شبنم قربانی متولد دهه 1360 در تهران است. او بازیگر نقش سارا در سریال نمایش خانگی ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده می باشد. در تانما با بیوگرافی شبنم قربانی بیشتر آشنا شوید.

شبنم قربانی

بیوگرافی شبنم قربانی

زندگینامه شبنم قربانی

شبنم قربانی فعالیت هنریش را ابتدا با تئاتر شروع کرد از جمله نمایش های وی می توان به نمایش سایکوسیس ۴:۴۸ و نمایش یک مساوی چهار را نام برد.

شبنم قربانی پس از آن در سال 1396 در سریال لحظه گرگ و میش به کارگردانی و تهیه کنندگی همایون اسعدیان در نقش مهندس حریرچی وارد قاب تلویزیون شد این سریال اولین تجربه بازیگری جدی وی محسوب می شود.

پس از آن نیز در سال 1398 در فیلم کویر امروز به کارگردانی حامی رمضان هم بازی شد و تجربه موفقی را برای خود رقم زد. این فیلم که در کشور فنلاند فیلمبرداری شد، داستان پسر 13 ساله ای به نام «رامین» است که به همراه خانواده اش تقاضای پناهندگی به فنلاند را داده اند و چند روز پیش از شروع سال تحصیلی در کشور فنلاند، تقاضای شان از سوی این کشور رد می شود. شهاب حسینی نقش پدر و شبنم قربانی نقش مادر خانواده را ایفا کردند.

شبنم قربانی در جدیدترین کارش نیز در سریال نمایش خانگی ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده و به تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی، در نقش «سارا» حضور داشت. قسمتی از این سریال در خارج از کشور در استانبول ترکیه فیلمبرداری شده است از جمله بازیگرانی که در این فیلم در کنار خانم قربانی ایفای نقش می کنند می توان به بازیگران سرشناسی همچون پانته آ بهرام ، باران کوثری ، رویا نونهالی ، فرزاد فرزین ، محمدرضا غفاری و الهام کردا و… اشاره کرد.

او بازیگر کم حاشیه ای است و علاقه ای به عنوان کردن مسائل خصوصی زندگی اش ندارد .

ازدواج شبنم قربانی

از وضعیت ازدواج و همسر شبنم قربانی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

آثار شبنم قربانی

تئاتر

  • سایکوسیس ۴:۴۸
  • یک مساوی چهار

نمایش خانگی

  • 1399 ملکه گدایان (حسین سهیلی زاده)

سریال

  • 1396 لحظه گرگ و میش (همایون اسعدیان)

سینمایی

  • 1399 کویر امروز (حامی رمضان)

اینستاگرام شبنم قربانی

شبنم قربانی از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و shabnamghorbani نشانی پیج اینستاگرام شبنم قربانی است.

تصاویر شبنم قربانی

شبنم قربانی

بازیگر نقش سارا در ملکه گدایان

شبنم قربانی

شبنم قربانی در سریال ملکه گدایان

شبنم قربانی

شبنم قربانی در فیلم کویر امروز

شبنم قربانی

شبنم قربانی و دوستش

شبنم قربانی

شبنم قربانی در سریال لحظه گرگ و میش

شبنم قربانی

شبنم قربانی در کنار نوید محمدزاده

شبنم قربانی

شبنم قربانی در کنار همایون اسعدیان

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید