سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند.در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.در تانما با بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی بیشتر آشنا شوید.

سارا و نیکا فربانی

خردسالی سارا و نیکا فربانی

زندگینامه سارا و نیکا فرقانی

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

شهرت

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکا نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

خانواده و مهاجرت

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادامه تحصیل دختران دوقلو به کشور سوئد شدند و در شهر اوپسالا که یکی از شهرهای مرکزی سوئد هست زندگی می کنند. تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه دهند.

نسرین جلیلی مادر “ سارا و نیکا فرقانی ” که نقش فرزندان نقی سریال “پایتخت” را بازی می کنند، گفت: امیدوارم سارا و نیکا با بازی در سریال “پایتخت” که در خارج از کشور هم بیننده های زیادی دارد سفیر هنری باشند و از طریق این سریال فرهنگ و خانواده ایرانی را به زیبایی به مردم دیگر کشورها معرفی کنند.

سارا و نیکا فرقانی

زندگینامه سارا و نیکا فرقانی

حواشی سارا و نیکا فرقانی

در شبکه های اجتماعی شایعه شده است سارا و نیکا در پارتی های شبانه حضور دارند و عکس های نامتعارفی از این دو بازیگر پخش شده است، این در حالیست که این دو بازیگر در ایران نیستند و در سوئد زندگی می کنند و شایعه ایی بیش نیست.

آثار سارا و نیکا فرقانی

سریال ها

  • دوباره زندگی (نادر مقدس)
  • پایتخت1 (سیروس مقدم)
  • پایتخت2 (سیروس مقدم)
  • پایتخت3 (سیروس مقدم)
  • پایتخت4 (سیروس مقدم)
  • پایتخت5 (سیروس مقدم)
  • پایتخت6 (سیروس مقدم)

اینستاگرام سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا فرقانی دوقلوهای بازیگر سریال پایتخت هستند که در فضای مجازی فعال می باشند و آدرس اینستاگرام آنها sara_nika_forghani_fan می باشد.

تصاویر سارا و نیکا فرقانی

سارا ونیکا فرقانی

سارا ونیکا فرقانی در مدرسه

سارا و نیکا فرقانی

مهاجرت سارا و نیکا

سارا و نیکا فرقانی

اولین بازی سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا فربانی

سارا و نیکا فربانی در کنار سیروس مقدم

سارا و نیکا فربانی

سارا و نیکا فربانی در کنار احمد مهران فر

سارا و نیکا فربانی

سارا و نیکای پایتخت

سارا و نیکا فربانی

سارا و نیکا فربانی در کنار پدر و مادرشان

سارا و نیکا فربانی

کودکی سارا و نیکا فربانی

سارا و نیکا فربانی

عکسهای اینستاگرامی سارا و نیکا فربانی

سارا و نیکا فربانی

سارا و نیکا فربانی در استادیوم آزادی

سارا و نیکا فربانی

سارا و نیکا فربانی

سارا و نیکا فربانی

سارا و نیکا فربانی در کنار رحمان و رحیم پایتخت

سارا و نیکا فربانی

سارا و نیکا فربانی در کنار نقی

سارا و نیکا فربانی

سارا و نیکا در سریال پایتخت

سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا فرقانی در کنار جواد عزتی

آیا این مطلب مفید بود؟ 48
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید