012 ) "شماها متضاد هم هستین، یکیتون که فقط دوست دارد آجیل بخوره و اون یکی هم که هنوز در تلاشه خودشو پیدا کنه"
 • اسلمی بوسه سال با ای جی لی ( 2012 )
 • اسلمی مسابقه سال ( 2013-2014 ) "مسابقه جان سینا و راک در رسلمینیای ۲۹ تیم سینا مقابل تیم آتوریتی در سروایور سریز"
 • اسلمی بهترین کشتی گیر سال ( 2009،2010،2012 )
جان سینا

تصاویر جان سینا در کشتی

افتخارات در خبرنامه رسلینگ آبزرور

 • بهترین کشتی گیر بلیط فروش ( 2007 )
 • بهترین گیمیک و شخصیت ( 2003 )
 • بهترین در مصاحبه ها ( 2007 )
 • بهترین فیود و درگیری سال ( 2011 ) مقابل سی ام پانک
 • بهترین مسابقه سال ( 2011 ) مقابل سی ام پانک در مانی این د بنک ۱۷ ژوئیه
 • کشتی گیر کاریزماتیک ( 2006-2010 )
 • کشتی گیر کاریزماتیک دهه ( 2000-2009 )
 • بهترین کشتی گیر سال ( 2007-2010 )
 • بدترین فیود و درگیری سال ( 2012 ) مقابل کین
 • بدترین مسابقه سال ( 2012 ) مقابل جان لورینایتیس در اور د لیمت
 • بدترین مسابقه سال ( 2014 ) مقابل بری وایت در اکستریم رولز
 • هال اف فیمر خبرنامه رسلینگ آبزرور ( کلاس 2012 )

افتخارات و جوایز دیگر

 • هال اف فیمر ورزشکار اسپرینگفیلد کالج (کلاس 2015)
 • برنده جایزه بنیاد آرزوی Make A Wish کریس گرایشس سلبریتی
 • جایزه مخصوص بنیاد آرزوی Make A Wish برای جان سینا (برای اولین بار در این بنیاد که فردی 300 آرزو کودکان بیمار را براورده کرد)
 • شخصیت ورزشی سرگرم کننده سال توسط 2014 Sports Social TV
 • گرند مارشال سازمان درمان و مبارزه با سرطان Susan G. Komen در سال 2014
 • جایزه سازمان خیریه USO
جان سینا

جان سینا

اینستاگرام جان سینا

اینستاگرام جان سینا با نام کاربری johncena فعال است.

تصاویر جان سینا

جان سینا

تصاویر جان سینا

جان سینا

جان سینا

جان سینا

اَنتونی سینا جونیور

جان سینا

جان سینا در بیان تفنگداران دریایی آمریکا

جان سینا

تصاویر جان سینا

جان سینا

جان سینا در تمرینات بدنسازی

جان سینا

جان سینا به روی رینگ

جان سینا

جان سینا

جان سینا

جان سینا در حال امضا دادن به هوادار کوچک خود

جان سینا

تصاویر اینستاگرام جان سینا

جان سینا

تصاویر جدید جان سینا

جان سینا

جان سینا بعد از قهرمانی

جان سینا

جان سینا

جان سینا

جدیدترین تصاویر جان سینا

جان سینا

جان سینا

آیا این مطلب مفید بود؟ 32
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید