علی صبوری یکی از چهره های معروف کمدین است که کار خود را از اینستاگرام آغاز کرده و در بخش خنداننده شو برنامه خندوانه توانست به اوج شهرت خود برسد است. جالب است بدانید او هم اکنون با توجه به استعدادش صاحب درآمد خوبی شده و در زمینه کمدی فعالیت دارد. در شهر مشهد زاده شده است و دانشجوی اخراجی رشته هوشبری می باشد. در ادامه قسمت هایی از زندگینامه علی صبوری را می خوانیم .

بیوگرافی علی صبوری

علی صبوری جوانی با استعداد و زاده ۳۰ شهریور ۷۱ می باشد. او در شهر مشهد به دنیا آمده و از مدت ها قبل در اینستاگرام فعالیت خود را آغاز کرده است. علی در خانواده ای با دو فرزند بزرگ شده و دارای برادر کوچکتری با نام آرمان صبوری است که فردی موفق در حوزه گرافیک شناخته می شود. شغل خانوادگی او فعالیت در بازار آهن آلات صنعتی است و در حالت کلی شرایط زندگی مساعدی دارند.
در سال ۱۳۷۹ زمانی که هشت سال داشت پدرش ورشکسته شد و برای همین در کف خیابان دستفروشی می کرد اما از زمانی که پدرش شغل خود را به فروش آهن آلات صنعتی تغییر داده است، وضعیت مالی شان بسیار بهتر شده. وی دانشجوی اخراجی رشته هوشبری می باشد که کار خود را از تئاتر شروع کرد و سپس با ساختن ویدیو های طنز اینستاگرامی کار خود را آغاز کرد .

علی صبوری در تلویزیون

علی صبوری در تلویزیون

علی صبوری در مصاحبه های خود اعلام کرده است که دوست داشته در رشته پزشکی تحصیل کند اما در نهایت در رشته هوشبری قبول شده است. وی در سال آخر دانشگاه قصد اجرای یک نمایش حرفه ای در محیط دانشگاه را داشت اما با توجه به عدم حضور در کلاس های استادان، چندین نمره صفر گرفت و از دانشگاه اخراج شد.

فعالیت هنری علی صبوری

از سال ۱۳۹۵ زمانی که علی صبوری ۲۴ ساله بود با ۳۲ فالوور در اینستاگرام به صورت اتفاقی ویدیوی تن ساخت و همین ویدئو بازدید ۲۰۰ نفری داشت که وی را برای ادامه کارش تشویق کرد و به همین زودی وی توانست کلیپ های طنز یک دقیقه ای را منتشر کند. در سال ۱۳۹۶ علی صبوری در خندوانه وارد شد و در مسابقه خنداننده شو شبکه نسیم شرکت کرد و در گروه فرهاد آئیش تا دو مرحله قبل از نیمه نهایی بالا آمد اما در نهایت حذف شد .

علی صبوری در خنداننده شو

علی صبوری در خنداننده شو


پیش از شرکت در مسابقه خندوانه اینستاگرام او ۴۰۰ هزار نفر دنبال کننده داشت. با توجه به فعالیت وی در تلویزیون خیلی زود به یک میلیون فالوور رسید. در ادامه با او با قبول کار هایی توسط اسپانسر ها و تبلیغات توانسته به درآمد بالای ۵ میلیون تومان در روز برسد. هم اکنون پیج او بالای دو و نیم میلیون نفر دنبال کننده دارد .

زندگی شخصی علی صبوری حاشیه ها

علی صبوری سالهاست ازدواج کرده و متاهل می باشد اما همسر علی صبوری فعالیتی در فضای اینستاگرامی ندارد و در کلیپ های او نیز شرکت نمی کند . بر اساس مصاحبه هایی که به انجام داده اعلام کرده که از نظر او رامبد با همه بودنش در شخصیت و کار مهربان و متواضع است و سبب خنداندن مردم می شود و به همین دلیل هر چقدر که بگیرد حق است .وی معتقد است که صدا و سیما کپی می کند و به همین دلیل است که فضای مجازی و اینستاگرام رسانه قوی تری در مقابل تلویزیون است .

اینستاگرام علی صبوری

اینستاگرام علی صبوری

علی صبوری در تابستان ۱۳۹۹ با سریال آخر خط در یکی از نقش های کلیدی با کارگردانی علی مسعودی اولین تجربه بازیگری خود در حد تلویزیون و جلوی دوربین را بدست آورد. البته که او در سال ۱۳۹۵ در فیلم سقف دودی پوران درخشنده بازی کرده بود اما در نهایت نقش او توسط تدوینگر از فیلم خارج شد. به دلیل قرارداد ۱۰ ساله این بازیگر با تلویزیون مدتی از فضای اینستاگرامی دور شده است چرا که تمام کارهای او باید با اجازه مدیران سازمان باشد. در آخر نیز علی صبوری اعلام کرده که اولویت او هیچ وقت پول نبوده و همواره سعی کرده تا برای شاد کردن دل مردم فعالیتش را در حوزه طنز ادامه دهد.

آثار علی صبوری

  • کلیپ های یک دقیقه اینستاگرامی
  • فیلم سقف دودی پوران درخشنده
  • سریال آخر خط علی مسعودی
علی صبوری

علی صبوری

اینستاگرام علی صبوری

علی صبوری مدتی است که فعالیت خود در اینستا را کاهش داده است اما با این حال باز هم پیج اینستاگرامی او طرفداران زیادی دارد و حدود2.6 میلیون نفر وی را دنبال می کنند. آدرس صفحه اینستاگرامی علی صبوری، saburi_ali می باشد.

علی صبوری

علی صبوری

تصاویر علی صبوری

علی صبوری

علی صبوری

علی صبوری در سریال آخر خط

علی صبوری در سریال آخر خط

کلیپ های علی صبوری

کلیپ های علی صبوری

عکس قدیمی علی صبوری

عکس قدیمی علی صبوری

علی صبوری واینر

علی صبوری واینر

علی صبوری در اینستاگرام

عکس سلفی علی صبوری

علی صبوری در اینستاگرام

علی صبوری در اینستاگرام

آیا این مطلب مفید بود؟ 2
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید