زهره نعیمی متولد 1 خرداد سال 1375 در تهران است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره می باشد. او دوره های کلاس های بازیگری را زیر نظر محمد امین اصلانی گذرانده است. در تانما با بیوگرافی زهره نعیمی بیشتر آشنا شوید.

زهره نعیمی

کودکی زهره نعیمی

زندگینامه زهره نعیمی

زهره نعیمی در یک خانواده 4 نفر و تنها با داشتن یک برادر کوچکتر از خود بزرگ شده است. او به جز بازیگری, مرتبط با رشته اش متن می نویسد.

ورزش مورد علاقه اش تیراندازی با کمان است که چند سالیست به صورت حرفه ای کار می کند. به جز ورزش های رزمی به انرژی و اکتیو بودن علاقه دارد که آن را در ورزش کردن پیدا می کند.

به شدت به فیلم دیدن علاقمند است ، هر نوع فیلمی که باشد فقط یک اتاق و یک مانیتور و فیلم باشد ، عاشق هیجان و شهربازی هم هست.

در سال 94 اولین بار زمانی که 17 ساله بود یک دوره 6 ماهه بازیگری را در آموزشگاه روزنه زیر نظر محمد امین اصلانی گذرانده است و چند تجربه تئاتر دانشجویی هم دارد.

اولین بار در سال 94 از طریق تست توانست یک نقش در سریال ایپزودیک چرخ و فلاک بازی کند و در سال 96 هم در سریال آسمان هوای باران دارد ایفای نقش کرده است.

زهره نعیمی در فصل بهار 1399 با سریال پرگار در کنار چهره هایی چون خانم مرجان گلچین ، بابک کریمی و فریبا کوثری به قاب تلویزیون بازگشت.

مجموعه تلویزیونی «پرگار» با نام قبلی «آسمان هوای باران دارد» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی امیر پوررحمانی می باشد. زهره نعیمی در این سریال در نقش زهره دختر خانواده تجلی به ایفای نقش پرداخته که در طول سریال متوجه می شود که آن ها خانواده واقعی او نیستند. او در این سریال با بابک کریمی همبازی است و نقش دختر او را ایفا می کند.

زهره نعیمی در فیلم کوتاه «تروما»، ساخته حسام دهقانی به ایفای نقش پرداخته است. این فیلم در نخستین حضور بین المللی خود به بخش مسابقه فیلم های کوتاه پنجمین فستیوال بین المللی سینمای وحشت و تخیل سالتو راه یافت. زهره نعیمی در این جشنواره توانست نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن برای بازی در این فیلم کوتاه شود.

این روزها شاهد بازی زهره نعیمی در سریال خانه امن به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری هستیم.

ازدواج زهره نعیمی

از وضعیت ازدواج و همسر زهره نعیمی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

آثار زهره نعیمی

سریال

  • 1399 خانه امن (احمد معظمی)
  • 1395 چرخ و فلک (عزیزالله حمیدنژاد)
  • بی قید و شرط (شهرام شاه حسینی)
  • 1398 پرگار (شهرام شاه حسینی)

فیلم کوتاه

  • تروما (حسام دهقانی)

جوایز و افتخارات زهره نعیمی

فیلم تروما در نخستین حضور بین المللی خود به بخش مسابقه فیلم های کوتاه پنجمین فستیوال بین المللی سینمای وحشت و تخیل سالتو راه یافت. زهره نعیمی در این جشنواره توانست نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن برای بازی در این فیلم کوتاه شود.

اینستاگرام زهره نعیمی

زهره نعیمی از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و zohrenaeimi@ نشانی اینستاگرام زهره نعیمی است.

تصاویر زهره نعیمی

زهره نعیمی

عکسی از اینستاگرام زهره نعیمی

زهره نعیمی

عکسی از زهره نعیمی

زهره نعیمی

زهره نعیمی در سریال چرخ و فلک

زهره نعیمی

سلفی زهره نعیمی و آشا محرابی

زهره نعیمی

زهره نعیمی در کنار پدرش

زهره نعیمی

زهره نعیمی در کنار مادرش

زهره نعیمی

زهره نعیمی در سریال پرگار

آیا این مطلب مفید بود؟ 5
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید