سارا مقربی متولد دهه هفتاد است اما از آنجایی که این بازیگر به تازگی وارد عرصه ی هنر شده ، اطلاعات دقیقی در خصوص زندگی شخصی و هنری اش در دسترس نیست. در تانما با بیوگرافی سارا مقربی بیشتر آشنا شوید.

سارا مقربی

بیوگرافی سارا مقربی

زندگینامه سارا مقربی

سارا مقربی در خانواده کم جمعیت به دنیا آمده و یک برادر از خودش بزرگتر دارد او علاقه زیادی به برادرش دارد و رابطه خواهر و برادری خوبی دارند.

این بازیگر دهه هفتادی که مدتی است به سینما و تلویزیون معرفی شده است، از چهره جذاب و استعداد خوبی در بازیگری برخوردار است و این دو عامل می تواند این بازیگر را در آینده به یکی از بازیگران مطرح کشور تبدیل کند. طبق اطلاعات وی از نوجوانی به بازیگری علاقه مند بوده و به نظر می رسد که مدتی در زمینه بازیگری تئاتر نیز فعالیت داشته است.

در سریال طنز بوتیمار چه می گذرد

بوتیمار تنها اثر تلویزیونی سارا مقربی می باشد. وی در سال ۱۴۰۰ با بازی در سریالی به نام بوتیمار که روایتگر ماجرایی طنز و اجتماعی می باشد، وارد تلویزیون می شود و اولین تجربه بازی در یک اثر تلویزیونی را به دست می آورد و در آن به شهرتی نسبی دست می یابد.

سریال بوتیمار که قرار بود ابتدا در نوروز ۱۴۰۰ پخش شود، اما بنا به تصمیم مدیران شبکه، پخش آن صورت نگرفت و به زمان دیگری موکول شد که در نهایت قرار شد از ۲۵ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ هر شب ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه روی آنتن برود.

سریال بوتیمار به کارگردانی علیرضا نجف زاده و تهیه کنندگی مهران مهام تولید شده است و در آن بازیگران سرشناسی از جمله حمید لولایی مرجانه گلچین هدایت هاشمی ایفای نقش می کنند. این سریال ماجرای زندگی یک خانواده را در شمال کشور روایت می کند

از سارا مقربی بیشتر بدانیم

چنانچه گفته شد سریال تلویزیونی بوتیمار نخستین فعالیت رسمی و حرفه ای سارا مقربی است و از دیگر آثار سارا مقربی در عرصه تئاتر اطلاعاتی در دست نیست هم چنین اطلاعاتی از همسر سارا مقربی و ازدواج او در دسترس نیست . گفتنی است که اینستاگرام سارا مقربی به نشانی -saramogharabi فعال است .

تصاویر سارا مقربی

سارا مقربی

سارا مقربی در تئاتر

سارا مقربی

سارا مقربی در اینستاگرام

سارا مقربی

عکسی از اینستاگرام سارا مقربی

سارا مقربی

سارا مقربی در سریال بوتیمار

سارا مقربی

نهال در سریال بوتیمار

سارا مقربی

سارا مقربی در پشت صحنه سریال بوتیمار

سارا مقربی

سارا مقربی در کنار ساحل

سارا مقربی

سارا مقربی و دوستش

سارا مقربی

سارا مقربی و برادرش

سارا مقربی

عکسی از سارا مقربی

سارا مقربی

عکس اینستاگرامی سارا مقربی

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید