جواد خواجوی یکی از چهره های اینستاگرامی است که متولد خرداد ۱۳۷۱ و در مشهد می باشد. او دانشجوی انصرافی رشته سینماست و با صداگذاری بر روی کلیپ ها به شدت محبوبیت پیدا کرده است. آقای خواجوی بازیگر تئاتر نیز می باشد و با خندوانه نیز همکاری داشته است. در ادامه با بیوگرافی کامل جواد خواجوی آشنا می شویم.

جواد خواجوی

جواد خواجوی

بیوگرافی جواد خواجوی


جواد خواجوی در مشهد بزرگ شده است. مادر او تهرانی و پدرش از اهالی یکی از شهرستان های اطراف مشهد است. او در یکی از مصاحبه های خود عنوان کرده که در حال حاضر بین مشهد و تهران در رفت و آمد هست . جواد خواجوی بازیگر و دوبلور مشهدی می باشد که با انتشار کلیپ هایی در صفحه اینستاگرام خود، طرفداران زیادی پیدا کرد و هم اکنون هواداران زیادی را دارا است. او هدف و انگیزه خود از این کلیپ های خنده دار را شاد کردن چند دقیقه ای مردم و همچنین آشنا کردن آنها با برخی از واژه ها و لغات مشهدی می داند. جواد خواجوی علاوه بر صدا گذاری و خلق دوبله روی فیلم ها در شهر خود به اجرای صحنه های خنده دار نیز می پردازد .

جواد خواجوی در سریال سرباز

جواد خواجوی در سریال سرباز

زندگینامه جواد خواجوی و آغاز بازیگری


جواد خواجوی فعالیت خود را با تئاتر و به عنوان نویسنده و کارگردان آغاز کرد و یک دوره نیز از نویسندگان دیرین دیرین بود که پس از رفتن به سربازی از این فضا دور شد. فعالیت جدی جواد خواجوی با صداگذاری کلیپ ها و انتشار آن در صفحه شخصیش، از آبان سال ۹۶ آغاز شد و کم کم صفحه شخصی او هزاران طرفدار پیدا کرد. از آنجا که او در صداگذاری توانست موفق شود لذا از طرف خندوانه برای همکاری دعوت شد و به این ترتیب با عقد قراردادی چندین کلیپ فوتبالی در جام جهانی ۲۰۱۸ را صدا گذاری کرد . وی عنوان کرده است که تمامی کارهایش خانوادگی است و یکی از دلایلی که از صفحه او استقبال شده است این است که بدون هیچگونه نگرانی والدین می توانند اجازه دهند تا کودکانشان حتی چند لحظه با این کلیپ ها شاد شوند. پس از موفقیتی که در تئاتر و صداگذاری پیدا کرد، هم اکنون جواد خواجوی در سریال سرباز نقش بازی می کند. غلامرضا در سریال سرباز نقشیست که برای جواد خواجوی در نظر گرفته شده است .

جواد خواجوی در تئاتر

جواد خواجوی در تئاتر

ازدواج جواد خواجوی


جواد خواجوی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد. عکس هایی در فضای مجازی با عنوان همسر جواد خواجوی وجود دارد که این موضوع تنها شایعه ای بیش نیست و این عکس را جواد خواجوی با طرفدارانش گرفته است .

زندگینامه جواد خواجوی

زندگینامه جواد خواجوی

آثار جواد خواجوی


جواد خواجوی بازیگری نوین است و در تئاتر فعالیت مناسبی دارد. او از سال ۹۶ صداگذاری بر روی کلیپ ها را آغاز کرده است و هم اکنون نیز در سریال سرباز شبکه سه بازی می کند.

جواد خواجوی در سرباز

جواد خواجوی در سرباز

اینستاگرام جواد خواجوی


جواد خواجوی در اینستاگرام بسیار فعال است و صفحه او در حدود ۲.۵ میلیون نفر دنبال کننده دارد. آدرس اینستاگرام او، javadkhajaavi می باشد.

بیوگرافی جواد خواجوی

بیوگرافی جواد خواجوی

تصاویر جواد خواجوی


جواد خواجوی

جواد خواجوی

جواد خواجوی و تئاتر

جواد خواجوی و تئاتر

زندگی نامه جواد خواجوی

زندگی نامه جواد خواجوی

بیوگرافی جواد خواجوی

بیوگرافی جواد خواجوی

کلیپ های جواد خواجوی

کلیپ های جواد خواجوی

آیا این مطلب مفید بود؟ 52
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید