رسالت بوذری , مجری و گوینده رادیو و تلویزیون متولد شهریور ماه است که تاریخ تولدش برابر با روز عید غدیر در ماه قمری می باشد.یکی از مجریان شناخته شده کشورمان که بیشتر برنامه های عرفانی و مذهبی را اجرا میکند. در تانما با بیوگرافی رسالت بوذری بیشتر آشنا شوید.

رسالت بوذری

زندگینامه رسالت بوذری

زندگینامه رسالت بوذری

رسالت بوذری در حوزه های تخصصی علوم اسلامی و اندیشه و فقه سیاسی بوده و تا به حال مقاله های مختلفی را هم نوشته است مقاله هایی از جمله امام خمینی و اندیشمندان جهان اسلام و همچنین سینما انتظار مهدویت, از مقاله هایی بوده که ایشان کار نویسندگی آن را انجام داده است.

سبک اجرای آقای رسالت بوذری توانسته ارتباط زیادی با مردم برقرار کند و تسلط بر گفتار و کلام و همچنین استفاده از واژه های خاص در اجرای خود باعث محبوبیت او در بین علاقمندان برنامه مذهبی شده است.

همه مخاطبان و بیننده های تلویزیون ،آقای بوذری را به عنوان مجری مذهبی در برنامه های معارف و دینی میشناسند که در زمینه اجرای برنامه های مناسبتی مذهبی و آئینی تاکنون اجرا داشته است.
از جمله اجراهای او می توان به برنامه های مخاطب خاص ۱ و ۲ در سال ۱۳۹۵ و آیینه خانه، کاری از گروه معارف شبکه دو سیما، شب های روشن، سلام تهران، برنامه های مناسبتی ماه رمضان و محرم و ایام فاطمیه و برنامه چراغانی در سال ۱۳۹۷ و همچنین برنامه سیاهپوش در سال ۱۳۹۸ شمسی و مثل ماه در رمضان سال ۹۹ و … را اشاره کرد.

بوذری علاوه بر اجرا و مجریگری در برنامه های گروه معارف و اجتماعی تلویزیون، بازیگر تئاتر و نویسنده نمایش نامه نیز هست که در چند نمایش مذهبی و آیینی نیز نقش آفرینی کرده است.

او در سال ۹۵ در ۲ فیلم و سریال مهم سینما و تلویزیون حضور داشت که نشان داد علاوه بر اجرای خوب و مسلط ، بازیگر توانمندی نیز می باشد.

این مجری برنامه های مذهبی، بازیگر و نویسنده تئاتر می باشد که در نمایش ” فصل شیدایی ” ایفای نقش درخشانی داشته است که توانست موفقیت چشمگیری را کشورهای ایران و عراق برای وی به همراه آورد که در شب های ماه رمضان سال ۱۳۹۴ شمسی در بام شرقی شهر تهران واقع در کیلومتر ۲ جاده لشگرک نیز اجرا شد.

راوی و نویسنده نمایش فصل شیدایی، رسالت بوذری بوده که درباره موضوع توسل و تمسک به اهل بیت می پرداخت و مخاطبان را طی دو ساعت به موضوعاتی چون زندگی حضرت آدم ، حضرت نوح، بعثت پیامبر اسلام، شهادت حضرت زهرا (س)، امامت امام مجتبی (ع)، واقعه کربلا، حدیث سلسله الذهب امام رضا (ع)، انقلاب اسلامی و همچنین هشت سال جنگ تحمیلی ایران و عراق و در نهایت موضوع ظهور می برد.

بیوگرافی فاطمه بیرامی

فاطمه بیرامی شاعر مذهبی اهل بیت متولد ۳۰ آبان ۱۳۶۶ بوده و دارای مدرک سطح دو حوزه و کارشناسی فقه و حقوق است.وی چند سالیست که به صورت جدی در عرصۀ شعر فعالیت دارد و در سال ۹۴ در حضور رهبر انقلاب به شعرخوانی پرداخت.

رسالت بوذری

رسالت بوذری و همسرش

ازدواج رسالت بوذری

رسالت بوذری در سال ۱۳۹۵ با فاطمه بیرامی بانوی شاعر و اهل قلم ازدواج کرده و در ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ شمسی دارای یک پسر شد که نام فرزند رسالت بوذری, حسین بوذری می باشد.

آثار رسالت بوذری

  • مثل ماه (۱۳۹۹)
  • سیاهپوش (۱۳۹۸)
  • چراغانی (۱۳۹۷)
  • مخاطب خاص ۱ و ۲ (۱۳۹۵)
  • شب های روشن
  • تهران من
  • فصل شیدایی

اینستاگرام رسالت بوذری

صفحه متعددی وجود دارد اما صفحه اصلی که متعلق ایشان باشد فعال نیست و صرفا صفحات برنامه هایی مانند مثل ماه که مجری آن در شبکه سه در رمضان ۹۹ است و برنامه چراغانی وجود دارد.

تصاویر رسالت بوذری

رسالت بوذری

رسالت بوذری

رسالت بوذری

گریه های رسالت بوذری در ختم مداح حاج محسن فیضی

رسالت بوذری

همسر رسالت بوذری

رسالت بوذری

رسالت بوذری در اربعین حسینی

رسالت بوذری

رسالت بوذری در نمایش

رسالت بوذری

رسالت بوذری در کنار حاج محمود کریمی

رسالت بوذری

رسالت بوذری در سیاهپوش

رسالت بوذری

رسالت بوذری در مخاطب خاص

رسالت بوذری

رسالت بوذری در مثل ماه

آیا این مطلب مفید بود؟ 167
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید