عرفان ناصری متولد 4 آذر سال 1365 در شهر تهران است. وی در رشته بازیگری تحصیل نموده است. او مانند بسیاری از همکاران موفقش بازیگری را از تئاتر آغاز کرد. در تانما با بیوگرافی عرفان ناصری بیشتر آشنا شوید.

عرفان ناصری

بیوگرافی عرفان ناصری

زندگینامه عرفان ناصری

از زندگی خصوصی عرفان ناصری اطلاعاتی در دست نیست. چراکه او از جمله هنرمندان بی حاشیه ای است که تلاش کرده زندگی حرفه ای خود را از زندگی شخصی اش جدا کند.

عرفان ناصری نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1390 در فیلم شرق شرق است به کارگردانی مسعود رایگان بازی کرده است, گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم سد معبر، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای عرفان ناصری محسوب شد و همکاری با هنرمندانی همچون رویا تیموریان ، فرزین محدث ، شبنم مقدمی و پگاه آهنگرانی را تجربه کرد.

عرفان ناصری با اینکه سالها در این حرفه تلاش و بازی کرد اما اولین حضورش در سینما در سال 95 بود. این دوری خود خواسته از سینما بالاخره در سال 95 تمام شد و درخشش او در فیلم سد معبر سکوی پرتابی بود برای این بازیگر جوان. او در کنار بازیگرانی نظیر حامد بهداد ، محسن کیایی ، باران کوثری و نادر فلاح در این فیلم بازی کرد.
او سپس در سال 96 در فیلم جشن دلتنگی نیز بازی کرده است و در کنار هنرمندانی مانند بابک حمیدیان ، مینا ساداتی ، بهنام تشکر و محسن کیایی از بازیگرانی بودند که عرفان ناصری با آنها هم بازی شد.

سومین فیلمی که عرفان ناصری در آن بازی کرد طبقه حساس بود. او در این فیلم نیز درخشید و این فیلم که تم طنز داشت یک تجربه جدید برای عرفان ناصری به رقم زد که باز هم مورد توجه قرار گرفت. او در این فیلم با رضا عطاران، بهاره رهنما ، آزاده صمدی همبازی بود. این فیلم درباره مردی بود که همسرش را از دست داده و در یک قبر دو طبقه دفن می کند مدتی بعد وقتی سر قبر همسرش حاضر می شود متوجه می شود مرد دیگری در آن قبر دفن شده و این آغاز درگیری مرد با موضوع است.
عرفان ناصری در سریال ملکه گدایان نقش داریوش را بازی می کند. او در این سریال از شخصیت های اصلی است و دومین همکاری خود را با باران کوثری تجربه می کند. او همچنین با رویا نونهای ، آرمان درویش ، الهام کردا و پانته آ بهرام هم بازی است.

آقای ناصری در فصل اول مسابقه استعدادیابی ستاره ساز از عوامل این برنامه در کنار داوران بود

ازدواج عرفان ناصری

از وضعیت ازدواج و همسر عرفان ناصری اطلاعات دقیقی در دست نیست.

آثار عرفان ناصری

سینمایی

نمایش خانگی

  • 1399 ملکه گدایان (حسین سهیلی زاده)

اینستاگرام عرفان ناصری

عرفان ناصری از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و erfannaseriii نشانی پیج اینستاگرام عرفان ناصریی است.

تصاویر عرفان ناصری

عرفان ناصری

عرفان ناصری و دوستش

عرفان ناصری

داریوش در سریال ملکه گدایان

عرفان ناصری

عرفان ناصری در کنار همکارانش

عرفان ناصری

عرفان ناصری در سینمایی جشن دلتنگی

عرفان ناصری

عرفان ناصری در سینمایی طبقه حساس

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید