سارا والیانی متولد 17 اردیبهشت سال 1365 در تهران است. او به جز بازی در سینما و تلویزیون در عرصه تئاتر هم بسیار فعال است. در تانما با بیوگرافی سارا والیانی بیشتر آشنا شوید.

سارا والیانی

کودکی سارا والیانی

زندگینامه سارا والیانی

سارا والیانی چند سالی است که وارد سینما و تلویزیون شده و تمرکز او، غالبا بر تئاتر است. او علی رغم تجربه کمی که تاکنون داشته است، توانسته به یکی از بازیگران محبوب و مشهور تبدیل شود.

او از بازیگران سریال افسانه هزار پایان است. این سریال یک کمدی فانتزی و طنز است که به تهیه کنندگی و کارگردانی شهاب عباسی تولید و اجرا شده است. داستان این سریال، داستان زندگی خانواده ای است که به بهانه تهیه جهیزیه عروسی راهی سفر می شوند، اما با حمله راهزن ها به کاروان، مسیر زندگی آن ها تغییر می کند. سارا نیز یکی از کاراکتر های این سریال بوده است که در کنار بازیگرانی مانند عزت الله رمضانی فر، تورج نصر، عزت الله مهرآوران، مریم کاویانی، نسرین مقانلو و … ایفای نقش کرده است.

رگ خواب فیلمی به کارگردانی و تهیه کنندگی حمید نعمت الله و نویسندگی معصومه بیات است که در سال ۱۳۹۶ اکران شد. سارا در این فیلم با لیلا حاتمی ، کوروش تهامی و … همبازی شده است.

سریال ۳۰ قسمتی دنگ و فنگ روزگار به کارگردانی جواد مزدآبادی، یک مجموعه کمدی بود که سارا نیز در کنار هنرمندانی چون سیروس گرجستانی ، مریم سعادت ، زهرا داوودنژاد، مینا نوروزی، محمد نادری، پانته آ مهدی نیا و دیگر هنرمندان، ایفای نقش کرده است.

داستان این مجموعه مربوط به دو دوست است که طی شراکتی دچار مشکلاتی می شوند و ناچار خواهند شد سال ها این مشکل را پنهان کنند و همین پنهان کاری باعث اتفاقات طنز در این مجموعه می شود.

سریال از سرنوشت به نویسندگی محمد محمود سلطانی و کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان یک سریال اجتماعی است که سارا در کنار مریم کاظمی، دارا حیایی ، علیرضا آرا ، بهزاد داوری و … نیز به ایفای نقش پرداخته است. داستان این مجموعه، زندگی دو کودک پرورشگاهی از دوران کودکی تا نوجوانی همراه با فراز و نشیب های بسیار است که برای رسیدن به هدف ها و آرزوهای خود تلاش می کنند.

این سریال که فصل اول و سوم آن را محمدرضا خردمندان و فصل دوم را علیرضا بذرافشان کارگردانی میکند یکی از سریال های پربیننده تلویزیون است که این روزها از شبکه دوم سومین فصل اش در حال پخش می باشد.

سارا والیانی

عکسی از سارا والیانی

ازدواج سارا والیانی

سارا والیانی از ازدواج اول خود صاحب یک فرزند پسر به نام آبتین شد اما این زندگی در نهایت سال 1394 به بن بست رسید و از هم جدا شدند. وی برای دومین بار آذر ماه سال 96 با آقای محسن میرزاخانی ازدواج کرد. محسن میرزاخانی نیز در عرصه سینما و هنر فعالیت دارد؛ او طراح صحنه و کارگردان است و در برخی نمایش ها نیز با سارا همبازی بوده است.

آثار سارا والیانی

سینمایی

  • 1396 رگ خواب (حمید نعمت الله)
  • 1395 بوف کور (احمدرضا معتمدی)
  • ۱۳۹۵ راه رفتن روی سیم (احمدرضا معتمدی)

سریال

  • 1396 افسانه هزار پایان (شهاب عباسی)
  • 1397 از سرنوشت
  • دنگ و فنگ روزگار (جواد مزدآبادی)
  • خونه یکی
  • 1399 فصل سوم از سرنوشت

اینستاگرام سارا والیانی

سارا والیانی از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و Sara Valiani نشانی اینستاگرام سارا والیانی است.

تصاویر سارا والیانی

سارا والیانی

سارا والیانی در سریال از سرنوشت

سارا والیانی

فرزند سارا والیانی

سارا والیانی

سارا والیانی در افسانه هزار پایان

سارا والیانی

سارا والیانی در مدلینگ

سارا والیانی

عکس اینستاگرامی سارا والیانی

سارا والیانی

سارا والیانی در سینمایی رگ خواب

سارا والیانی

همسر دوم سارا والیانی

سارا والیانی

سارا والیانی در کنار پدرش

سارا والیانی

سارا والیانی در کنار مربی باشگاهش

سارا والیانی

Sara Valiani

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید