بیوگرافی سام اصغری

سام اصغری با نام کامل حسام اصغری متولد 19/12/1372 در تهران است. وی مربی بدنسازی، بازیگر موزیک ویدئوها، کلیپ های تبلیغاتی و مدلینگ است. سام چندین سال است که به همراه خانواده خود به آمریکا مهاجرت کرده و در شهر لس آنجلس آمریکا زندگی می کند. پدرش مایک اصالتا آمریکایی است مادرش فاطمه نام دارد. او سه خواهر دیگر نیز دارد. یکی از خواهرانش به نام فرزانه که با نام fey شناخته می شود مدل و پرستار است.خواهران دیگرش مدی maddy و الی ellie نام دارند. .او همیشه در آرزوی این بود که یک ستاره ورزشی شود به همین خاطر وقتی که دوازده ساله بود به باشگاه ورزشی لس آنجلس رفته و تا زمانی که قصد ورود به دانشگاه را داشت به طور حرفه ای به فوتبال پرداخت.

سام اصغری

کودکی سام اصغری در کنار رضا عطاران

سام اصغری

سام اصغری و خواهرش

سام اصغری

سام اصغری و مادرش

سام اصغری را بیشتر بشناسیم

سام شخصیت بسیار مهربان و دوست داشتنی دارد و همچنین طرفدار حقوق زنان است.سام اصغری در گذشته کمی خجالتی بوده و اعتماد به نفس پایینی داشته است. اما پس از شروع تمرینات ورزشی اعتماد به نفس او بسیار بیشتر شده و خجالتی بودن از خصوصیات اخلاقی او حذف شده است.

سام اصغری

زندگی نامه سام اصغری

ورزش

او برای مدتی در یک تیم فوتبال بازی کرد اما پس از حذف شدن اسمش از لیست تیم دچار افسردگی شد و برای ادامه فعالیت ورزشی خود به ورزش بدنسازی روی آورد.

پس از اینکه شش ماه در بدنسازی به دنبال فرم دادن استایل خود بود،توانست با تمرینات سخت به فرم ایده آل رسیده و سپس عکس های خود را منتشر کند.پس از این کار به سرعت پیشنهادات متعددی از سوی برندهای مختلف دریافت کرد و وارد این حیطه نیز شد.

او که پس از آن با پیشنهاداتی چون بازی در ویدیو کلیپ های مختلفی روبرو شد شروع به همکاری با کمپانی های موسیقی و خوانندگان مشهور کرد

یکی از موفقیت هایی که سام در طول زندگی در لس آنجلس داشته،انتشار تصویرش روی جلد مجله مرد آهنی در سال ۲۰۱۷بوده است.

سام اصغری

جدیدترین تصاویر سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری در مدلینگ

آشنایی با بریتنی

سام در یکی از موزیک ویدئوهای بریتنی به نام “Slumber Party” نقش مقابل بریتنی را بازی می کرد. بریتنی درباره نحوه آشنایی شان این طور توضیح می دهد:

“داشتیم صحنه ای رو فیلمبرداری می کردیم که باید از سرسرا می گذشتم و در رو باز می کردم تا وارد اتاق بشم. با هم منتظر نشسته بودیم و نزدیک ۲۰ دقیقه منتظر بودیم. تقریباً میشه گفت راه دیگه ای نداشتیم جز اینکه با هم منتظر بمونیم؛ بنابراین یک جورهایی مجبور شدیم با هم، هم صحبت بشیم…”

رابطه بریتنی و سام بلافاصله بعد از این کلیپ آغاز نشد. بریتنی در مصاحبه رادیویی خود در اوایل سال ۲۰۱۷ تایید کرد که سام در همان زمان شماره خود را به او داده بود اما بریتنی تا پنج ماه بعد به سام زنگ نزده تا اینکه یک روز شماره او را در کیفش پیدا می کند. او می گوید:

“…من شماره اش را نگه داشته بودم و این خیلی عجیب بود! شماره اش را در کیفم پیدا کردم؛ البته این موضوع برای پنج ماه بعد از آن موزیک ویدئو بود. پیش خودم گفتم خیلی بامزه است؛ این پسر واقعاً بامزه و جذاب است! همین شد که بهش زنگ زدم و بعد از آن روز با هم دوست شدیم. او واقعاً آدم جذاب و بامزه ایه.”

در نوامبر سال ۲۰۱۶ سام اصغری عکس دو نفره شان را در اینستاگرامش پست کرد که برای خوردن سوشی به رستوران ژاپنی رفته بودند. این عکس باعث شد فالوورهای سام متوجه رابطه او با خواننده مشهور شوند. اما سام بلافاصله عکس را پاک کرد! در اوایل مارس، بریتنی عکسی از خود و سام را منتشر کرد که در حال کوهنوردی بودند و زیر آن نوشت “تولد عشقم” و دیگر رسماً رابطه این دو علنی شد.

سام اصغری

تصاویر سام اصغری و بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز کیست؟

بریتنی جین اسپیرز (به انگلیسی: britney jean spears؛ زادهٔ ۲ دسامبر ۱۹۸۱) خواننده، رقاص، ترانه سرا، هنرپیشه و نویسنده آمریکایی است. او در مک کام، می سی سی پی به دنیا آمد و در کنوود، لوئیزیانا بزرگ شد. اسپیرز قراردادی با شرکت جایو رکوردز امضا کرد و آلبوم های عزیزم یک بار دیگر (۱۹۹۹) و اوه!... باز هم دسته گل به آب دادم (۲۰۰۰) را منتشر کرد که موفقیت های جهانی همراه داشت و اسپیرز به پرفروش ترین هنرمند نوجوان در تمام دوران شناخته شد. اسپیرز «شاهزاده خانم پاپ» و پاپ آیکون شناخته می شود و تأثیرات زیادی بر سبک پاپ نوجوان داشته است.

بریتنی اسپیرز در ابتدا رابطه ای را با خواننده معروف آمریکا جاستین تیمبرلیک در سال ۱۹۹۹ برقرار کرد اما رابطهٔ این دو بیش از سه سال دوام نیاورد و در دسامبر ۲۰۰۲ رابطهٔ این دو با خیانت بریتنی به جاستین به اتمام رسید. اسپیرز به خاطر شهرتش و زندگی شخصیش بیشتر مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. این موضوع بعد از ازدواج با کوین فردرلین در سال ۲۰۰۴ افزایش یافت. او اولین فرزندش «شان پرستون»در سال ۲۰۰۵ و دومین فرزندش «جیدن جیمز»در سال ۲۰۰۶ به دنیا آورد اما کوین فردرلین با خیانت خود به بریتنی به این وصلت نیز خاتمه داد، طلاق این زوج در ماه نوامبر همان سال (۲۰۰۶) به شدت تبلیغ شد و در پی آن بر سر به پذیرفتن سرپرستی پسرهایشان درگیری پیدا کردند. پس از ان بریتنی در سال ۲۰۱۰ با یکی از مدیر برنامه های خود به نام «جیسون تراویک» دوست شد اما این رابطه به دلیل نامشخصی در سال ۲۰۱۲ خاتمه یافت.

در پی ان اسپیرز یک سال بعد در کلوب شبانه با یکی از دوستان همسر خواهرش به نام (دیوید لوکادو) آشنا می شود و وارد رابطه دوستی می شوند که با خیانت دیوید این دوستی نیز پایان میابد و بار دیگر بریتنی را می رنجاند وی پس از آن با سام اصغری وارد رابطه می شود.

سام اصغری

تصاویر بریتنی اسپیرز نامزد سام اصغری

اینستاگرام سام اصغری

اینستاگرام سام اصغری با نام کاربری samasghari فعال است.

تصاویر سام اصغری

سام اصغری

تصاویر زیبای سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری در بدنسازی و پرورش اندام

تصاویر سام اصغری در بدنسازی و پرورش اندام

تصاویر سام اصغری و بریتنی

تصاویر سام اصغری و بریتنی

سام اصغری

بریتنی و سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری

تصاویر سام اصغری

سام اصغری

بریتنی اسپیرز

سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری

تصاویر سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری

اینستاگرام سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری و بریتنی

سام اصغری

تصاویر سام اصغری

سام اصغری

بریتنی سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری و بریتنی

سام اصغری

تصاویری از سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری و بریتنی اسپیرز

سام اصغری

تصاویر اینستاگرام سام اصغری

سام اصغری

تصاویر سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری

حسام اصغری

سام اصغری

جدیدترین تصاویر سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری بعد از دریافت جایزه

سام اصغری

تصاویر سام اصغری در مدلینگ

سام اصغری

تصاویر سام اصغری و بریتنی

سام اصغری

تصاویر مدلینگ سام اصغری

سام اصغری

سام اصغری در مدلینگ

آیا این مطلب مفید بود؟ 4
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید