حمید ترابیان متولد 11 مرداد سال 1363 در همدان می باشد. وی فارغ التحصیل مقطع لیسانس می باشد و فعالیت خود را در عرصه هنری با بازیگری تئاتر شروع کرد و حالا یک مجری توانمند است. در تانما با بیوگرافی حمید ترابیان بیشتر آشنا شوید.

حمید ترابیان

بیوگرافی حمید ترابیان

زندگینامه حمید ترابیان

حمید ترابیان فعالیت حرفه ای اش را در سال 1381 بعد از گرفتن دیپلم وقتی 18 ساله بود با تئاتر شروع کرد و مدتی هم در نمایش های رادیویی در همدان در قامت گوینده حضور داشت.

بعد از سالها اجرا در قالب گوینده رادیو و بازیگری تئاتر و پاکت های مراسم دولتی و خصوصی در اوایل دهه 90 با برنامه شب آدینه در همدان وارد شبکه استانی شد

این برنامه شبیه برنامه زنده روز اصفهان بود و هنرمندان از تهران به همدان می آمدند و در این برنامه گفتگو محور حضور داشتند و بسیار پربیننده بود.

تجربه دو کار تله فیلم دارد و یکی از فیلم کوتاهایی که بازی کرده بود به جشنواره خارجی هم راه پیدا کرد اما با ورود جدی به عرصه مجری گری پیشنهادهای بازی را دیگر رد کرد.

در سال 95 – 96 اجرای برنامه تکنو شبکه آموزش را برعهده داشت و خیلی اتفاقی توسط اردوان رحیمی دستیار تهیه کننده حالا خورشید به رضا رشیدپور معرفی شد.

به این ترتیب از پاییز سال 96 به عنوان مجری وارد برنامه حالا خورشید شد و در کنار مجریان جدید این برنامه همچون پرویز نشاط و خانم مریم ماهور اجرای موفقی داشت.

به دلیل اینکه تئاتر کار کرده و به خاطر علاقه شخصی بیشتر مطالعات اش در زمینه سینما بوده و هست، و می گوید کار در این بخش برایم لذت بخش تر است.

برنامه تلویزیونی عطسه با اجرای مژده خنجری ، پرویز نشاط، حمید ترابیان، مریم ماهور و غزل ماهروزاده در سال 1399 در گونه گفت و گو محور و در شبکه سه تولید شده است. رضا رشیدپور تهیه کننده عطسه این برنامه را، به عنوان محصول کشور ایران تهیه کرده است. عطسه در تاریخ 1399/08/22 پخش خود را آغاز کرد.

ازدواج حمید ترابیان

از وضعیت ازدواج و همسر حمید ترابیان اطلاعات دقیقی در دست نیست.

آثار حمید ترابیان

مجری گری

  • 1399 عطسه
  • 1397 حالا خورشید
  • 1396 برنامه تکنو

اینستاگرام حمید ترابیان

حمید ترابیان از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و hamidtorabian1@ نشانی اینستاگرام حمید ترابیان است.

تصاویر حمید ترابیان

حمید ترابیان

عکسی از حمید ترابیان

حمید ترابیان

حمید ترابیان در حالا خورشید

حمید ترابیان

حمید ترابیان در اجرا

حمید ترابیان

حمید ترابیان در کنار رضا رشیدپور و پیام نشاط

حمید ترابیان

حمید ترابیان در کنار رضا رشیدپور

آیا این مطلب مفید بود؟ 61
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید