سارا حاتمی این روزها در حال نقش آفرینی در سریال زخم کاری است و در نخستین تجربه بازیگری خود در عرصه تصویر توانسته است عملکرد قابل قبولی داشته باشد. در تانما با بیوگرافی سارا حاتمی بیشتر آشنا شوید.

سارا حاتمی

بازیگر نقش مائده در سریال زخم کاری

زندگینامه سارا حاتمی

سارا حاتمی بازیگر جوان و تازه کاری است که توانسته به خوبی در سریال زخم کاری بدرخشد. ژانر سریال کاملا اجتماعی و خانوادگی است، با توجه به بازیگران زیاد خانم و کم بودن بازیگر مرد معروف نشانگر این است که مهدویان قصد دارد از بازیگران با استعداد مرد تازه کار استفاده کند، که چندی پیش با سریال قورباغه شاهد این کار بودیم که نه تنها از کیفیت آن کم نکرد بلکه بسیار نقش مثبتی را با آشنا شدن بازیگران جدید رقم خورد.

حال با پخش چند قسمت از این سریال باید اثر آن را در این سریال بررسی کنیم. از بازیگران این سریال می توان به جواد عزتی ، رعنا آزادی ور ، هانیه توسلی ، سعید چنگیزیان، الهه حصاری ، عباس جمشیدی فر ، مهدی زمین پرداز ، امیرحسین هاشمی ، کاظم هژیر آزاد، منوچهر علیپور، مهلقا باقری، مائده طهماسبی، سیاوش طهمورث، مرتضا امینی تبار و سارا حاتمی اشاره کرد.

محمدحسین مهدویان که استاد بازی گرفتن است از مرتضی امینی تبار و سارا حاتمی چنان بازی گرفته که آنها را به چهره های خاص سریال زخم کاری تبدیل کرده است.بازی سارا حاتمی در کنار مرتضی امینی تبار در نقش میثم توانسته یک زوج خوب سینمایی تازه ظهور را به سینمای ایران معرفی کند.

سریال زخم کاری در ۲۰ قسمت ۵۰ دقیقه ای ساخته شده است و قسمت اول این سریال ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ از پلتفرم فیلیمو پخش شد.

در سریال زخم کاری چه می گذرد

سارا حاتمی در سریال زخم کاری در نقش مائده دختر ناصر بازی می کند. او دختر نوجوانی است که با تشویق پدربزرگش وارد یک رابطه عاشقانه شده و با میثم پسر مالک رابطه عاطفی دارد ، رابطه این نوجوان در حالی شکل گرفته که پدر و مادر هیچکدام از آنها راضی به این رابطه نیستند اما عموجان پدربزرگ مائده که صاحب یک هلدینگ بزرگ است این دو نوجوان را به داشتن رابطه عاطفی با هم تشویق می کند.

او قصد داشت آنها را به لندن بفرستند تا در آنجا درس بخوانند و با هم ازدواج کنند تا هلدینگی که او صاحبش است را به آنها بسپارد. اما مالک عموجان را به قتل رساند و ....

از سارا حاتمی بیشتر بدانیم

چنانچه گفته شد سریال نمایش خانگی زخم کاری نخستین فعالیت رسمی و حرفه ای سارا حاتمی است و از دیگر آثار سارا حاتمی در عرصه هنر اطلاعاتی در دست نیست هم چنین اطلاعاتی از همسر سارا حاتمی و ازدواج او در دسترس نیست . گفتنی است که اینستاگرام سارا حاتمی به نشانی sarahatami.i فعال است .

تصاویر سارا حاتمی

سارا حاتمی

سارا حاتمی در زخم کاری

سارا حاتمی

سارا حاتمی در کنار اشکان خطیبی

سارا حاتمی

عکسی از سارا حاتمی

آیا این مطلب مفید بود؟ 32
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید