عاطفه سمرقندی متولد دهه 70 در تهران است. او از بازیگران نوظهور سینما و تلویزیون است که پیش از این به عنوان یک بازیگر ویدیوهای کمدی در فضای مجازی و اینستاگرام فعالیت داشته و به تازگی به عنوان بازیگر در سریال «حورا» جلوی دوربین رفته است. وی اکنون با وارد شدن به دنیای سینما و تلویزیون، در یکی از پست های صفحه اینستاگرام خود نیز به موضوع خداحافظی خود از دنیای مجازی اشاره کرده است. در تانما با بیوگرافی عاطفه سمرقندی بیشتر آشنا شوید.

عاطفه سمرقندی

بیوگرافی عاطفه سمرقندی

زندگینامه عاطفه سمرقندی

عاطفه سمرقندی در سریال حورا برای اولین بار در تلویزیون ایفای نقش کرده است، این سریال به کارگردانی آقای رضا کمالی و به تهیه کنندگی جواد فراهانی، از روز شنبه ۱۴ فروردین به جای سریال گاندو ۲ در شبکه سه سیما نیز پخش شد.

در این مجموعه خانم فاطمه گودرزی ، ایرج نوذری ، مهروز ناصرشریف، عرفان ابراهیمی و مرجان قمری و عاطفه سمرقندی و به همراه هنرمندان جوان دیگر نیز بازی می کند.

عاطفه سمرقندی نخستین بار با فیلم سینمایی «آهوی پیشونی سفید» به کارگردانی سید جواد هاشمی وارد دنیای سینما شد و اکنون برای نخستین بار حضور در قاب تلویزیون را با سریال «حورا» تجربه می کند.

ازدواج عاطفه سمرقندی

عاطفه سمرقندی مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

آثار عاطفه سمرقندی

سریال

  • حورا (رضا کمالی)

سینمایی

اینستاگرام عاطفه سمرقندی

عاطفه سمرقندی از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و atefesamarghandi نشانی پیج اینستاگرام عاطفه سمرقندی است.

تصاویر عاطفه سمرقندی

عاطفه سمرقندی

عاطفه سمرقندی در کنار فاطمه گودرزی

عاطفه سمرقندی

عاطفه سمرقندی و عرفان ابراهیمی

عاطفه سمرقندی

عاطفه سمرقندی در اینستاگرام

عاطفه سمرقندی

عکسی از اینستاگرام عاطفه سمرقندی

عاطفه سمرقندی

عاطفه سمرقندی در سینمایی آهوی پیشونی سفید

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید