دارا حیایی متولد11 شهریور 1372 در تهران است. وی فرزند امین حیایی و مونا بانکی پور است , که سالها پیش از هم جدا شدند. در تانما با بیوگرافی دارا حیایی بیشتر آشنا شوید.

دارا حیایی

کودکی دارا حیایی

زندگینامه دارا حیایی

مادربزرگ دارا حیایی، فرزانه داوری ( مادر مونا بانکی پور) است که ازهنرپیشه های سال های پیش از انقلاب بود پس از انقلاب در فیلم هایی مانند “پرواز در قفس” از حبیب کاوش حضور داشت، اما پس ازآن بازیگری را کنار گذاشت.مونا بانکی پور یکی از بازیگران ایرانی است که اکنون فعالیت بازیگری ندارد. مونا بانکی پور در مجموعه تلویزیونی« خواب و بیدار» در نقش همسر دانیال حکیمی و فیلم سینمایی« خانه ای در شن» بازی نموده است. او سال 1375 از امین حیایی جدا شد و حضانت دارا به عهده گرفت و بهمراه پسرش دارا سالها در خارج از ایران زندگی کردند و چند سال پیش به ایران برگشتند.

دارا به واسطه چهره جذاب و شیرینش مدلینگ بود و عکس های او در بیلبوردهای تبلیغاتی دیده می شد. او به پیشنهاد پدرش در کلاس های بازیگری و فن بیان حضور می یابد و با خواندن کتاب و پیگیری علمی تر این رشته در حال تلاش برای کسب تجربه است.همان طور کـه میدانید امین حیایی بازیگر بزرگ و محبوبی اسـت، اما دارا گفته اسـت کـه همیشه از تجارب پدر استفاده کرده، اما از اسم و اعتبار او سو استفاده نمیکند.

دارا حیایی در سال 95 به دعوت حمید نعمت الهی کارگردان فیلم شعله ور، با امین حیایی هم بازی شد و باتوجه به بازی خوبی که داشت مورد تحسین منتقدین قرار گرفت.

دارا با چهره و نقشی متفاوت در سریال از سرنوشت نقش آفرینی کرده است. در اولین لوکیشن فصل اول این سریال در پرورشگاهی سمت جنوب تهران است و فصل دوم آن در خیابان های تهران تصویربرداری می شود.

ازدواج دارا حیایی

دارا هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

دارا حیایی

حواشی دارا حیایی

حواشی دارا حیایی

یکی از حواشی اخیر که به شدت در فضای مجازی در حال پخش است ازدواج و همسر دارا حیایی و عکس منتشر شده ی آن است که البته هیچ کجا ثبت و تائید نشده است.

آثار دارا حیایی

سریال

  • از سر گذشت

سینمایی

  • شعله ور

اینستاگرام دارا حیایی

دارا حیایی هنرمند فعال در شبکه های اجتماعی است که آدرس صفحه ی اینستاگرامش darahayaei

می باشد.

تصاویر دارا حیایی

دارا حیایی

پدر دارا حیایی

دارا حیایی

دارا حیایی در سینمایی شعله ور

دارا حیایی

دارا حیایی در کنار امین حیایی

دارا حیایی

دارا حیایی در کنار مادر بزرگش

دارا حیایی

دارا حیایی و استایل خاص اش

دارا حیایی

دارا حیایی در نشست خبری فیلم شعله ور

دارا حیایی

دارا حیایی در سریال از سرنوشت

دارا حیایی

دارا و امین حیایی در شعله ور

دارا حیایی

مادر دارا حیایی

آیا این مطلب مفید بود؟ 45
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید