درسا بختیار متولد 11 شهریور 1375 در تهران است. وی فارغ التحصیل رشته سینما از هنرستان سوره است و هم اکنون دانشجوی رشته کارگردانی سینما است. در این قسمت از تانما با بیوگرافی درسا بختیار بیشتر آشنا شوید.

درسا بختیار

زندگینامه درسا بختیار

زندگینامه درسا بختیار

درسا بختیار بازیگر خوش چهره و جوان سینما و تلویزیون بازیگری را از تئاتر شروع کرده است ؛فعالیت خود را از هنرستان شروع کرده و رفته رفته با حضور در کلاس های بازیگری هومن سیدی شروع حرفه ای در تئاتر داشت و سپس تجربه چند فیلم کوتاه را بدست اورد.از طریق یکی از دوستانش به دفتر بهرنگ توفیقی (کارگردان) معرفی شد سپس برای کار سریال زیر پای مادر در سال 95 بعد از یک ماه تمرین قرارداد امضا کرد.

او با نقش ستاره در این سریال اولین تجربه حرفه ای خود را در تلویزیون بدست آورد، این مجموعه تلویزیونی در ماه رمضان (خرداد ماه) ۱۳۹۶ از شبکه یک سیما پخش شد.در این مجموعه بازیگرانی چون، کامبیز دیرباز ، بهناز جعفری ، پریوش نظریه ، بهزاد فراهانی ، مجید نوروزی و … ایفای نقش کرده اند.درسا پیش از این یکی از برترین بازیگران زن در تئاتر بوده هست.

شاید یکی از مهم ترین بخش های بیوگرافی درسا بختیاری بازی در سریال زیر پای مادر بوده است. درسا بختیاری کار حرفه ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال 1395 سریال زیر پای مادر نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.

این بازیگر پیش تر در فیلم تلویزیونی ” آغاز زنگ آخر ” در نقش آیدا به کارگردانی رضا بهشتی ایفای نقش کرده است. داستان این فیلم روایت چند دانشجوی هنر است که می خواهند از وقایع روزهای انقلاب عکاسی نمایند . کارگردانی این اثر را آقای رضا بهشتی بر عهده داشته و محمد مصری نیز تهیه کننده آن می باشد .همچنین پویا امینی ، امین ایمانی ، درسا بختیار و مجید جعفری نیز در این کار هنرنمایی نموده اند.

ازدواج درسا بختیار

همسر درسا بختیار در هیچ کجا ثبت نشده و او هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

آثار درسا بختیار

سریال

  • زیر پای مادر (بهرنگ توفیقی)

تله فیلم

  • آغاز زنگ آخر (رضا بهشتی)

اینستاگرام درسا بختیار

درسا بختیار هنرمند فعال در شبکه اجتماعی است و آدرس اینستاگرامش DorsaBakhtiar می باشد.

تصاویر درسا بختیار

درسا بختیار

درسا بختیار در آغاز زنگ آخر

درسا بختیار

درسا بختیار و پاوان افسر

درسا بختیار

ژست متفاوت درسا بختیار

درسا بختیار

عکس خانوادگی درسا بختیار

درسا بختیار

ستاره در سریال زیر پای مادر

درسا بختیار

درسا بختیار در کوه نوردی

درسا بختیار

درسا بختیار در تئاتر

درسا بختیار

آیدا در آغاز زنگ آخر

درسا بختیار

درسا بختیار در سریال زیر پای مادر

درسا بختیار

درسا بختیار عکس های اینستاگرامش

درسا بختیار

درسا بختیار و عکس اینستاگرام اش

درسا بختیار

عکس متفاوت از درسا بختیار

آیا این مطلب مفید بود؟ 99
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید