آناشید حسینی متولد 4 بهمن سال 1370 در اهواز است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری می باشد. او در عرصه مدلینگ و طراحی لباس کار می کند و به عنوان مدلینگ محجبه و با حجاب در فضای مجازی و صنعت مد شناخته می شود. در تانما با بیوگرافی آناشید حسینی بیشتر آشنا شوید.

آناشید حسینی

آناشید حسینی در مدلینگ

زندگینامه آناشید حسینی

سیده آناشید حسینی به دلیل طراحی های خاص و منحصر به فرد در حوزه مدلینگ محجبه و با حجاب به عنوان بهترین طراح لباس معرفی شده است.

وی با توجه به فعالیتی که دارد و در طراحی لباس فعال است ، اما بیشتر لباس هایی از طرف خودش را به عنوان مدل پوشیده منتشر می کند اما با این حال می گوید دوست ندارد مدل خطاب اش کنند.

خانم آناشید در برنامه وقتشه مهمان بود و توضیحاتی درباره شغلش داد و گفت از بچگی علاقه خاصی به مد و طراحی لباس داشته است.

دنیای مد دنیای افراد خوش ذوقی است که همواره فراتر از ذهن افراد دیگر کار می کند، فکر می کند، خلق می کند و زیبایی و طراوت را هدیه می دهد. از این رو افراد بسیاری در دنیای مد و لباس حضور دارند که در تلاش هستند تا تفاوت ها را رقم بزنند. فرقی نمی کند شما علاقمند به حجاب اسلامی باشید یا نباشید با دیدن طرح های وی و ست های لباس زیبایی که می پوشد تحت تاثیر هنرش قرار خواهید گرفت.

آناشید جوان اثبات کرد که می توان حجاب اسلامی را با سبک نوین تلفیق نمود و زیبایی آن را دو چندان نمود. از گذشته همراه سبک لباس های اسلامی یادآور لباس های تیره و سیاه بود، اما آناشید حسینی با اضافه کردن رنگ های زیبای طبیعت به آن ها تاکید داشت که این طرز فکر باید دور ریخته شود و لباس های اسلامی با سبک مدرن و جوان پسند عرضه شود، چرا که خود از میان همین جوانان در آمده و با روحیات آنان آشناست.

آناشید حسینی

آناشید حسینی طراح لباس

آناشید حسینی طراحی لباسی است که موفقیتش از دل تضاد بیرون آمده است. وی تحصیلاتش را در شاخه معماری انجام داده است، اما به نقل از وی هرگز علاقمند به آن نبوده است. همواره در پوشش خود خلأی حس می کرده و آن سبک سنتی حجاب اسلامی بوده است و همین تضاد بین دنیای بیرون و علاقه درون وی به حجاب مدرن او را به سمت طراحی لباس کشاند تا لباس هایی طراحی کند که بانوانی که به سبک وی و طرز فکر او نزدیکند از آن استفاده کنند.

آناشید هرگز خود را مدل لباس های اسلامی و یا مبلغ دینی نمی داند و این موضوع را کاملا نفی می کند، وی تنها یک طراح لباس اسلامی است که سبک متفاوتی از آن را ارائه کرده است. جوانی خوش ذوق که حالا طرفداران زیادی را در اینستاگرم همراه خود می بیند و در برگزاری فستیوال ها و همایش های لباس بسیار موفق و توانمند خود را نشان داده است.

باید به یاد داشته باشیم هر موفقیتی تصادفی حاصل نمی شود، اگر امروز شاهد هستیم که جوان های موفق رهبران کنونی کسب و کار ها هستند تنها دلیلش بهره مندی از تمامی پتانسیل های درونی شان است. سیده آناشید حسینی یک از این افراد است که می توان وی را به عنوان یک طراح آینده دار و موفق ایرانی دانست که در دنیای مد حرف های فراوانی برای دنیا خواهد داشت.

آناشید حسینی

همسر آناشید حسینی

ازدواج آناشید حسینی

آناشید حسینی مدتی پیش با محسن مرادیان فرزند مرتضی مرادیان سفیر ایران در کشور دانمارک نامزد کرده بود که طی مراسم مجلل و با شکوه در دانمارک با حضور تعدادی از چهره های مشهور سیاسی جشن ازدواجشان را برگزار کردند.

طلاق آناشید حسینی

امیر محسن مرادیان روز 20 مهر 1399 با انتشار متنی به انتقاد از سید مهدی صدرالساداتی روحانی افشاگر در مورد اتفاقات زندگی اش پرداخت. او در این متن اعلام کرد فشارهای های وارده بر همسر و جو روانی ایجاد شده توسط مرد که عامل آن این روحانی بود باعث شد زندگی اش به جدایی ختم شود.

آناشید حسینی

حواشی عروسی آناشید حسینی

حواشی آناشید حسینی

بعد از عروسی خبرهای در مورد این زوج در فضای مجازی منتشر شد که همگی از لوکس بودن و هزنیه بالای این مراسم نوشتند و به آن اعتراض کردند. تصاویر این عروسی با عنوان های عروسی لاکچری پسر سفیر ایران و یا عروسی میلیاردی پسر سفیر ایران در دانمارک به شدت جنجال آفرین شد. خبر این ازدواج جنجالی حتی در رسانه 20:30 نیز مورد انتقاد قرار گرفت.

خانم حسینی اما در واکنش به حاشیه های عروسی خود گفت پدرش یک فعال اقتصادی است و هیچگاه شغل دولتی نداشته است.

شایعاتی که درباره ازدواج و مراسم عروسی اش نوشته اند آنها را آزرده خاطر کرد این زن و شوهر جوان هر دو شاغل هستند و هزینه مراسم را با همدیگر پرداخت کردند

او می گوید مراسم عروسی ما معمولی نبود ولی معقول بود اما به دلیل حضور مهمان های سیاسی این حواشی بیشتر شد.

اینستاگرام آناشید حسینی

آناشید حسینی از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و anashidhoseini نشانی اینستاگرام آناشید حسینی است.

تصاویر آناشید حسینی

آناشید حسینی

آناشید حسینی در خارج با ماسک

آناشید حسینی

آناشید حسینی در اینستاگرام

آناشید حسینی

طراحی لباس های آناشید حسینی

آناشید حسینی

آناشید حسینی مدلینگ محجبه ایرانی

آناشید حسینی

استایل آناشید حسینی

آناشید حسینی

تصاویر مدلینگ آناشید حسینی

آناشید حسینی

آناشید حسینی و همسرش در پیاده روی کربلا

آناشید حسینی

برادر آناشید حسینی

آناشید حسینی

آناشید حسینی در مهمانی

آناشید حسینی

آناشید حسینی و همسرش در سفر

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید