صهبا شرافتی متولد ۸ مهرماه سال ۱۳۷۷ در کرمانشاه است.وی اصالتا کرد تبار است. در تانما با بیوگرافی صهبا شرافتی بیشتر آشنا شوید.

صهبا شرافتی

زندگینامه صهبا شرافتی

زندگینامه صهبا شرافتی

صهبا شرافتی متولد کرمانشاه و اصالتا کرد زبان است، خانواده اش نیز ساکن کرمانشاه هستند و خودش هم در عرصه بازیگری و هم در حال حاضر دانشجو می باشد.

صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک در نون خ ۲ و در واقع خواهر زاده نورالدین خانزاده است. صهبا فعلا دانشجو است و سابقه چندان پررنگی در عرصه بازیگری ندارد. به نظر می رسد نون خ ۲ اولین حضور تلویزیونی او باشد هرچند که به گفته برخی سابقه اجرای تئاتر هم دارد.

روناک سریال نون خ ۲ در واقع تلاش می کند با خشونت و هیبت مردانه اش جای خالی کاراکتر کژال را پر کند.کاراکتر روناک به رونی کلمن سریال نون خ ۲ شهرت پیدا کرده است. چهره خشن روناک و کار های همراه با جدیت و خشونتش باعث شده تا مردان روستا از او بترسند. رفتار خشن روناک از او شخصیتی خاص ساخته است و سعی می کند همزمان نقش حامی را برای دایی و دخترهایش ایفا کند.

صهبا شرافتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز حضوری فعال دارد و برخلاف آنچه در نون خ ۲ می بینیم ظاهرا شخصیتی طنز دارد چراکه تازگی ها به زبان کره ای به همه مخاطبانش پیام داده که دوستشان دارد. او در یکی از استورهایش اخیرا خود را اکسوال معرفی کرده. اکسوال اصطلاحا به طرفداران گروه موسیقی اکسو گفته می شود که یک بَند کره ای- چینی است و در سال ۲۰۱۱ توسط شرکت اس ام اینترتینمنت تشکیل شد.

ازدواج صهبا شرافتی

خانم صهبا شرافتی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است، وی بیشتر سعی دارد در کارش پیشرفت کند و فعلا موفقیت تو کار براش در اولویت است.

آثار صهبا شرافتی

سریال

اینستاگرام صهبا شرافتی

صهبا شرافتی هنرمند فعال در شبکه اجتماعی است و آدرس اینستاگرامش sahba_sherafati می باشد.

تصاویر صهبا شرافتی

صهبا شرافتی

صهبا شرافتی در سریال نون خ

صهبا شرافتی

صهبا شرافتی در طبیعت

صهبا شرافتی

صهبا شرافتی در حال گریم

صهبا شرافتی

سریال نون خ با بازی صهبا شرافتی

صهبا شرافتی

صهبا شرافتی در کافه

صهبا شرافتی

تولد صهبا شرافتی

صهبا شرافتی

صهبا شرافتی در گریم سریال نون خ

صهبا شرافتی

صهبا شرافتی در کنار خانواده

صهبا شرافتی

صهبا شرافتی در کنار ندا قاسمی

صهبا شرافتی

صهبا شرافتی و هدیه بازوند

صهبا شرافتی

صهبا شرافتی و دوستش در رستوران

صهبا شرافتی

عکس بامزه از بازیگران نون خ

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید