حدیث چهره پرداز یکی از بازیگران نسل جوان در کشور است که در عرصه تئاتر نیز فعالیت دارد و با سریال کارآگاهان وارد قابل تلویزیون شده است. از آن جا که حدیث چهره پرداز نقش مژگان در سریال بچه مهندس 3 را بازی می کند، لذا قصد داریم تا به بررسی بیوگرافی این بازیگر جوان ما بپردازیم.

حدیث چهره پرداز در تلویزیون

حدیث چهره پرداز در تلویزیون

بیوگرافی حدیث چهره پرداز


حدیث چهره پرداز متولد سال ۱۳۶۶ و ۳۰ شهریور ماه می باشد و فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی بوده و فعالیت حرفه ای خود را از سال ۸۵ آغاز کرده است. حدیث چهره پرداز علاقه زیادی به سفر در کشورهای مختلف دارد و با توجه به بیوگرافی اینستاگرام او مشخص می شود که وی به فرهنگ کشورهای مختلف، ماجراجویی و اقیانوس علاقه بسیاری دارد.

مژگان در بچه مهندس 3

مژگان در بچه مهندس 3

خانم چهره پرداز، پس از ورود به دانشگاه و اولین بار در سال ۸۵ بود که در تئاتر و با نمایشی با نام زیتون و سپس آواز خوان، فعالیت جدی خود را آغاز کرد. حدیث چهره پرداز به زبان انگلیسی تسلط دارد و بیشتر ایام خود را صرف سفرهای خارج از کشور می کند. لازم به ذکر است که پدر خانم چهره پرداز، در حدود چندسالیست که فوت کرده اند و وی تنها یک برادر دارد.

زندگینامه حدیث چهره پرداز و ورود به بازیگری:


برای اولین بار در سال ۱۳۸۷ بود که حدیث چهره پرداز با فیلم کوتاه به نام یک روز قشنگ بارانی و به کارگردانی امین بیگی به جلوی دوربین رفت. وی خیلی زود برای بازی در این فیلم کوتاه، دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن را از جشنواره کودک و نوجوان به دست آورد و در سال ۸۷ نیز همین بازیگر با سریال کارآگاهان در نقش کوتاهی تجربه جدی در تلویزیون را به دست آورد. در سال ۸۸ بود که او نقشی جدی تر را در سریال محله تهرونی ها را تجربه کرد.

زندگی نامه حدیث چهره پرداز

زندگی نامه حدیث چهره پرداز

اولین تجربه ورود به سینما حدیث چهره پرداز مربوط به سال ۱۳۹۰ و فیلم زندگی خصوصی میباشد که کارگردانی آن به عهده محمدحسین فرحبخش بوده و یک سال پس از آن، در فیلم پس کوچه های شمرون بازی کرده است. هم اکنون نیز در سال ۱۳۹۹ حدیث چهره پرداز در سریال بچه مهندس 3 در نقش مژگان کنار بازیگرانی نظیر روزبه حصاری و مهشید جوادی به بازی می پردازد. بازیگران نقش مومو یا مژگان در فصل های مختلف سریال بچه مهندس به ترتیب نیوشا علیپور، مونا جامی و در فصل سوم حدیث چهره پرداز هستند.

ازدواج حدیث چهره پرداز


اگرچه در خصوص همسر حدیث چهره پرداز، شایعاتی وجود دارد اما خانم چهره پرداز ازدواج نکرده است و هنوز مجرد می باشد.

حدیث چهره پرداز در بچه مهندس 3

حدیث چهره پرداز در بچه مهندس 3

آثار حدیث چهره پرداز


به طور کلی خانم چهره پرداز در سینما و تلویزیون فعالیت زیادی نداشته است و از فیلم هایی که او در آنها نقش بازی کرده است، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فیلم های سینمایی:

  • فیلم پاپ(1392)
  • فیلم پس کوچه های شمرون(1391)
  • فیلم زندگی خصوصی(1390)
  • فیلم جوجه تیغی ها(1390)
  • فیلم یک روز قشنگ بارانی(1388)
  • فیلم دنده معکوس(1387)
حدیث چهره پرداز

حدیث چهره پرداز

سریال ها:

  • سریال کارآگاهان(1386)
  • سریال همسفران باد(1389)
  • سریال محله تهرونی ها(1389)
  • سریال بچه مهندس 3(1398)

اینستاگرام حدیث چهره پرداز


حدیث چهره پرداز در اینستاگرام فعالیت خوبی دارد و شما می توانید صفحه اینستاگرامی حدیث چهره پرداز را از آدرس hadis_chehrepardaz دنبال کنید.

دوستان حدیث چهره پرداز

دوستان حدیث چهره پرداز

تصاویر حدیث چهره پرداز


مومو در سریال بچه مهندس 3

مومو در سریال بچه مهندس 3

حدیث چهره پرداز در سفر

حدیث چهره پرداز در سفر

حدیث چهره‌پرداز

حدیث چهره پرداز

حدیث چهره‌پرداز

حدیث چهره پرداز

حدیث چهره پرداز در سفر

حدیث چهره پرداز در سفر

آیا این مطلب مفید بود؟ 329
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید